שליח חינם עד הבית!  1-800-900-400

הנדי קיור לייזר – מכשיר לייזר ביתי ומהפכני שכל בני המשפחה יכולים להיעזר בו!

הנדי קיור לייזר – מכשיר לייזר ביתי ומהפכני שכל בני המשפחה יכולים להיעזר בו!

מאמרים לפי נושאים

מאושר:
| 

אף אדם אינו יכול להיות חסין בפני כאבים, שעלולים מצידם להופיע בכל אזורי הגוף. הכאבים שתוקפים אותנו מפעם לפעם בדרגות עוצמה משתנות, מעידים על דבר מה שאינו כשורה בגוף ומקשים מאוד על התפקוד השוטף שלנו. אי לכך, כל אמצעי יעיל לשיכוך כאבים הופך למבורך, אלא שזה ממש לא מובן מאליו שהדרך הטיפולית בה בוחרים תהיה אפקטיבית לאורך זמן, פשוטה לשימוש ונטולת תופעות לוואי או סיכונים.

מכשיר לייזר מהפכני בשם הנדי קיור לייזר, המיועד לשימוש ביתי פשוט, הוא מהפכה של ממש בכל הנוגע להתמודדות שלנו עם כאבים.

על הנדי קיור לייזר

ההנדי קיור לייזר פועל על הגוף באופן חיובי בכמה אופנים. המטרה העיקרית שלו היא להגביר את זרימת הדם לאזורים ה"בעייתיים" בהם מופיע הכאב, תוך שיפור התפקוד עד לרמת התא בכך הוא מסייע להפחתת מתחים או לנפיחויות, ליצירת תאים ורקמות בריאים, לחיזוק ולהמרצת הפעילות של המערכת החיסונית, ובעיקר – להקלה משמעותית בדרגת העוצמה של הכאבים שחשים.

עיקרון הפעולה של הנדי קיור לייזר מבוסס על ארבע מקורות אנרגיה הפועלים במקביל: אינפרא אדום, אור אדום, לייזר רך ושדה מגנטי סטטי. מקורות האנרגיה מופעלים בצורה של פולסים, תוך שילוב עם שדה אלקטרומגנטי סטטי, מסייעים וממריצים את מנגנוני הריפוי הטבעיים של גוף האדם בעבודתם. המכשיר למעשה יורד לשורש הבעיה ובניגוד לפתרונות אחרים בתחום הכאב אינו מטפל רק בכאבאלא גם בגורם עצמו שמוביל לכאב שבמקרים מסוימים, כמו דלקת למשל, מצריך טיפול בפני עצמו.

אופן השימוש במכשיר

מכשיר הנדי קיור לייזר מביא להאצה משמעותית של תהליך הטיפול, השיקום וההחלמה, תוך הפחתת התלות של המשתמש בתרופות ובאמצעים אחרים הטומנים בחובם סיכונים ותופעות לוואי לא נעימות. משך הטיפול הממוצע באמצעות המכשיר עומד על כ-20-12 ימים, במהלכם יש להשתמש בו פעם או פעמיים ביום. משך כל טיפול עומד על כ-20-10 דקות בלבד, ומכאן שלא נדרשת "התמסרות" גדולה מדי לטיפול.

המכשיר מוכח באמצעות שורה ארוכה של מחקרים רפואיים. הוא מחזיק באישורים הנדרשים מטעם משרד הבריאות הישראלי ומנהל המזון והתרופות האמריקאי, ה-FDA.

למי מתאים המכשיר?

אחד היתרונות המרכזיים של הנדי קיור לייזר הוא מגוון המצבים הרחב שהוא יכול לסייע בהם, ביניהם ניתן למנות מיגרנות, כאבי שרירים, כאבי מרפקים, דלקות מסוגים שונים (גידים, מפרקים, דלקת שקדים מוגלתית), בצקות, דורבן ברגל, פציעות ספורט, תסמונות (דוגמת תסמונת תעלת שורש היד) ועוד. המכשיר עשוי לטפל בכאבים נקודתיים אבל גם כאלו המוגדרים ככרוניים, ואף כולל תכנית טיפול המותאמת באופן מלא לכאבים מהסוג הזה.

היתרון הזה מראה כי מכשיר אחד בלבד, יכול להספיק לכל בני הבית שמידי פעם (או באופן כרוני) סובלים מכאבים שונים. כל אחד יכול להתאים לעצמו את הטיפול שהוא מעוניין ולתכנת את המכשיר כפי שנוח לו.

נקודה חשובה נוספת היא שהמכשיר פונה למכנה משותף רחב של משתמשים. הוא בטוח באופן מלא לשימוש, אינו פולשני ולא כרוך בכאבים או בתופעות לוואי. זאת ועוד, הוא מאופיין בפשטות מקסימלית בתפעול ובשימוש. מעצם היותו נייד וקומפקטי ניתן לשאת אותו למקומות שונים, בהתאם לשגרת חיי היום-יום, ובכך לבצע את הטיפול בכל עת שרוצים. ניתן ולעיתים אף מומלץ לשלב את השימוש בהנדי קיור לייזר עם טיפולים אחרים, קונבנציונליים או אלטרנטיביים, כאשר הוכח שהמכשיר עשוי לשפר את יעילות חלק מהטיפולים המקבילים.

שימו לב עם זאת שיש אוכלוסיות מסוימות עבורן השימוש במכשיר הוא מוגבל, או אפילו אסור לחלוטין. כך למשל אנשים המחזיקים בקוצב לב אינם יכולים להשתמש בו באזור בית החזה, בעוד שבמקרה של נשים בהריון השימוש ניתן בכל הגוף למעט אזור הבטן והרחם. במקרה של פצע פתוח, דוגמת נוספת, על הטיפול להיעשות במרחק של לפחות סנטימטר אחד ממוקד הפצע ולא ישירות בפצע.

רוצה להתחיל לטפל בכאב כבר השבוע?

הנדי קיור לייזר הינו מכשיר לייזר רך לטיפול עצמי בכאב ובדלקת.
הנדי קיור מטפל במגוון רחב של כאבים ודלקות.

אנחנו כאן בשבילכם

לפרטים ומידע נוסף השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם!