הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

טיפול בבצקות ברגליים

בצקת היא בעיה רפואית נפוצה, בעלת פגיעה אסתטית לא מבוטלת. זוהי הצטברות כמות גדולה במיוחד של נוזלים בחלל הבין תאי או לחלופין בחללים הסרוטיים, שעלולה להיגרם עקב לא מעט סיבות: חסימת הניקוז, אי ספיקה בלב או בכבד, שימוש בתרופות מסוימות (לרבות סטרואידים), פציעות או אפילו תהליכים פיזיולוגיים “רגילים” שעובר הגוף, דוגמת הריון אצל האישה.

הבצקות עלולות להופיע בדרגות חומרה שונות, להיות זמניות או כרוניות וגם להופיע באזורים מגוונים בגוף, אך הן נפוצות במיוחד ברגליים. בהיעדר טיפול הולם, רשימת הסיבוכים שלהן ארוכה במיוחד. במאמר הבא נפרט מהן דרכי הפתרון המומלצות יותר בבעיה? ועל מה חשוב להקפיד לאורך הדרך? 

טיפולי לייזר רך - היעיל בטיפול בבצקות!

טיפול בבצקות ברגליים

אחת הבשורות המשמעותיות של עולם הרפואה בשנים האחרונות הוא העלייה בפופולאריות של טיפולי הלייזר הרך, יחד עם הכניסה שלהם לשדה המשחק הביתי. הנדי קיור לייזר הוא המילה האחרונה בתחום.

מדובר במכשיר לייזר פשוט לשימוש, אשר החידוש העיקרי שהוא מציע הוא ההתבססות על ארבעה מקורות אנרגיה הפועלים במקביל: אור אדום, אינפרא אדום, שדה מגנטי ולייזר רך. מחקרים הראו את היעילות הגבוהה של הנדי קיור לייזר בהתמודדות עם שורה ארוכה של מצבים רפואיים, לרבות בצקות באזורים השונים בגוף.

מטופלים רבים מספרים על זירוז וקיצור ההחלמה ועל יתרונות השימוש בהנדי קיור לייזר לבצקות ברגליים בשילוב הטיפול.

להלן טיפולים נפוצים אחרים שהנדי קיור יכול להשתלב ולשפר את מצב הבצקות והכאב שנגרם בגללן:

טיפול תרופתי

אחד הכלים העיקריים להתמודדות עם בצקת הוא גילוי הגורמים האפשריים המביאים לה, וטיפול בהן. עם או בלי קשר לכך, יש מצבים בהם אפשר להקל על המצב באמצעות תרופות מסוימות. מכיוון שבצקת נובעת מכמות נוזלים עודפת, התרופות אמורות לאזן את מאזן הנוזלים בגוף. תהיינה אלה בעיקר תרופות בעלות אפקט משתן.

חשוב לזכור שהתרופות הן לרוב פתרון לטווח קצר בלבד, עקב תופעות הלוואי הצפויות להן. הן לא יעילות בכל המקרים וגם לא מתאימות לחלק ניכר מהאוכלוסיה: נשים הרות אינן יכולות ליטול תרופות מהסוג הזה, מסיבות ברורות.

שינויים באורח החיים

בצקות מצריכות לא פעם ביצוע התאמות שונות בשגרת החיים. חלק מרכזי בכך מקבלת התזונה, שכידוע משפיעה במידה רבה על הבריאות שלנו. המלצה מועילה לסובלים מבצקת יכולה להיות הפחתת כמויות המלח שהם צורכים למינימום האפשרי. אחת ההשפעות של מלח, כידוע, היא אגירת נוזלים בגוף.

רצוי להקפיד על כך שהאזור הפגוע יהיה פעיל ככל שניתן, מכיוון שפעילות השרירים עשויה לסייע בניקוז הנוזלים העודפים מהגוף. אם בכל זאת יושבים למשך פרק זמן רציף וארוך, חשוב לעשות זאת כאשר הרגליים מוגבהות.

תרגילים מועילים להפחתת בצקות

בהמשך לנקודה הקודמת, יש שורה ארוכה של תרגילים שניתן לבצע על מנת לשפר את מצב הבצקות ברגל: החל מפעולות פשוטות דוגמת הגבהת האזור הפגוע מעל לגובה הלב (למשך כחצי שעה בכל פעם), דרך עיסויים ומניפולציות שונות לאזור ועד לסדרה שלמה של תרגילי פיזיותרפיה, המועברים על ידי בעל מקצוע בתחום. כמו רוב הפתרונות האחרים, סביר להניח שביצוע תרגילים לבדו לא יספיק להעניק לכם תוצאות משביעות רצון.

את מכשיר ההנדי קיור ניתן לשלב עם טיפול פיזיותרפיה ויש המעידים שזה אף מוסיף לשיכוך כאב מהיר יותר.

אביזרים ייעודיים

יש מקרים בהם שימוש באמצעי עזר ימקסם את השפעת התרגילים המבוצעים (ולעיתים אפילו בלי קשר לפעילות). דוגמאות מובהקות הן גרביים אלסטיות, כפפות אלסטיות או קומפרסים.

טיפול בבצקות ברגליים

מכיוון שזרימת דם נאותה חשובה להקטנת ממדי הבעיה, יש להקפיד על לבוש שאינו לוחץ מדי. חגורות הדוקות צריכות למשל לצאת מהתמונה במקרה של בצקות ברגליים.

הנדי קיור הוכח כיעיל לטיפול בכאבים ברגליים בין היתר: בקרע בסחוס, דלקות ברגליים, דורבן ועוד..

מקורות מידע:

בצקות ברגליים – Veins.org.il | בצקת ברגליים – שירותי בריאות כללית | Edema – Mayo Clinic | Edema Management and Treatment – Cleveland Treatment

מעוניינים לטפל בכאב? הזמינו עכשיו באתר הנדי קיור במבצע לזמן מוגבל וקבלו משלוח חינם תוך שבעה ימי עסקים וגם 120 ימי התנסות במחיר מיוחד, השאירו פרטים בטופס למטה או התקשרו אלינו ותתחילו להיפטר מהכאב.

פוסטים קשורים

Fibromyalgia – אינפוגרפיק

Fibromyalgia מוגדרת כתסמונת המאופיינת בקבוצת תסמינים מקבוצת המחלות הראומטיות. התסמינים העיקריים שלה הם כאבי שרירים מפושטים באזורים רבים בגוף ורגישות כואבת. כמו כן, קיימים תסמינים נלווים כדוגמת עייפות, שינה לא טובה הפרעות בקשב ובכוח הרצון.

איך לבחור מכשיר LLLT?

מספר גדל והולך של אנשים מחפשים טיפול לייזר ברמה נמוכה (LLLT) להקלה על הכאב בשל מגוון רחב של יתרונות בריאותיים ששיטה זו מציעה. להלן מספר גורמים נפוצים שיש להביא בחשבון בעת בחירת מכשיר LLT.

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים