הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

במה שונה הטיפול במכשיר הנדי קיור מאשר בטיפול בכדורים?

במה שונה הטיפול במכשיר הנדי קיור מאשר בטיפול בכדורים?

תקציר הריאיון:

מדובר בטכנולוגיה שמכירים אותה עשרות שנים אבל התעשייה הצליחה למזער את המכשירים, להוזיל אותם ולהפוך אותם למכשירים ביתיים מאוד נגישים. למעשה, אלו אותם המכשירים שהיו מטפלים בהם במכוני הפיזיותרפיה והיום נגישים לכל אחד בבית. מכשיר ההנדי קיור יודע לקחת מספר אנרגיות , לשלב אותם בתוכניות תפעול מאוד פשוטות לפי טבלאות שנמצאות במדריך המשתמש. מדריך זה מספק הדרכה מאוד מפורטת לגבי כיצד וכמה זמן יש לטפל בדלקות במקומות שונים בגוף.

למי זה מתאים?

לשימוש בהנדי קיור אין מגבלת גיל. ניתן להשתמש במכשיר מגיל 5 ועד גיל 90. לטיפול אין תופעות לוואי והוא נגיש לכל מקום בגוף. הטיפול מיועד בעיקר לדלקות כרוניות, פציעות ספורט ופציעות שנובעות מתסמינים עקב עבודה כדוגמת כתפיים, ברכיים, כפות רגליים , גיד אכילס וכד'. זהו אחד הטיפולים היעילים שיש היום בנוסף או לשילוב עם טיפולים תרופתיים למיניהם או פיזיותרפיה.

מאמרים נוספים בנושא

במה שונה הנדי קיור מהמתחרים?

ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, אנחנו שומעים על יותר ויותר פיתוחים שאמורים לחולל פלאים בגוף שלנו. חלק מהטכנולוגיות מיועדות לאפשר לנו להתמודד בצורה ראויה עם כאבים ודלקות,

קרא עוד »

הנדי קיור – הוראות הפעלה בעברית

שימוש במכשיר הנדי קיור מפחית באופן משמעותי את רמת הכאב. הטיפול בלייזר קר מוביל להמרצה ביולוגית של התאים ולהפרשה מוגברת של אדרופין, הפחתת נפיחויות, התחדשות ייצור האנרגיה בתא (ATP), הפחתת המתח בשרירים וכן שיכוך הכאב. מטופלים רבים חשים הקלה כבר בטיפול הראשון. אם זאת חשוב להמשיך בסדרת הטיפולים עד להפחתה משמעותית בכאב.

קרא עוד »

כיצד להשתמש נכון במכשיר הנדי קיור?

התמודדות עם כאב תמידי היא לא רק מתסכלת, אלא זה גם מפריע בחיי היומיום שלנו-  אפילו פעילויות פשוטות כמו הליכה או עמידה יכולות להיות קשות אם אנחנו מרגישים כאב קיצוני. למרבה המזל, יש דרכים להפחית את הכאב במהירות כך שתוכלו  לחזור לחיות את חייכם כרגיל. אחת הדרכים הבטוחות ביותר כיום היא באמצעות Handy Cure.

קרא עוד »

הנדי קיור – 4 מקורות אנרגיה

הלייזר של Handy Cure משלב ארבעה מקורות אנרגיה, כל אחד מהם מספק אפקטים תרפויטיים שונים. השילוב של פולסים של לייזר, פולסים של קרינה אינפרא-אדומה, פולסים של אור אדום ושדה מגנטי סטטי במכשיר אחד מספק אפקטים סינרגטיים שהם המפתח לריפוי מהיר.

קרא עוד »

הקלה בכאב לפני ואחרי ניתוח

מכשיר הנדי קיור מוכיח הצלחה גדולה בעזרה למטופלים אשר מתמודדים עם כאב לפני או אחרי ניתוח מכיוון שהוא מספק דרך בטוחה ולא פולשנית למיתון כאבים. מכשיר ההנדי קיור משתמש בטכניקות של מגנטיות, אנרגיית אור אינפרה אדום וכן לייזר ומותאם לעבוד ביחד עם עוד טיפולי שחרור כאב.

קרא עוד »

רוצה להתחיל לטפל בכאב כבר השבוע?

הנדי קיור לייזר הינו מכשיר לייזר רך לטיפול עצמי בכאב ובדלקת.
הנדי קיור מטפל במגוון רחב של כאבים ודלקות.

עדויות רופאים והמלצות מטופלים

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

רוצה לטפל בכאב?

נסה את הנדי קיור לייזר ל-120 ימים
תקופת הנסיון הארוכה ביותר בשוק!

רוצה לטפל בכאב?

נסה את הנדי קיור לייזר ל-120 ימים
תקופת הנסיון הארוכה ביותר בשוק!