הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

טיפול בטחורים ופיסורה בעזרת לייזר רך

טיפול בטחורים ופיסורה בעזרת לייזר רך

בניגוד למה שרבים חושבים, טחורים ופיסורה אינם אותו הדבר – גם אם אכן מדובר בשתי בעיות נפוצות מאוד של פי הטבעת, שגם רופאים לעיתים מתבלבלים ביניהן. טחורים הוא מצב בו הוורידים בפי הטבעת וברקטום נעשים בולטים ונפוחים, בעוד שפיסורה הוא מצב של סדק הנוצר ברירית פי הטבעת. מכנה משותף נוסף הוא ששתי הבעיות הן מורכבות מאוד להתמודדות. הן כרוכות בכאבים עזים, בדגש כמובן על היציאות. בנוסף, בהיעדר טיפול הולם עלולה הבעיה להתפתח לממדים גדולים יותר.

אם אתם סובלים מאחת משתי הבעיות האלה תרצו בוודאי לדעת מה ניתן לעשות כדי להתמודד עם טחורים ופיסורה. כיום מוצעים מגוון פתרונות, אבל ספק אם תמצאו כאלו הנחשבים ליעילים יותר מאשר טיפולי לייזר רך.

ראשית: מה הבעיה עם הטיפול הקונבנציונלי?

הטיפול בטחורים ובפיסורה הוא במידה רבה עצמאי. הוא מבוסס בשלב הראשון על פעולות שונות הנעשות על מנת לרכך את הצואה, ובעיקר צריכה מוגברת של נוזלים ומאכלים העמוסים בסיבים תזונתיים. ניתן למרוח קרמים ומשחות ייעודיות (שתפקידן המרכזי הוא להביא להרחבת כלי הדם ולהרפיית השרירים המקיפים את פי הטבעת), להזריק בוטוליניום טוקסין לצורך הרפיה נקודתית של השרירים, להקפיד על אמבטיות ישיבה כמה פעמים ביום ועוד. לא תמיד פשוט לשלב את הפעולות האלה בשגרת החיים, בטח אם מתבוננים בעובדה שבעיות בפי הטבעת מצריכות לעיתים טיפול ארוך ורב מערכתי.

בעיה נוספת היא שפעמים רבות, הטיפולים הללו יתגלו כלא יעילים בעליל. הטחורים והפיסורה עשויים לתקוף את האדם למשך שבועות, אם לא יותר, מה שהופך אותם לכרוניים בהגדרה. במקרים חמורים יותר, ייתכן שלא יהיה מנוס אלא לבצע ניתוח כירורגי. האחרון יכול לפתור את הבעיה בצורה יסודית יחסית, אבל מנגד הוא פולשני, כולל סיכונים ותופעות לוואי ומצריך תקופת התאוששות לא פשוטה.

כך טיפולי הלייזר נכנסים לתמונה

טיפולי לייזר רך הפכו בשנים האחרונות לנפוצים יותר מאי פעם, כששינוי משמעותי נוסף הוא הכניסה שלהם לשדה המשחק הביתי. הם נחשבים לדרך התמודדות יעילה במיוחד עם טחורים ופיסורה, כאשר את התוצאות המיטביות יכול לספק מכשיר ההנדי קיור לייזר. מדובר במכשיר לייזר רך הנחשב למוביל מסוגו בעולם ולכלי טיפולי מהשורה הראשונה לשיכוך כאבים ודלקות. הנדי קיור לייזר מתאים למגוון רחב של מצבים בריאותיים, כולל טחורים, פיסורה ובעיות פרוקטולוגיות אחרות.

האלמנט הייחודי באמת במכשיר הנדי קיור לייזר הוא השילוב שלו בין ארבע שיטות טיפול: אנרגיית לייזר רך (לייזר "קר"), אור אדום גלוי, אנרגיית אינפרא אדום בפס רחב ושדה מגנטי סטטי. שורה ארוכה של מחקרים שנערכו ברחבי העולם הצביעו על יעילות המכשיר בהפחתת כאבים, בהאצת היווצרות רקמות חדשות ובריאות באזור המטופל ובשיקום הגוף גם במקרים מורכבים יחסית.

הנדי קיור לייזר מיועד לשימוש ביתי פשוט ויכול לשמש את כל בני הבית. הוא אינו כולל כאבים או תופעות לוואי, ולכן פונה למכנה משותף רחב מאוד של האוכלוסייה. נקודה מרכזית נוספת היא שבכוחו לצמצם עד למינימום האפשרי את ההתבססות על תרופות וטיפולים רפואיים סטנדרטיים, שכפי שראינו מעלה עלולים להיות בעייתיים בכמה אופנים.

ההנדי קיור לייזר גם מוכח כיעיל מאוד גם לבעיות אורתופדיות שונות ובניהן: דורבן בעקבכאבי גב תחתוןעליוןכאבי כתפיים ועוד.

אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת פרטים נוספים על ההנדי קיור לייזר או להתנסות למשך 30 יום בחינם. מכאן, הדרך שלכם להתמודדות עם טחורים ופיסורה תהפוך להיות קצרה הרבה יותר.

מקורות מידע:

טחורים ופיסורה – מה ההבדל ואיך מטפלים? – קופת חולים מאוחדת

טחורים ופיסורה – שיטות טיפול ודרכי מניעה – רמב"ם

ANAL FISSURE REVISITED : A SYSTEMATIC REVIEW

Review of Hemorrhoid Disease: Presentation and Management

מאמרים נוספים בנושא

רוצה להתחיל לטפל בכאב כבר השבוע?

הנדי קיור לייזר הינו מכשיר לייזר רך לטיפול עצמי בכאב ובדלקת.
הנדי קיור מטפל במגוון רחב של כאבים ודלקות.

עדויות רופאים והמלצות מטופלים

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

רוצה לטפל בכאב?

נסה את הנדי קיור לייזר ל-120 ימים
תקופת הנסיון הארוכה ביותר בשוק!

רוצה לטפל בכאב?

נסה את הנדי קיור לייזר ל-120 ימים
תקופת הנסיון הארוכה ביותר בשוק!