הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

טיפול בגיד אכילס

גיד אכילס הוא אחד הגידים החשובים בגוף האדם, וגם הגיד העבה מכולם. הגיד ממוקם בחלקה האחורי של הרגל, מהווה נקודת חיבור בין גידים ושרירים שונים ואחראי על תנועות הכפיפה של הקרסול ושל כף הרגל.

עם כל החשיבות המכרעת שלו, הגיד הוא בעל פוטנציאל להרבה מאוד בעיות, לרבות דלקות, קרעים, ניוון ועוד. במצבים אלה ואחרים אין מנוס אלא לבצע אבחון של הבעיה וטיפול יסודי בגיד באמצעות אחת מבין השיטות המרכזיות המוצעות כיום.

טיפול בכאבי גיד אכילס

המכשיר שמשנה את החוקים

אחת מבשורות הטיפול המרכזיות של השנים האחרונות היא מכשיר לייזר, לשימוש ביתי או מקצועי, בשם הנדי קיור לייזר – מכשיר שיכול בהחלט לקחת חלק מרכזי בתמונת ההתמודדות עם בעיות בגיד אכילס.

המכשיר החדשני מבוסס על פעילותם המשולבת של ארבעה מקורות אנרגיה (אינפרא אדום, אור אדום, לייזר רך ושדה מגנטי), התורמים יחדיו לטיפול יעיל. הנדי קיור לייזר מוכח מחקרית, אינו פולשני ולא טומן בחובו תופעות לוואי.

למכשיר יש יתרונות רבים ביניהם:

משככי כאבים

בעיות בגיד האכילס עלולות לגרום לכאבים ולקשיי התניידות. פתרון שרבים פונים אליו בקו ראשון הוא הטיפול התרופתי, המבוסס על משככי כאבים. למרות שהמשככים עשויים להציע הקלה מסוימת במכאובים שחשים, ברור שהם לא מטפלים בשורש הבעיה ולא יהפכו את הגיד ל”בריא”. לכך ניתן להוסיף חסרונות נוספים של התרופות, ובעיקר תופעות הלוואי והסיכונים הקיימים בעת נטילה ממושכת שלהן.

הזרקות ממוקדות של סטרואידים לגיד משמשות פעמים רבות כקו הבא של הטיפולים, גם אם אין תמימות דעים בקהילה הרפואית ביחס אליהם. החשש העיקרי הוא שהגיד דווקא ייפגע או אפילו יתפקע עקב הסטרואידים.

תרגילים גופניים מומלצים

כמו שלל אלמנטים אחרים בגוף, גם במקרה של גיד אכילס ניתן לנסות תרגילים גופניים שונים על מנת לשפר את המצב. אם לא מדובר בבעיה המצריכה פתרון מורכב יותר, או לחלופין בשלבים המוקדמים של הבעיה, שורה ארוכה של תרגילים משדה המשחק של פיזיותרפיה יכולים לסייע.

המקור הפיזיולוגי של הבעיה משחק כאן תפקיד: אם השרירים בשוק אינם גמישים מספיק, למשל, ביצוע של תרגילי מתיחה למשך כמה דקות מדי יום ולפני פעילות גופנית יכול לסייע.

חשוב להדגיש שמנגד, אין מספיק ראיות תומכות לכך שהתרגילים עשויים לשפר דלקות בגיד אכילס. את ההתמודדות עם דלקות עושים בכמה שלבים, המשולבים עם שינויים באורח החיים: למשל מתן פרק זמן מסוים של מנוחה לגיד.

יש כיום מספר עזרים אורתופדיים המותאמים למצבים מהסוג הזה. הגבהות שונות של הנעל או עקבי סיליקון, לדוגמא, עשויים להפחית את המתח המופעל על הגיד ובכך להקל על הכאבים. מי שמחפש פתרונות פשוטים וזמינים יותר להקלה על הכאבים בגיד האכילס, יוכל להשתמש בקרח על מנת לקרר את המקום.

ניתוחים כירורגיים

את הסקירה אנחנו ממשיכים עם ניתוחים כירורגיים, המעלים אותנו כמה צעדים נוספים ברמת המורכבות של הבעיה: במקרה של דלקות בגיד אכילס, למשל, קיימת גישה רפואית הגורסת שלאחר כחצי שנה של טיפול ללא תוצאות מספקות יש לגשת לניתוח בעל בסיס כירורגי.

גם כאן דפוסי הבעיה ורמת המורכבות שלה צפויים להשפיע על הטיפול, הטומן בחובו סיכונים ותופעות לוואי ואף מצריך ברוב המקרים תקופת שיקום לא פשוטה. בנוסף לכך, אחרי הניתוח ייתכן שיהיה צורך ללכת תקופה מסוימת עם מגפי הליכה לצורך הגבהת הרגל.

סרטון הדרכה לטיפול בגיד האכילס עם הנדי קיור

הטיפולים הרגילים לא עוזרים? עדיין סובלים מכאבים עקב דלקת בגיד אכילס? רכשו את ההנדי קיור לייזר, המכשיר המהפכני שמטפל בכאבים חזקים.

פוסטים קשורים

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים