הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

טיפול עם הנדי קיור לאחר שברים

כאבים לאחר שבר

שברים הם מנת חלקם של רבים העוברים טראומה גופנית או סובלים מפגיעה בהרכב העצמות (עקב מצבים דוגמת דלדול עצם או גידול המופיע בגופם). מבחינה ביולוגית שבר הוא הפרעה – חלקית או מלאה – בהמשכיות של מבנה העצם. את השברים ניתן למיין לסוגים שונים על פי פרמטרים מגוונים, אבל השורה התחתונה היא אחת: ברוב המקרים השבר כרוך בכאבים עזים ובפגיעה ביכולת התפקוד העצמאית של האדם.

בשנים האחרונות, הפכה למבוקשת יותר ויותר טכנולוגיה שמשנה את כל מה שידענו על ריפוי ואיחוי שברים. למכשיר הזה קוראים הנדי קיור לייזר, והוא אחת הבשורות המשמעותיות של עולם הרפואה בעת הנוכחית.

מה עושה הנדי קיור לייזר?

הנדי קיור לייזר הוא מכשיר לייזר קטן וקומפקטי, שיכול לשמש מטפלים במקצועות הרפואה אבל גם לשימוש ביתי. זהו מכשיר לייזר רך, אשר באופן מהפכני מוסיף לתמונת הטיפול שלושה מקורות אנרגיה הפועלים יחדיו: שדה מגנטי סטטי, אור אינפרא אדום בפס רחב ואור אדום גלוי. השילוב הזה נובע מבדיקות וממחקרים שהראו שהפעילות המשולבת של מקורות האנרגיה במכשיר משפרת פלאים את תהליך הריפוי.

עם הפעלת המכשיר, הוא משגר פולסים אשר חודרים לעומקה של הרקמה ותורמים להמרצת מחזוריות החמצן והדם בתאים, ובעיקר – להליך הריפוי הטבעי של הגוף. להנדי קיור לייזר יכולות מוכחות באיחוי שברים, תוך הקלה משמעותית בכאבים שהאדם סובל מהם ושעלולים לשבש את חייו בצורה דרסטית.

היבט חשוב נוסף הוא שהנדי קיור לייזר תורם בצורה משמעותית למטבוליזם התאי וליצירתם של תאים חדשים במקום אלה שניזוקו. בין אם המדובר הוא בתאי סחוס, בתאי עצם, בתאי שריר או בכל תא אחר, בדרך זו אפשר להתקרב משמעותית לעבר איחויו של השבר. העובדה שהנדי קיור לייזר תורם לחיזוקה של המערכת החיסונית בגוף ולהליך ספיגת הסידן בתאי הגוף מהווה יתרון נוסף.

כך מפחיתים את הטיפולים המזיקים

אנשים המתמודדים עם שבר פונים כצעד ראשון למחוזות הרפואה הקונבנציונלית, בה הם יכולים לקבל טיפולים שונים לבעיה. הקו הראשון של הטיפולים הוא תרופות לשיכוך כאבים, שיכולות להיות “חזקות” פחות או יותר. הבעיה היא שלתרופות האלה יש תופעות לוואי שעלולות להיות לא נעימות, פוטנציאל לנזק בעת שימוש ממושך או בלתי מבוקר ואפילו סכנת התמכרות.

הנדי קיור לייזר לעומת זאת הוא מכשיר הבטוח לשימוש באופן מלא. השימוש במכשיר אינו כרוך בכאבים, כאשר חלק מהאנשים אפילו מגדירים אותו כנעים במידה מסוימת. כאשר הטיפול מתבצע על פי הספר אין למעשה סיבה שדבר מה בו ישתבש. המכשיר, אשר מומלץ על ידי רופאים מומחים, קיבל את אישורם של מכון התקנים הישראלי, משרד הבריאות הישראלי ומנהל המזון והתרופות האמריקאי ה-FDA.

במצבים המורכבים יותר יידרשו ניתוחים כירורגיים, אשר דרגת הסיכון שלהם עולה פלאים. אנחנו לא טוענים כאן שהנדי קיור לייזר יכול להחליף את הניתוחים בכל המקרים, כאשר יש בהחלט תרחישים בהם ניתוח כירורגי הוא הפתרון היחידי למעשה. עם זאת במצבים בהם ניתן לאחות את השברים באמצעות המכשיר, אפשר בהחלט להבין את אלו שממליצים להעניק לו עדיפות מסוימת אל מול האלטרנטיבות.

הטיפול במכשיר הנדי קיור לייזר בהמשך לכך לא חייב לבוא על חשבון הטיפולים האחרים. שילוב בין כמה אופני טיפול הוא בגדר אפשרות, שעשויה לעיתים לשפר משמעותית את הליך הריפוי של הגוף. בכל מקרה מומלץ לעקוב אחר קצב ההתקדמות של הטיפול ולראות אם נדרשים שינויים מסוימים בשגרת הטיפולים. לעיתים גוף האדם פשוט מגיב בצורה שונה ובלתי צפויה לטיפולים, כך שיש צורך לבצע אותם על בסיס ניסוי וטעייה.

מאמרים נוספים בנושא

במה שונה הנדי קיור מהמתחרים?

מה שונה הנדי קיור מהמתחרים ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, אנחנו שומעים על יותר ויותר פיתוחים שאמורים לחולל פלאים בגוף שלנו. חלק מהטכנולוגיות מיועדות לאפשר לנו להתמודד

קרא עוד »

מכשיר לייזר לכל המשפחה

אף אדם אינו יכול להיות חסין בפני כאבים, שעלולים מצידם להופיע בכל אזורי הגוף. הכאבים שתוקפים אותנו מפעם לפעם בדרגות עוצמה משתנות, מעידים על דבר

קרא עוד »

הנדי קיור – הוראות הפעלה בעברית

שימוש במכשיר הנדי קיור מפחית באופן משמעותי את רמת הכאב. הטיפול בלייזר קר מוביל להמרצה ביולוגית של התאים ולהפרשה מוגברת של אדרופין, הפחתת נפיחויות, התחדשות ייצור האנרגיה בתא (ATP), הפחתת המתח בשרירים וכן שיכוך הכאב. מטופלים רבים חשים הקלה כבר בטיפול הראשון. אם זאת חשוב להמשיך בסדרת הטיפולים עד להפחתה משמעותית בכאב.

קרא עוד »

איך לבחור מכשיר LLLT?

מספר גדל והולך של אנשים מחפשים טיפול לייזר ברמה נמוכה (LLLT) להקלה על הכאב בשל מגוון רחב של יתרונות בריאותיים ששיטה זו מציעה. להלן מספר גורמים נפוצים שיש להביא בחשבון בעת בחירת מכשיר LLT.

קרא עוד »

הנדי קיור – 4 מקורות אנרגיה

הלייזר של Handy Cure משלב ארבעה מקורות אנרגיה, כל אחד מהם מספק אפקטים תרפויטיים שונים. השילוב של פולסים של לייזר, פולסים של קרינה אינפרא-אדומה, פולסים של אור אדום ושדה מגנטי סטטי במכשיר אחד מספק אפקטים סינרגטיים שהם המפתח לריפוי מהיר.

קרא עוד »
אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים