הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

מכשיר לייזר לכל המשפחה

אף אדם אינו יכול להיות חסין בפני כאבים, שעלולים מצידם להופיע בכל אזורי הגוף.
הכאבים שתוקפים אותנו מפעם לפעם בדרגות עוצמה משתנות, מעידים על דבר מה שאינו כשורה בגוף ומקשים מאוד על התפקוד השוטף שלנו. אי לכך, כל אמצעי יעיל לשיכוך כאבים הופך למבורך, אלא שזה ממש לא מובן מאליו שהדרך הטיפולית בה בוחרים תהיה אפקטיבית לאורך זמן, פשוטה לשימוש ונטולת תופעות לוואי או סיכונים.

מכשיר לייזר מהפכני בשם הנדי קיור לייזר, המיועד לשימוש ביתי פשוט, הוא מהפכה של ממש בכל הנוגע להתמודדות שלנו עם כאבים.

טיפול בדלקת מפרקים

על הנדי קיור לייזר

ההנדי קיור לייזר פועל על הגוף באופן חיובי בכמה אופנים.
המטרה העיקרית שלו היא להגביר את זרימת הדם לאזורים ה”בעייתים” בהם מופיע הכאב, תוך שיפור התפקוד עד לרמת התא. בכך הוא מסייע להפחתת מתחים, נפיחויות, זירוז יצירת תאים ורקמות בריאים, חיזוק והמרצת הפעילות של המערכת החיסונית ובעיקר – להקלה משמעותית בדרגת העוצמה של הכאבים שחשים.

עיקרון הפעולה של הנדי קיור לייזר מבוסס על ארבע מקורות אנרגיה הפועלים במקביל: אינפרא אדום, אור אדום, לייזר רך ושדה מגנטי סטטי. מקורות האנרגיה מופעלים בצורה של פולסים, תוך שילוב עם שדה אלקטרומגנטי סטטי, מסייעים וממריצים את מנגנוני הריפוי הטבעיים של גוף האדם בעבודתם. המכשיר למעשה יורד לשורש הבעיה ובניגוד לפתרונות אחרים בתחום הכאב אינו מטפל רק בכאבאלא גם בגורם עצמו שמוביל לכאב שבמקרים מסוימים, כמו דלקת למשל, מצריך טיפול בפני עצמו.

אופן השימוש במכשיר

מכשיר הנדי קיור לייזר מביא להאצה משמעותית של תהליך הטיפול, השיקום וההחלמה, תוך הפחתת התלות של המשתמש בתרופות ובאמצעים אחרים הטומנים בחובם סיכונים ותופעות לוואי לא נעימות.
משך הטיפול הממוצע באמצעות המכשיר עומד על כ-20-12 ימים, במהלכם יש להשתמש בו פעם או פעמיים ביום.
משך כל טיפול עומד על כ-20-10 דקות בלבד, ומכאן שלא נדרשת “התמסרות” גדולה מדי לטיפול.

המכשיר מוכח באמצעות שורה ארוכה של מחקרים רפואיים.
הוא מחזיק באישורים הנדרשים מטעם משרד הבריאות הישראלי ומנהל המזון והתרופות האמריקאי, ה-FDA.

למי מתאים המכשיר?

אחד היתרונות המרכזיים של הנדי קיור לייזר הוא מגוון המצבים הרחב שהוא יכול לסייע בהם.
ביניהם ניתן למנות מיגרנות, כאבי שרירים, כאבי מרפקים, דלקות מסוגים שונים (גידים, מפרקים, דלקת שקדים מוגלתית), בצקות, דורבן ברגל, פציעות ספורט, תסמונות (דוגמת תסמונת תעלת שורש היד) ועוד.

המכשיר עשוי לטפל בכאבים נקודתיים אבל גם כאלו המוגדרים ככרוניים, ואף כולל תכנית טיפול המותאמת באופן מלא לכאבים מהסוג הזה.

היתרון הזה מראה כי מכשיר אחד בלבד, יכול להספיק לכל בני הבית שמידי פעם (או באופן כרוני) סובלים מכאבים שונים. כל אחד יכול להתאים לעצמו את הטיפול שהוא מעוניין ולתכנת את המכשיר כפי שנוח לו.

נקודה חשובה נוספת היא שהמכשיר פונה למכנה משותף רחב של משתמשים. הוא בטוח באופן מלא לשימוש, אינו פולשני ולא כרוך בכאבים או בתופעות לוואי.
זאת ועוד, הוא מאופיין בפשטות מקסימלית בתפעול ובשימוש. מעצם היותו נייד וקומפקטי ניתן לשאת אותו למקומות שונים, בהתאם לשגרת חיי היום-יום, ובכך לבצע את הטיפול בכל עת שרוצים.

ניתן ולעיתים אף מומלץ לשלב את השימוש בהנדי קיור לייזר עם טיפולים אחרים, קונבנציונליים או אלטרנטיביים, כאשר הוכח שהמכשיר עשוי לשפר את יעילות חלק מהטיפולים המקבילים.

שימו לב עם זאת שיש אוכלוסיות מסוימות עבורן השימוש במכשיר הוא מוגבל, או אפילו אסור לחלוטין.
כך למשל אנשים המחזיקים בקוצב לב אינם יכולים להשתמש בו באזור בית החזה, בעוד שבמקרה של נשים בהריון השימוש ניתן בכל הגוף למעט אזור הבטן והרחם.
דוגמה נוספת היא במקרה של פצע פתוח. במקרה זה על הטיפול להיעשות במרחק של לפחות סנטימטר אחד ממוקד הפצע ולא ישירות עליו.

מאמרים נוספים בנושא

במה שונה הנדי קיור מהמתחרים?

מה שונה הנדי קיור מהמתחרים ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, אנחנו שומעים על יותר ויותר פיתוחים שאמורים לחולל פלאים בגוף שלנו. חלק מהטכנולוגיות מיועדות לאפשר לנו להתמודד

קרא עוד »

מכשיר לייזר לכל המשפחה

אף אדם אינו יכול להיות חסין בפני כאבים, שעלולים מצידם להופיע בכל אזורי הגוף. הכאבים שתוקפים אותנו מפעם לפעם בדרגות עוצמה משתנות, מעידים על דבר

קרא עוד »

הנדי קיור – הוראות הפעלה בעברית

שימוש במכשיר הנדי קיור מפחית באופן משמעותי את רמת הכאב. הטיפול בלייזר קר מוביל להמרצה ביולוגית של התאים ולהפרשה מוגברת של אדרופין, הפחתת נפיחויות, התחדשות ייצור האנרגיה בתא (ATP), הפחתת המתח בשרירים וכן שיכוך הכאב. מטופלים רבים חשים הקלה כבר בטיפול הראשון. אם זאת חשוב להמשיך בסדרת הטיפולים עד להפחתה משמעותית בכאב.

קרא עוד »

איך לבחור מכשיר LLLT?

מספר גדל והולך של אנשים מחפשים טיפול לייזר ברמה נמוכה (LLLT) להקלה על הכאב בשל מגוון רחב של יתרונות בריאותיים ששיטה זו מציעה. להלן מספר גורמים נפוצים שיש להביא בחשבון בעת בחירת מכשיר LLT.

קרא עוד »

הנדי קיור – 4 מקורות אנרגיה

הלייזר של Handy Cure משלב ארבעה מקורות אנרגיה, כל אחד מהם מספק אפקטים תרפויטיים שונים. השילוב של פולסים של לייזר, פולסים של קרינה אינפרא-אדומה, פולסים של אור אדום ושדה מגנטי סטטי במכשיר אחד מספק אפקטים סינרגטיים שהם המפתח לריפוי מהיר.

קרא עוד »
אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים