מספר גדל והולך של אנשים מחפשים טיפול לייזר ברמה נמוכה (LLLT) להקלה על הכאב בשל מגוון רחב של יתרונות בריאותיים ששיטה זו מציעה. כתוצאה מכך, מספר מכשירי ה –  LLLT הזמינים בשוק גדל. אם אתם מחפשים להתחיל טיפול LLLT עבור כאבים נפוצים המשפיעים על הצוואר, הגב או המפרקים, מכשיר הנדי קיור הוא הפתרון היעיל, המהיר והמשתלם ביותר.

להלן מספר גורמים נפוצים שיש להביא בחשבון בעת בחירת מכשיר LLT:

בדיקות קליניות

כל מוצר LLLT שאתם שוקלים לקנות להקלה על הכאב צריך להיות בטוח ומוכח קלינית. המכשיר Handy Cure נבדק קלינית הוכח להיות בטוח ויעיל, מה שהופך אותו לאפשרות לא רעילה ולא פולשנית להקלה מהירה ויעילה של כאבים. המכשיר אושר על ידי ה- FDA, תוך הבטחת האיכות, הבטיחות והטיפול הרפואי.

שימוש

מכשירי LLLT להקלה על הכאב מגיעים במגוון צורות- לבישים או מכשירי כף יד – כולם בהחלט הרבה יותר נוחים לשימוש מאשר טיול למרפאה לטיפולי לייזר להקלה בכאב. הנדי קיור הוא מכשיר LLLT נייד שניתן להשתמש בו בקלות ולהתמקד בנקודות ספציפיות של מקור הכאב. יתרון זה מאפשר למשתמשים לקבל שליטה על הטיפול שלהם, מכוון שאת האזור הפגוע ניתן לזהות ולטפל בקלות, בניגוד להתקנים לבישים שאולי לא יתאימו לצורת גוף בדיוק, משמע לא יהיו נוחים על הצוואר או גב, או כאלה שמונחים על השולחן ולא ניידים בכלל.

שימוש

גורם מפתח המגדיר את מכשיר הנדי קיור ממוצרי LLLT אחרים הוא השילוב של טיפול לייזר ברמה נמוכה עם שיטות נוספות להשגת אפקטים טיפוליים סינרגיסטיים.
Handy Cure משפר סירקולציה, משחרר כאב שריר אקוטי וכרוני וכן מקטין דלקת לטיפול בכאב. טיפול LLLT באמצעות הנדי קיור גם משפיע באופן חיובי על פלזמה בדם, מה שמוביל לפעילות תא מוגברת כך שהקוטל חיידקים גדל במהירויות ותהליך הריפוי הכולל של הגוף מושפע לטובה.

אנרגיות

המכשיר הנדי קיור משלב את האנרגיות הנכונות שהופכות טיפולים בלייזר יעיל. שילוב של קרינה בלייזר ברמה נמוכה, קרינה אינפרא אדומה, אור אדום גלוי ושדות מגנטיים סטטיים מספקים אפקט סינרגיסטי טיפולי. על גבי האנרגיות הללו, המכשיר יכול גם לעבוד עם תוכניות שונות, כל אחת עם עוצמת אינטנסיביות שונה. לא כל מוצרי LLLT להקלה על הכאב משלבים את האנרגיות הללו, מה שהופך את הנדי קיור למכשיר ה- LLLT המוביל לכאבי צוואר, גב ומפרקים.

חיי סוללה

חשוב לדעת שאתם יכול לסמוך על המוצר שלך כדי לספק הקלה יעילה בכאב בכל עת במהלך היום. חיי הסוללה הוא גורם חשוב שיש לקחת בחשבון בעת בחירת מכשיר LLLT. מכשיר בעל חיי סוללה גדולים הוא התקן שניתן לסמוך עליו. מכשיר הנדי קיור מתגאה בחיי סוללה ארוכים, כלומר אתם יכול להשתמש בו בכל פעם שאתם חווים כאב, מבלי לדאוג לטעינה ברגעי כאב.

מאמרים נוספים בנושא

איך לבחור מכשיר LLLT?

מספר גדל והולך של אנשים מחפשים טיפול לייזר ברמה נמוכה (LLLT) להקלה על הכאב בשל מגוון רחב של יתרונות בריאותיים ששיטה זו מציעה. להלן מספר גורמים נפוצים שיש להביא בחשבון בעת בחירת מכשיר LLT.

קרא עוד »

מכשיר לייזר לכאבים – 5 דברים שאתם צריכים לדעת

כיום יותר מאי פעם אנשים משתמשים במכשירי לייזר לכאבים בכדי להפחית כאבים ודלקות הקשורים לתנאים נפוצים רבים.
אלפי מטופלים חוו את כוחה של תרפייתה לייזר ומכירים את השפעותיה הטיפוליות, אך עבור אלו שלא, הינה 5 דברים שכולם צריכים לדעת על מכשיר לייזר לכאבים.

קרא עוד »

לייזר רך לטיפול בכאב

לייזר רך לטיפול בכאב (Low Level Laser Therapy) הוא השימוש בקרני אור אינפרא אדום וקרני אור על גבי פציעות ונגעים במטרה לשפר ולזרז החלמה של רקמות רכות, הפחתת דלקות והקלה על כאבים אקוטיים וכרוניים. הטכנולוגיה ידועה גם בשם LLLT

קרא עוד »

רוצה להתחיל לטפל בכאב כבר השבוע?

הנדי קיור לייזר הינו מכשיר לייזר רך לטיפול עצמי בכאב ובדלקת.
הנדי קיור מטפל במגוון רחב של כאבים ודלקות.

עדויות רופאים והמלצות מטופלים

אנחנו כאן בשבילכם

לפרטים ומידע נוסף השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם!