הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

האם הנדי קיור מתאים לי

מה הופך את מכשיר Handy Cure לייחודי?

לא כל מכשירי הלייזר שנועדו לטפל בכאבים הם אותו הדבר. ישנם הבדלים חשובים מאד בין סוגי המכשירים ויש לקחת אותם בחשבון בבואכם לשקול איזה מכשיר כדאי לכם לרכוש – דרך פעולה, עוצמת הלייזר, אורך גל של אלומת הלייזר, שימושיות, עיצוב, שטח פעולה אפקטיבי, טכנולוגיה וכו., עליכם ללמוד כלל נקודות אלו ועוד טרם רכישת מכשיר לייזר לטיפול ביתי בדלקות וכאבים.

 

7 עובדות מפתח על יתרונות ה  Handy Cure:

  1. נועד לשימוש ביתי:  מכשירי לייזר רבים המיועדים לשימוש בבתי חולים, מרפאות ומכונים שונים בנויים לעבודה אינטנסיבית ומטפלים בעזרתם בעשרות מטופלים מדי יום, עובדה זו הופכת את המכשירים הללו ליקרים, גדולים ומסורבלים מאד. מכשיר Handy Cure תוכנן לשימוש ביתי ועל כן הוא קל משקל, נוח וקל לשימוש, שלא לציין שמחירו נמוך הרבה יותר ממכשירי הלייזר הגדולים בעוד שאפקטיביות הטיפול לא יורדת.
  2. 905nm GaAS Super Pulsed Laser:  אלומת הלייזר מבית OSRAM הגרמני פועל באורך גל 905 ננו-מטר אשר הוכח כאורך הגל האופטימלי לחדירה אפקטיבית לעומק הרקמות הפגועות ולטפל בהן.
  3.  4 ב- 1: מכשיר ה Handy Cure משלב בין 3 אנרגיות אור שונות – לייזר בלתי נראה באורך גל 905 ננו-מטר, אור אינפרה אדום בלתי נראה באורך גל 875 ננו-מטר ואור אדום נראה באורך גל 635 ננו מטר. ביחד, מרכיבים טיפול אור רחב ספקטרום באורכי גל שונים לטיפול סינרג’י ברקמות הפגועות. בנוסף לאנרגיות האור, בנוסף לאנרגיות האור, ה Handy Cure מכיל מגנט היוצר שדה מגנטי סטטי המשפר את היכולת הטיפולית של הלייזר.
  4. טווח רחב של שימושים וטיפולים אפשריים: ה Handy Cure נועד לטפל בקשת רחבה של מצבים – כאבים שונים, בין אם אלו כאבים ראומטיים, כאבים כרוניים או כאבים שנובעים מפציעה חמורה. הוא משמש להקלה על נוקשות שרירים ומפרקים, תנועתיות מוגבלת בגפיים, דורבן ברגל, הפחתת נפיחות וטיפול בדלקות והוא מקדם את תהליך הריפוי הטבעי של השריר בכך שהוא מגביר את המיקרו-סירקולציה בתאי הגוף. המכשיר נועד לשימוש כל המשפחה, ותמיד טוב שיהיה כזה בבית.
  5. טיפול לא פולשני וריפוי טבעי:  הטיפול ב Handy Cure הינו טיפול לא פולשני ויש להצמיד אותו לעור באזור המודלק, הכאוב או הנפוח. הטיפול במכשיר רותם את אנרגיית אור באורכי הגל השונים על מנת לייעל וזרז את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף ברמת התא.
  6. בטוח לשימוש:  יחידת הלייזר ב Handy Cure מוגדר כלייזר Class 1 , זה אומר כי הלייזר הוא בטוח לשימוש, הוא לא חם ולכן נחשב ל”לייזר קר”, או “לייזר רך” בשונה מלייזר המוכרים לנו לטיפולים של הסרת משקפיים, הסרת שיער או חיתוך מתכות – אלו הם “לייזרים חמים” המסוכנים לגוף.
  7. מאושר FDA לשימוש ביתי : Handy Cure הוא המכשיר היחיד בישראל המאושר על ידי ה-FDA האמריקאי לשימוש ביתי. כמובן שהמכשיר גם מאושר על ידי מכון התקנים הישראלי, משרד הבריאות והוא נושא תו תקן CR אירופאי.

 

 handy cure s

רוצה להתחיל לטפל בכאב כבר השבוע?

הנדי קיור לייזר הינו מכשיר לייזר רך לטיפול עצמי בכאב ובדלקת.
הנדי קיור מטפל במגוון רחב של כאבים ודלקות.

כתבות ומידע מקצועי

במה שונה הנדי קיור מהמתחרים?

מה שונה הנדי קיור מהמתחרים ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, אנחנו שומעים על יותר ויותר פיתוחים שאמורים לחולל פלאים בגוף שלנו. חלק מהטכנולוגיות מיועדות לאפשר לנו להתמודד

קרא עוד »

עדויות רופאים והמלצות מטופלים

מכשיר הנדי קיור מטפל בסוגי כאבים ודלקות רבים

בדקו האם הנדי קיור מתאים לטיפול בבעיה שלכם

מיגרנות וכאבי ראש – מיגרנות וכאבי ראש הינם בעלי שכיחות גבוהה ביותר אצל אנשים רבים. הללו יכולים להגביל מאוד את התפקוד היומיומי. המיגרנה כוללת כאבי ראש פועמים אשר מופיעים ב-70% מהמקרים בכאב חד צדדי אך בשאר המקרים הכאב עלול להיות דו צדדי ולגרום לכאב קשה ונרחב. מכשיר הנדי קיור יעיל בטיפול במיגרנות וכאבי ראש מכל הסוגים. סינוסיטיס – סינוסיטיס הוא מצב בו מתפתחת דלקת ונפיחות סביב מעברי האף הנקראים סינוסים. זוהי מחלה נפוצה שמכונה גם דלקת במערות האף. כתוצאה מהדלקת מצטברת הרבה לחה שגורמת לקושי בנשימה דרך האף. מכשיר ה- Handy Cure Laser נמצא יעיל בטיפול בכל סוגי הסינוסיטיס. דלקת שקדים מוגלתית – 60% אחוז מהמקרים של דלקת שקדים מוגלתית נגרמים עקב זיהום נגיפי (זיהום שנגרם בעקבות חדירה של וירוס לשקדים) ובשאר המקרים מדובר בזיהום חיידקי. כמו כן, במקרים נדירים ביותר היא מתפתחת כתוצאה מתהליך דלקתי עצמוני שאינו קשור לחדירה של פתוגן לשקדים. התסמינים המרכזיים של דלקת שקדים הוא כאב גרון שמחמיר בזמן הבליעה והדיבור, חום גבוה, הגדלה של בלוטות לימפה נוספות בצוואר, צמרמורות, שינויי בגוון הקול, ריח לא נעים מהפה ולעיתים גם שיעול ונזלת. מכשיר הנדי קיור נמצא כיעיל בטיפול בדלקת שקדים. כאבי מפרקים – כאבים במפרקים הינם תופעה שכיחה ביותר, ואנשים רבים סובלים מתופעה זו לאורך חייהם. הללו כוללים כאבים בכתפיים, במרפקים, בכפות הידיים, בברכיים ובכפות הרגליים. מכשיר Handy Cure מטפל ביעילות ובאפקטיביות רבה בכל סוגי הכאב במפרקים ומדמה טיפולי פיזיותרפיה יומיומיים. דלקות בשרירים – דלקת בשריר היא תופעה שכיחה מאוד במהלכה מצטבר תהליך דלקתי ברקמת השריר וגורם לכאבים עזים. לרוב, הדלקת נוצרת לאחר פעילות גופנית מאומצת, בה נוצרים קרעים קטנים ברקמה אשר מובילים להגעתם של תאי דלקת שגורמים להתפתחות הכאב האופיינית. מכשיר הנדי קיור מסייע להעלמת הדלקת במהירות וביעילות רבה. תסמונת תעלת שורש היד – ידועה גם כתסמונת מנהרת שורש כף היד או תסמונת התעלה הקרפלית (CTS). תסמונת זו נגרמת כתוצאה מלחץ על העצב המדיאני אשר נוצר כאשר יש היצרות של התעלה הקרפלית. התלונות השכיחות ביותר בתסמונת הן תחושות נימול, שריפה וכאב באחת או יותר מהאצבעות המעורבות. הכאב עלול להקרין לאמה, לזרוע ואף לכתף ולצוואר. בתחילה, הסימפוטמים באים וחולפים אך בשלב מאוחר יותר מופיעים כאב ונימול קבועים. מכשיר Handy Cure מדמה את פעולת אמבט הפרפין אשר מטפל בתסמונת זו ביעילות רבה. פציעות ספורט – פציעות ספורט הינן תופעה שכיחה הן בקרב ספורטאים מקצועיים והן בכאלו אשר עוסקים בפעילות גופנית לשם הנאה. פציעות ספורט נפוצות כוללות מתיחות בשריר, שרירים תפוסים, נקעים ועוד. מכשיר הנדי קיור מטפל באפקטיביות רבה בכל סוגי הפציעות. דלקות גידים – דלקת גידים היא מצב בו מופיע תהליך דלקתי אשר גורם לכאב רב, הפרעה בתנועתיות וכן קושי להפעיל את השרירים המעורבים. האזורים הנפוצים ביותר בהם מופיעה דלקת גידים הם הגפיים – המרפק, מפרק הכתף, פרק כף היד, הברך וכף הרגל . מכשיר Handy Cure מטפל ביעילות ובאפקטיביות רבה בכל סוגי הדלקות ומדמה טיפולי פיזיותרפיה יומיומיים.

מאמרים נוספים בנושא

במה שונה הנדי קיור מהמתחרים?

מה שונה הנדי קיור מהמתחרים ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, אנחנו שומעים על יותר ויותר פיתוחים שאמורים לחולל פלאים בגוף שלנו. חלק מהטכנולוגיות מיועדות לאפשר לנו להתמודד

קרא עוד »

מכשיר לייזר לכל המשפחה

אף אדם אינו יכול להיות חסין בפני כאבים, שעלולים מצידם להופיע בכל אזורי הגוף. הכאבים שתוקפים אותנו מפעם לפעם בדרגות עוצמה משתנות, מעידים על דבר

קרא עוד »

הנדי קיור – 4 מקורות אנרגיה

הלייזר של Handy Cure משלב ארבעה מקורות אנרגיה, כל אחד מהם מספק אפקטים תרפויטיים שונים. השילוב של פולסים של לייזר, פולסים של קרינה אינפרא-אדומה, פולסים של אור אדום ושדה מגנטי סטטי במכשיר אחד מספק אפקטים סינרגטיים שהם המפתח לריפוי מהיר.

קרא עוד »

הקלה בכאב לפני ואחרי ניתוח

מכשיר הנדי קיור מוכיח הצלחה גדולה בעזרה למטופלים אשר מתמודדים עם כאב לפני או אחרי ניתוח מכיוון שהוא מספק דרך בטוחה ולא פולשנית למיתון כאבים. מכשיר ההנדי קיור משתמש בטכניקות של מגנטיות, אנרגיית אור אינפרה אדום וכן לייזר ומותאם לעבוד ביחד עם עוד טיפולי שחרור כאב.

קרא עוד »

שימוש בלייזר הנדי קיור

הנדי קיור (Handy Cure) הינו מכשיר קומפקטי וקל לשימוש. הוא נישא, ובעל סוללת ליתיום נטענת. קראו את המדריך המסביר כיצד ניתן להשתמש בו ומהן ההוראות המונעות והאזהרות.

קרא עוד »
אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים