הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

הקלה בכאב לפני ואחרי ניתוח

מכשיר “Handy Cure”(הנדי קיור)  מוכיח הצלחה גדולה בעזרה למטופלים אשר מתמודדים עם כאב לפני או אחרי ניתוח מכיוון שהוא מספק דרך בטוחה ולא פולשנית למיתון כאבים. מכשיר ההנדי קיור משתמש בטכניקות של מגנטיות, אנרגיית אור אינפרה אדום וכן לייזר ומותאם לעבוד ביחד עם עוד טיפולי שחרור כאב. יותר ויותר רופאים ממליצים על שילוב המכשיר בטיפולי הקלת כאב לפני או אחרי ניתוח שכן סיפורי ההצלחה של המכשיר בעזרה למיתון כאב הופכים לנפוצים.

מיתון כאבים לפני ניתוח

מטופלים רבים סובלים מכאבים במהלך המתנה לניתוח נחוץ. מיתון הכאב לרמה מינימלית הינו דבר חשוב במיוחד לפני ניתוח כיוון שזה מסייע על שמירת רמה פיזית יציבה וכן מסייע להגברת הסיכוי לתוצאה מוצלחת לאחר הניתוח. דבר זה לרוב מושג על ידי משככי כאבים המוענקים למטופלים וכן סטרואידים שמסייעים במניעת דלקות. אולם, שימוש ממושך בסוגי התרופות האלה יכול לגרום לתופעות לוואי כמו גירוי הקיבה. על מנת להקל בכאב קיימים מספר טיפולי מיתון כאבים אחרים אשר הינם בטוחים ויעילים שמומלץ לנסות.
תקציבים גבוהים ומחקר רב הושקעו בפיתוח המכשיר הטכנולוגי החדשני Handy Cure שמשלב 4 מקורות אנרגיה: לייזר רך, אור אינפרא אדום וכן אור אדום נראה אשר מופעלים בפולסים ומשולבים בשדה אלקטרו מגנטי סטטי. ההנדי קיור מתאים לשימוש במגוון רחב של תופעות לוואי ותסמינים ומסייע רבות בהקלה על הכאב לאורך זמן.

שיכוך כאבים לאחר ניתוח

אסטרטגיות לניהול כאב לאחר ניתוח הינן חשובות במיוחד בכדי לאפשר שיקום מהיר וחזרה לחיים נורמליים. מיד לאחר הניתוח  מטופלים רבים משתמשים בתרופות משככות כאבים בכדי למזער את הכאב בשובם הביתה. למרות זאת, מטופלים רבים מוצאים שהם משתקמים במהירות רבה יותר כאשר הם כוללים שילוב של טכניקות הקלה בכאבים כדוגמת מכשיר הנדי קיור. בנוסף, מטופלים רבים רוצים למזער את הסתמכותם על משככי הכאבים המסורתיים כמה שיותר מהר.

הנדי קיור

הנדי קיור יכול לספק הקלה בכאבי שרירים, דלקות, קידום בהרפיה של רקמות שרירים והגברה זמנית של מחזור הדם.  המכשיר מציע סינרגיה ייחודית של 3 אורכי גל של אור אשר מוענקים בו זמנית ומכוונים למקור הכאב בקרן ממוקדת בצורה חזקה. משך הטיפול הוא חמש דקות. לכאבים כרוניים, מומלץ לבצע את הטיפול פעמיים ביום במהלך השבוע הראשון של הטיפול.

תכונות מכשיר Handy Cure
  • מזרז תהליכי שיקום והחלמה.
  • מפחית את הצורך בשימוש בתרופות.
  • מפיג כאבים בזמן קצר לרבות כאבים כרוניים וכן כאבי פרקים.
  • מסייע בשיפור אספקת הדם והחמצן לתאים חולים.
  • מסייע בזירוז המהירות ואיכות חידוש רקמות התאים.
  • מחזק וממריץ את המערכת החיסונית.
  • מסייע במניעת הניוון של תאי העצב לאחר פגיעה.
  • יוצר תאים ורקמות בריאות ויציבות.
  • מפחית נפיחויות.

מאמרים נוספים בנושא

במה שונה הנדי קיור מהמתחרים?

מה שונה הנדי קיור מהמתחרים ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, אנחנו שומעים על יותר ויותר פיתוחים שאמורים לחולל פלאים בגוף שלנו. חלק מהטכנולוגיות מיועדות לאפשר לנו להתמודד

קרא עוד »

מכשיר לייזר לכל המשפחה

אף אדם אינו יכול להיות חסין בפני כאבים, שעלולים מצידם להופיע בכל אזורי הגוף. הכאבים שתוקפים אותנו מפעם לפעם בדרגות עוצמה משתנות, מעידים על דבר

קרא עוד »

הנדי קיור – 4 מקורות אנרגיה

הלייזר של Handy Cure משלב ארבעה מקורות אנרגיה, כל אחד מהם מספק אפקטים תרפויטיים שונים. השילוב של פולסים של לייזר, פולסים של קרינה אינפרא-אדומה, פולסים של אור אדום ושדה מגנטי סטטי במכשיר אחד מספק אפקטים סינרגטיים שהם המפתח לריפוי מהיר.

קרא עוד »

הקלה בכאב לפני ואחרי ניתוח

מכשיר הנדי קיור מוכיח הצלחה גדולה בעזרה למטופלים אשר מתמודדים עם כאב לפני או אחרי ניתוח מכיוון שהוא מספק דרך בטוחה ולא פולשנית למיתון כאבים. מכשיר ההנדי קיור משתמש בטכניקות של מגנטיות, אנרגיית אור אינפרה אדום וכן לייזר ומותאם לעבוד ביחד עם עוד טיפולי שחרור כאב.

קרא עוד »

שימוש בלייזר הנדי קיור

הנדי קיור (Handy Cure) הינו מכשיר קומפקטי וקל לשימוש. הוא נישא, ובעל סוללת ליתיום נטענת. קראו את המדריך המסביר כיצד ניתן להשתמש בו ומהן ההוראות המונעות והאזהרות.

קרא עוד »
אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים