הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

טיפול בלייזר קר עבור כאבי ברכיים

כאבי ברכיים הם אחד הגורמים הנפוצים ביותר לתלונות על כאבים אצל הרופאים והסבל הנלווה לכאבים הללו יכול להגביל אותנו בתפקוד היומיומי, בפעילות גופנית, ולעיתים אף בנהיגה וישיבה ממושכת. 

כאבי ברכיים ולייזר קר

מפרק הברך הוא אחד מהמפרקים הגדולים ביותר והמורכבים ביותר בגוף. הברך היא מפרק סינוביאלי המסווג כמפרק ציר, כאשר בנוסף לתנועה של כיפוף פשוט על הציר קיים גם מרכיב סיבובי אשר קורה עם הקיפול או היישור.

סימפטומים של כאבי ברכיים

  • כאב משתק בינוני עד חמור
  • קושי ללכת או לבצע פעולה שגרתית אחרת
  • חוסר יציבות בתנועה צדדית
  • נוקשות
  • נפיחות
  • חריקה

אנטומיה של הברך

הברך היא מרכז הרגל, היא יושבת בין הקרסול והאגן. היא מחברת בין עצם הירך (פמואר=femur) לעצם השוק (tibia = טיביה). העצם הקטנה יותר שנמצאת לצד הטיביה (fibula = פיבולה) ופיקת הברך (פטלה = Patella) הן העצמות הנוספות שיוצרות את מפרק הברך. עצמות הברך מתחברות לשרירי הרגל שמניעים את מפרק הברך באמצעות גידים.

הרצועות אשר מחברות בין העצמות ומספקות יציבות לברך הינן:

  • הרצועה הצולבת הקדמית מונעת מהפמור להחליק אחורה מהטיביה (או מהטיביה להחליק קדימה מהפמור)
  • הרצועה הצולבת האחורית מונעת מהפמור להחליק קדימה מהטיביה (או מהטיביה להחליק אחורה מהפמור)
  • הרצועות העקיפות הצידית והתיכונה מונעות מהפמור להחליק מצד לצד.

בברך קיימים גם מניסקוסים – שתי חתיכות סחוס בצורת C הנקראים הלטרלי (צידי) והמדיאלי (תיכוני). המניסקוסים מעמיקים את שני השקעים במשטח העליון של השוקה, ומשפרים את התאמתם לעלי של עצם הירך. למניסקוסים תפקידים נוספים כבולמי הזעזועים בין הפמור לטיביה.

מספר שקים מלאי נוזלים עוזרים לברך לנוע בצורה חלקה.

אנטומיה של הברך

גורמים לכאבי ברכיים

כאב בברכיים עלול לקרות בגלל שלל דברים, לרבות טראומה, ניוון, חוסר תיאום או ארטריטיס (הליך דלקתי של המפרק והרקמות הסובבות אותו). 

פגיעות ברצועות הן לרוב מכאיבות במנוחה ויכולות להתנפח/להיות חמות במגע. הכאב לרוב הופך לחמור יותר בעת כיפוף, הליכה, או כשמשעינים משקל על הברך. זה אפשרי שתהיה יותר מרצועה אחת שנפגעה בגלל טראומה. פגיעה ברצועות מתרחשת אם המפרק מתעקם או נמתח יתר על המידה.

קריעות מיניסקוס מתרחשות בדרך כלל בעת פגיעה או כוח סיבוב במהלך תנועה חדה ומהירה. המקרה נפוץ במיוחד בספורט שכולל תגובות גוף; עם זאת, יש קשר גם בין הזדקנות לבין קריעת סחוס. מטופל עם קרע במיניסקוס ירגיש בתחושת פצפוץ במהלך פעולות מסוימות שיבצע עם הברך. ניתן גם לתאר זאת על ידי תחושת נעילה או חוסר יציבות של מפרק הברך.

דלקת גידים בברך מתרחשת בצידה הקדמי של הברך מתחת לפיקה (patellar tendonitis). כמו כן, היא יכולה להתרחש גם בצדה האחורי של הברך (popliteal tendonitis). דלקת גידים לרוב מתרחשת עקב מתיחה כדוגמת  קפיצה או נחיתה קשה. מטופל עם דלקת גידים לרוב יחוש כאב מקומי באיזור הגיד המודלק.

שברים לרוב קורים בטראומה קשה לברך. כך למשל בתאונת כלי רכב או בטראומה קשה אחרת, עלולים להיגרם סדקים או שבירה של כל אחת משלושת העצמות בברך.

דלקת מפרקים (ארטריטיס)

ארטריטיס הינה דלקת בתוך המפרק. הגורמים לדלקת במפרק יכולים להיות לא דלקתיים, כמו אוסטוארטריטיס, או דלקתיים, כמו שיגדון או דלקת מפרקים שגרונית. הרבה מטופלים שסובלים מארטריטיס בברך ירגישו כאב חמור וחוסר נוחות שלרוב פוגעים בניידות של המטופל.

כאב יכול להתרחש בברך ממחלות נוספות או מצבים שכוללים את מפרקי הברך, העצמות, העצבים או הרקמה הרכה שתומכים או מספקים תחושה לברך. למעשה, מפרק הברך הוא המפרק הנפוץ ביותר שמושפע ממחלות ראומטיות או אוטואימוניות.

טיפול בלייזר רך לכאבי ברכיים בעזרת ההנדי קיור

הנדי קיור הינו מכשיר ייחודי אשר מאגד בתוכו ארבעה מקורות אנרגיה המסייעים לטיפול והקלה בכאבי ברכיים חזקים כרוניים או זמניים.

טיפול בלייזר רך הינו שיטה של חשיפת רקמות לרמות נמוכות של אור אדום ואור אינפרא אדום. רמות אלו נמוכות בהשוואה לטיפולי לייזר אחרים המייצרים חום, כגון אלה המשמשים לחיתוך או אבלציה. טיפול זה יכול לשמש למספר בעיות, כולל כאבי ברכיים עקב פציעה או אוסטאופורוזיס. מכשיר הנדי קיור הפועל באמצעות שילוב של שדה מגנטי, אנרגיית האור, אינפרא אדום ולייזר קר מטפל במקור הכאב בצורה מהירה, בטוחה וקלה וללא תופעות לוואי.

איך זה עובד?

אנרגיית האור עוברת דרך העור אל תוך הרקמות, שם היא נספגת. אנרגיה זו מסייעת בהפחתת הדלקת וקידום התחדשות של רקמה פגומה

סרטון הדרכה לטיפול בכאבי ברכיים

מעוניינים לטפל בכאב? הזמינו עכשיו הנדיקיור מהאתר אונליין וקבלו משלוח חינם תוך שבעה ימי עסקים וגם 120 ימי התנסות במחיר מיוחד, השאירו פרטים בטופס למטה או התקשרו אלינו ותתחילו להיפטר מהכאב.

פוסטים קשורים

תיאור המוצר

רבים מאתנו נאלצים להתמודד עם כאבים ודלקות למיניהן למשך תקופה ארוכה בה אנו מנסים אינספור של פתרונות להקלת הכאב כדוגמת תוספים, דיקור, כדורים ועוד. הבעיה שבמקרים של דלקות, פציעות ספורט, כאבי מפרקים, מגרנות ושאר תסמינים- הללו מסרבים להיעלם וחוזרים על עצמם. איך ניתן לפתור זאת? הכירו את הנדי קיור: מכשיר לייזר ביתי לשיכוך כאבים.

לייזר רך לטיפול בכאב

לייזר רך לטיפול בכאב (Low Level Laser Therapy) הוא השימוש בקרני אור אינפרא אדום וקרני אור על גבי פציעות ונגעים במטרה לשפר ולזרז החלמה של רקמות רכות, הפחתת דלקות והקלה על כאבים אקוטיים וכרוניים. הטכנולוגיה ידועה גם בשם LLLT

פציעות ספורט

פציעות ספורט

המונח “פציעת ספורט” במובן הרחב ביותר, מתייחס למיני פציעות אשר מתרחשות לרוב במהלך פעילות גופנית.קראו על סוגי הפציעות השונים וכיצד יש לטפל בהם.

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים