הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

במה שונה הנדי קיור מהמתחרים?

מה שונה הנדי קיור מהמתחרים

ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, אנחנו שומעים על יותר ויותר פיתוחים שאמורים לחולל פלאים בגוף שלנו. חלק מהטכנולוגיות מיועדות לאפשר לנו להתמודד בצורה ראויה עם כאבים ודלקות, שעלולים להיות מנת חלקו של כל אדם. 

הנדי קיור לייזר הוא במידה רבה המילה האחרונה בתחום, מכשיר שמצליח להתבלט בכמה וכמה פרמטרים לעומת מתחריו. במאמר הבא נציג בפניכם את היתרונות הטבעיים של המכשיר, שמסבירים מדוע מדובר במהפכה לכל דבר ועניין.

החידוש העיקרי: התבססות על ארבעה מקורות אנרגיה

הנדי קיור מוגדר כמכשיר המתקדם והיעיל ביותר המוצע בישראל להתמודדות עם כאבים ודלקות, ולא בכדי. המכשיר נחשב ל”חזק” פי כמה בהשוואה לאלטרנטיבות הקיימות בהתמודדות עם מגוון בעיות, בעיקר בשל הפטנט שהוא מציע: התבססות על ארבעה מקורות אנרגיה הפועלים יחדיו. מקורות האנרגיה – אור אדום, אינפרא אדום, שדה מגנטי ולייזר רך – המאפשרים טיפול יעיל ואיכותי פי כמה בהשוואה למכשירים אחרים, המתבססים אך ורק על הלייזר הרך כמקור אנרגיה. הנדי קיור לייזר הוא המכשיר היחידי בישראל שמציע את השילוב הזה, כשלכל אנרגיה תפקיד חשוב משלה לסייע לגוף שלנו לקבל את התנאים המותאמים להחלמה עצמית יעילה יותר.

בעוד הלייזר הרך והשדה המגנטי מאפשרים חדירה עמוקה יותר למקור הכאב, האור האדום הגלוי והאינפרא-אדום מאיצים התפתחות רקמות חדשות, ייצור מוגבר של חומצות אמינו, אנדרופינים ומשפרים את הזרמת הדם למקום ע”י אספקת חמצן לדם שחיונית לאחר פציעות ובנוסף לכך הם מורידים את רמת הדלקתיות באזורים מודלקים בגוף.

במחקרים שבוצעו לאחרונה הוכח כי קרני האינפרא-אדום מצליחות לחדור אל תאי הגוף ללא קרינת UV ונמצאו כגורם העיקרי שמצליח לחדור למיטוכנדריה – האיברון הקטן שאחראי על ייצור האנרגיה בגוף ולסייע לו להאיץ את תהליכי חילוף החומרים בתא ותהליכי ריפוי. האצת המטבוליזם מעודד ומזרז את התפתחותם של תאים ורקמות חדשות.

כאמור, ההרמוניה שנוצרת היא מעין תזמורת של 4 אנרגיות ריפוי אשר כל אחת בתורה תורמת תרומה מכרעת לטיפול. במקביל לאורות האדומים, הלייזר הרך מוריד את רמות הכאב באזורים פגועים בגוף ומאיץ את התחדשות התאים בגוף אף הוא. השדה המגנטי משפיע על הזרם החשמלי של המולקולות הביולוגיות בגוף האדם ומשנה את הסדר שלהם כך שהאנרגיות הטיפוליות המופעלות של הלייזר הרך, האור האדום והאינפרא-אדום יעילים פי כמה מונים.

אי לכך מתאפשרת חדירה עמוקה ויעילה יותר של אנרגיות הריפוי לעומת מכשירים אחרים ופחות איבוד אנרגטי במהלך הטיפול והדבר מאפשר טיפול מהיר ויעיל יותר.

קצב ההחלמה תלוי בחומרת הבעיה ומשתנה מאדם לאדם, אבל אין ספק שהטיפול באמצעות הנדי קיור לייזר יעיל בכל קנה מידה. בכל זאת, כבר לאחר פרק זמן של כ-14-10 ימים ניתן בדרך כלל להבחין בתוצאות משמעותיות, כאשר הקלה מסוימת תגיע כבר אחרי שלושה או ארבעה טיפולים. 

פתרון לכל תרחיש אפשרי

עקב יעילותו הגבוהה של מכשיר ההנדי קיור, מתאפשר לטפל באמצעותו בשורה ארוכה מאוד של מצבים רפואיים. בין היתר המכשיר מאפשר לטפל בכאבי גב, כאבי ברכיים, כאבי דורבן, בצקות, דלקות, כאבי מרפקים, כאבי שרירים, בעיות אורתופדיות מגוונות, בעיות בעמוד השדרה, שיגרון ניווני, דלקות גידים, דלקות מפרקים – והרשימה עוד ארוכה. זאת להבדיל ממכשירים אחרים ויעילים פחות, בהם רשימת המצבים האפשריים לטיפול באמצעות המכשיר מצומצמת יותר.

כך השימוש נעשה יותר פשוט

בהנדי קיור לייזר הטכנולוגיה המתקדמת אינה באה על חשבון פשטות השימוש, שנשמרת עקב התכנון המוקפד של המכשיר והממשק הידידותי. השימוש במכשיר יכול להיעשות בקלות יתרה במגזר הביתי, כאשר לאחר כמה שימושים אפשר כבר להבין היטב את כל הפונקציות העיקריות שלו. 

כל שיש לעשות הוא להניח את המכשיר מול כף היד, ללחוץ על כפתור ההפעלה, לבחור בתוכנית הרצויה וללחוץ שנית על כפתור ההפעלה. הבחירה היא באחת מבין שלוש תוכניות מובנות לטיפול במצבים הרפואיים השונים. לא נדרשות הכנות מיוחדות לשימוש במכשיר: רצוי לבצע אותו על גבי עור חשוף לשיפור האפקטיביות, אבל במידת הצורך הוא יוכל להתבצע מעל לבגד או לפד רפואי.

עמידה בתקנים

קיים כיום אצל רבים באוכלוסייה חשש משימוש במכשירים שלא עברו את בדיקות האיכות ושלא מחזיקים לכן באישורים הנדרשים. החדשות הטובות הן שבמקרה של הנדי קיור לייזר, החששות האלה אינן במקום. המכשיר הוא תוצאה של מחקרים רבים שנערכו ברחבי העולם. הוא מאושר על ידי משרד הבריאות, מכון התקנים הישראלי ומנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA). בנוסף הוא מגיע עם אחריות יצרן בת שלוש שנים, סוגיה שגם היא אינה מובנת מאליה המראה על בטחון של היצרן במכשיר

השימוש בהנדי קיור נחשב לבטוח בכל מאת האחוזים, כל עוד משתמשים כמובן בציוד תקין ומקפידים על הוראות היצרן בעת השימוש. המכשיר פולט לייזר רך אשר אינו מביא ליצירת חום או לחריכת העור, כך שלא צפויים סיכונים או תופעות לוואי כאלה או אחרות. זו אחת הסיבות לכך שהמכשיר פונה למכנה משותף רחב של משתמשים ומהווה כלי טיפולי לגיטימי כיום גם בקרב רופאים מעולמות הרפואה המשלימה.

מאמרים נוספים בנושא

במה שונה הנדי קיור מהמתחרים?

מה שונה הנדי קיור מהמתחרים ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, אנחנו שומעים על יותר ויותר פיתוחים שאמורים לחולל פלאים בגוף שלנו. חלק מהטכנולוגיות מיועדות לאפשר לנו להתמודד

קרא עוד »

מכשיר לייזר לכל המשפחה

אף אדם אינו יכול להיות חסין בפני כאבים, שעלולים מצידם להופיע בכל אזורי הגוף. הכאבים שתוקפים אותנו מפעם לפעם בדרגות עוצמה משתנות, מעידים על דבר

קרא עוד »

הנדי קיור – הוראות הפעלה בעברית

שימוש במכשיר הנדי קיור מפחית באופן משמעותי את רמת הכאב. הטיפול בלייזר קר מוביל להמרצה ביולוגית של התאים ולהפרשה מוגברת של אדרופין, הפחתת נפיחויות, התחדשות ייצור האנרגיה בתא (ATP), הפחתת המתח בשרירים וכן שיכוך הכאב. מטופלים רבים חשים הקלה כבר בטיפול הראשון. אם זאת חשוב להמשיך בסדרת הטיפולים עד להפחתה משמעותית בכאב.

קרא עוד »

איך לבחור מכשיר LLLT?

מספר גדל והולך של אנשים מחפשים טיפול לייזר ברמה נמוכה (LLLT) להקלה על הכאב בשל מגוון רחב של יתרונות בריאותיים ששיטה זו מציעה. להלן מספר גורמים נפוצים שיש להביא בחשבון בעת בחירת מכשיר LLT.

קרא עוד »

הנדי קיור – 4 מקורות אנרגיה

הלייזר של Handy Cure משלב ארבעה מקורות אנרגיה, כל אחד מהם מספק אפקטים תרפויטיים שונים. השילוב של פולסים של לייזר, פולסים של קרינה אינפרא-אדומה, פולסים של אור אדום ושדה מגנטי סטטי במכשיר אחד מספק אפקטים סינרגטיים שהם המפתח לריפוי מהיר.

קרא עוד »
אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים