הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

שיקום לאחר החלפת מפרק הירך בעזרת הנדי קיור

שיקום לאחר החלפת מפרק

למפרק הירך חשיבות מכרעת בבלימת זעזועים ובהפחתת החיכוכים במהלך התנועה, כך שבעיה בו מקשה רבות על התפקוד וההתניידות של האדם. הפגיעה הזו נגרמת לרוב עקב חבלות או דלקות, הנפוצה שבהן היא דלקת פרקים ניוונית. פגיעה במפרק הירך מצריכה פתרון רפואי הולם. ניתוח להחלפת מפרק ירך הוא הליך כירורגי נפוץ, הנדרש במקרים של שחיקת הסחוס, שחיקת המפרק וכאבים עזים הנובעים כתוצאה מכך.

נקודה מרכזית היא שגם כאשר הניתוח מסתיים בהצלחה, נדרשת לאחריו תקופת שיקום לא קצרה. הנדי קיור לייזר, מכשיר לייזר מהפכני המיועד לשימוש ביתי, לוקח תפקיד מרכזי מאוד בתקופת השיקום וההתאוששות לאחר הניתוח.

שורה ארוכה של יתרונות

הנדי קיור לייזר לוקח בשנים האחרונות תפקיד מרכזי יותר ויותר בשיקום הגופני לאחר פגיעות וניתוחים משלל סוגים, כולל התקופה שלאחר החלפת מפרק הירך. הבשורה העיקרית שהמכשיר מציע היא ההתבססות שלו על ארבעה מקורות אנרגיה הפועלים במקביל: לייזר רך, אור אדום, אינפרא אדום ושדה מגנטי. מחקרים רבים הוכיחו את יעילותם המשלבת של מקורות האנרגיה בהפחתת כאבים וגם בשיקום הגוף לאחר מצבים מגוונים.

כדי להבין מדוע זה קורה, ניתן להתבונן בתמורות שמכשיר הנדי קיור לייזר מבצע בגוף האדם. ההשפעות הפוטנציאליות שלו ברורות ללא כל ספק: הפגת כאבים בטווח הקצר (לרבות כאבים כרוניים), שיפור אספקת הדם והחמצן לתאי הגוף הפגועים, האצת מהירות ושיפור איכות החידוש של רקמות התאים, חיזוק המערכת החיסונית, מניעת ניוון תאי העצב לאחר פגיעה, הפחתת נפיחויות באזורי הגוף הפגועים ועוד.

פלוס משמעותי אחר של הנדי קיור לייזר הוא הפנייה שלו למכנה המשותף הרחב ביותר של המשתמשים. החלפת מפרק ירך נדרשת לרוב בגילאים מבוגרים או לאחר פגיעות נקודתיות, אבל מדובר בפתרון שעשוי להתאים למעשה לכל אדם הזקוק לו. הסיבה היא שהנדי קיור לייזר פועל בצורה שאינה פולשנית. זו גם הסיבה שהטיפול באמצעותו אינו כרוך בכאבים או בתופעות לוואי. מכיוון שמדובר במכשיר קומפקטי ופשוט לשימוש, ניתן לשלב אותו בצורה פשוטה בשגרת החיים מבלי שיש צורך בשינויים מרחיקי לכת או בהתאמות מיוחדות. בתרחישים האופטימיים ביותר, המכשיר עשוי לצמצם את פרק הזמן הדרוש במוסדות אשפוז לחולים שיקומיים, שהאשפוז בהם אינו דבר פשוט לאדם המאושפז ולבני משפחתו.

כאב באגן

יתרון מרכזי: הקטנת ההתבססות על טיפולים אחרים

יש כיום שורה ארוכה של טיפולים ודרכים שעשויים לסייע לאדם הנמצא בתקופת השיקום שלו, חלקם מוצלחים יותר וחלקם פחות. בין השאר ניתן להצביע על תרופות, טיפולים פרא רפואיים (דוגמת פיזיותרפיה או הידרותרפיה) או טיפולים מקשת הרפואה המשלימה. כלל אצבע הוא ששילוב מוצלח בין כמה טיפולים עשוי להאיץ את תהליך הטיפול, אם כי השילוב חייב להיות מושכל ולהיעשות בהתאם למאפייני האדם, לשלב בתקופת השיקום בו הוא נמצא ולגורמים אחרים.

ברמה הכללית, הנדי קיור לייזר עשוי בהחלט להקטין את ההתבססות על פתרונות הנחשבים למומלצים פחות לאורך זמן. הדוגמא המובהקת היא תרופות, שאמנם עשויות להקל על הכאבים (ולעיתים גם לגעת בשורש הבעיה) אבל מנגד כרוכות בתופעות לוואי, בנזקים פוטנציאליים בעת שימוש ממושך ובסכנת התמכרות. הנדי קיור לייזר עשוי להקטין את הצורך בתרופות, ובכך להקל על הגוף ולשמר על הבריאות שלנו לאורך זמן.

מקורות מידע: 

ניתוח להחלפת מפרקי ירך – המרכז הרפואי תל-אביב ע”ש סוראסקי | ניתוח החלפת מפרק הירך – הרצליה מדיקל סנטר

מעוניינים לטפל בכאב? הזמינו עכשיו הנדי קיור לרכישה אונליין וקבלו משלוח חינם תוך שבעה ימי עסקים וגם 120 ימי התנסות במחיר מיוחד, השאירו פרטים בטופס למטה או התקשרו אלינו ותתחילו להיפטר מהכאב.

פוסטים קשורים

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים