הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

הנדי קיור עבור ספורטאים

כבר היום לקבוצות ספורט רבות יש מכשיר LLLT זמין במהלך המשחקים ולאתלטים מכל קצוות הספקטרום ולהם את היתרון של מכשיר LLLT להקלה על הכאבים.

Handy Cure הוא מכשיר נייד שאתם יכול לשאת איתכם בכל מקום, בבית, משחקים ותחרויות.

הנדי קיור משתמש באנרגיות שונות ובאורכי גל של אור כדי לתקן תאים פגומים. אורכי הגל השונים מאפשרים ללייזר לחדור לעומקים שונים ברקמות בהתאם למקום הפציעה.

הלייזר גם פועל להגברת צמיחת התאים באזורים הנגועים כדי להאיץ את הריפוי. התאים סופגים פוטונים מהלייזר באמצעות אפקט פוטו-כימי כך שלא ייגרם נזק לרקמות.

כאשר הגוף סובל מפציעה, התאים באזור הפצוע משחררים כימיקלים אשר גורמים לתחושת הכאב. הנדי קיור משתמש בלייזר קר ואנרגיה קינטית בכדי להגיע לתאים הפגומים ולסייע בשיחרור פוטונים.

כאשר הפוטונים מגיעים לתאים הפגועים, הם עוזרים להם להגדיל את הייצור של אנזימים, ניקוז הלימפה והיווצרות קולגן כדי לעזור לגוף לרפא מהר יותר.זה גם עוזר במניעת צלקת רקמה. צעד זה חשוב בהפחתת כאב במהירות.

מאמרים נוספים בנושא

נזקים לדיסק בין חולייתי

ממה הם נגרמים? למה הם גורמים לכאב? ומה ההבדל בין בלט בקע ופריצת דיסק? אמנם הנזקים הראשוניים לדיסקים הבין חולייתיים מתחילים לרוב דווקא בשנות העשרים

קרא עוד »

ספונדילוליזיס

ספונדילוליזיס (Spondylolysis) היא בעיית גב די נפוצה הבאה לידי ביטוי כפגם בחוליות עמוד השדרה שלנו. על פי רוב, חוליות המותניים הן המועדות ביותר להיפגע, אך

קרא עוד »

סיאטיקה

סיאטיקה (הנקראת גם אישיאס ובאנגלית – Sciatica) היא תסמונת כאב גב תחתון המקרין לרגל לכל אורך המסלול של העצב הסיאטי (Sciatic Nerve). העצב הסיאטי הוא

קרא עוד »
אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים