הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

במה שונה הטיפול במכשיר הנדי קיור מאשר בטיפול בכדורים?

תקציר הריאיון:

מדובר בטכנולוגיה שמכירים אותה עשרות שנים אבל התעשייה הצליחה למזער את המכשירים, להוזיל אותם ולהפוך אותם למכשירים ביתיים מאוד נגישים. למעשה, אלו אותם המכשירים שהיו מטפלים בהם במכוני הפיזיותרפיה והיום נגישים לכל אחד בבית.
מכשיר ההנדי קיור יודע לקחת מספר אנרגיות , לשלב אותם בתוכניות תפעול מאוד פשוטות לפי טבלאות שנמצאות במדריך המשתמש. מדריך זה מספק הדרכה מאוד מפורטת לגבי כיצד וכמה זמן יש לטפל בדלקות במקומות שונים בגוף.

למי זה מתאים?

לשימוש בהנדי קיור אין מגבלת גיל. ניתן להשתמש במכשיר מגיל 5 ועד גיל 90. לטיפול אין תופעות לוואי והוא נגיש לכל מקום בגוף.
הטיפול מיועד בעיקר לדלקות כרוניות, פציעות ספורט ופציעות שנובעות מתסמינים עקב עבודה כדוגמת כתפיים, ברכיים, כפות רגליים , גיד אכילס וכד’.

זהו אחד הטיפולים היעילים שיש היום בנוסף או לשילוב עם טיפולים תרופתיים למיניהם או פיזיותרפיה.

מאמרים נוספים בנושא

במה שונה הנדי קיור מהמתחרים?

מה שונה הנדי קיור מהמתחרים ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, אנחנו שומעים על יותר ויותר פיתוחים שאמורים לחולל פלאים בגוף שלנו. חלק מהטכנולוגיות מיועדות לאפשר לנו להתמודד

קרא עוד »

מכשיר לייזר לכל המשפחה

אף אדם אינו יכול להיות חסין בפני כאבים, שעלולים מצידם להופיע בכל אזורי הגוף. הכאבים שתוקפים אותנו מפעם לפעם בדרגות עוצמה משתנות, מעידים על דבר

קרא עוד »

הנדי קיור – 4 מקורות אנרגיה

הלייזר של Handy Cure משלב ארבעה מקורות אנרגיה, כל אחד מהם מספק אפקטים תרפויטיים שונים. השילוב של פולסים של לייזר, פולסים של קרינה אינפרא-אדומה, פולסים של אור אדום ושדה מגנטי סטטי במכשיר אחד מספק אפקטים סינרגטיים שהם המפתח לריפוי מהיר.

קרא עוד »

הקלה בכאב לפני ואחרי ניתוח

מכשיר הנדי קיור מוכיח הצלחה גדולה בעזרה למטופלים אשר מתמודדים עם כאב לפני או אחרי ניתוח מכיוון שהוא מספק דרך בטוחה ולא פולשנית למיתון כאבים. מכשיר ההנדי קיור משתמש בטכניקות של מגנטיות, אנרגיית אור אינפרה אדום וכן לייזר ומותאם לעבוד ביחד עם עוד טיפולי שחרור כאב.

קרא עוד »

שימוש בלייזר הנדי קיור

הנדי קיור (Handy Cure) הינו מכשיר קומפקטי וקל לשימוש. הוא נישא, ובעל סוללת ליתיום נטענת. קראו את המדריך המסביר כיצד ניתן להשתמש בו ומהן ההוראות המונעות והאזהרות.

קרא עוד »
אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים