הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

טיפול טבעי וללא תרופות לכאבים

איך אתם מטפלים בכאבים השונים התוקפים את הגוף שלכם? למרות שתמיד חשוב לשאול מהו מקור הכאבים, הגורמים לו והמאפיינים של אלו הסובלים ממנו, סביר מאוד להניח שרבים מכם ישיבו תשובה אחת: באמצעות תרופות. ואכן, תרופות משמשות לא פעם כקו ראשון להתמודדות עם מצבים רפואיים מגוונים, כך שיש אנשים שלא יכולים לדמיין את החיים שלהם ללא תרופות למיניהן.

אבל האם התרופות הן הפתרון הטוב ביותר האפשרי? ממש לא בטוח. כידוע, לתרופות רבות – במיוחד אלה הנחשבות ל”חזקות” וליעילות יותר – שורה ארוכה של תופעות לוואי אפשריות. התרופות עלולות לגרום נזקים לגוף, בעת שימוש ממושך או אינטנסיבי מדי, ומעמידות סכנת התמכרות. למרבה השמחה יש הרבה פתרונות בטוחים יותר ויעילים לא פחות, אליהם נתייחס בכתבה הנוכחית. 

הנדי קיור – טיפול טבעי ויעיל שאינו מצריך נטילת כל תרופה

זה לא סוד שהטכנולוגיה הרפואית המשמשת אותנו להתמודדות עם כאבים רק הולכת ומתפתחת משנה לשנה, כשמגמה חשובה נוספת היא העברת מכשירים וטכניקות טיפול ממוסדות רפואיים ועד למגזר הביתי.

היתרונות המרכזיים הם שהטיפולים המתקדמים והמוצלחים יותר אינם פולשניים או כרוכים בתופעות לוואי, כך שפשוט ובטוח הרבה יותר להכניס אותם לשגרת החיים שלנו. 

שדה משחק מרכזי כיום הוא טיפולי הלייזר הרך, שאף הם עברו לספירה הביתית בזכות מכשיר ההנדי קיור לייזר. מדובר במכשיר המסייע להפחתת כאבים במקומות שונים בגוף ולשיקום שלו בצורה מהירה יותר מדרכי הטיפול המקובלות כיום. הדבר נעשה באמצעות התבססות על ארבעה מקורות אנרגיה הפועלים באופן ייחודי במקביל: לייזר רך, אור אדום, אינפרא אדום ושדה מגנטי. 

אינספור משתמשים ורופאים יכולים להעיד על ההצלחה של הטיפולים בהקשר הזה, מה גם שהבסיס המחקרי שלהם רחב במיוחד. ד”ר בן ציון שקלאר מהמרכז הרפואי קפלן מדווח למשל על אישה בשנות הארבעים לחייה, שהגיעה אליו לאחר קרע בשריר הירך הפנימי. “כבר לאחר הטיפול הראשון בלייזר קר חלה הקלה בכאב”, מדווח ד”ר בן ציון שקלאר. “בנוסף חלה ירידה משמעותית בנפיחות לאחר סדרת הטיפולים”.

גם טיפול באמצעות גלי הלם נחשב ליעיל מאוד להקלה על כאבים מכל סוג, וזאת בכמה אופנים. הגלים מביאים להרעדת ולפירור ההסתיידויות אשר מופיעות באזורים בהם נמצא מקור הכאב, עד אשר הן התמוססות, ובנוסף מפרקים הידבקויות הנעשות במעטפות המפרקים השונים.

יתרון נוסף שלהם הוא עידוד היצירה של כלי דם חדשים ושיפור זרימת הדם באלו הקיימים, מה שנוצר בעקבות הרעדת האזורים הפגועים.

טיפולים משלימים

את ההנדי קיור לייזר ניתן לשלב עם טיפולים משלימים אחרים. ידוע כיום שיש קשר הדוק בין אורח החיים שלנו לבין מצבים רפואיים רבים. אחת הנקודות החשובות בהקשר הזה היא שבאמצעות שינויים נקודתיים בשגרה שלנו אנחנו יכולים להקל על המצב או אפילו להפחית כאבים שאנו סובלים מהם. דוגמא מובהקת היא מאכלים אשר יש בהם בסיס אנטי דלקתי ידוע, שיכול לכן להקל משמעותית על שורה ארוכה של מצבים בהם מקור הכאב הוא בדלקת. שימו לב שכדי לחוות שינויים רצויים נדרשים לא פעם שינויים משמעותיים בתפריט, כאשר מי שמצפה לפתרונות קסם שיעלימו את הכאבים תוך פרק זמן מינימלי עלול להתאכזב.

פעילות גופנית וביצוע תרגילים בצורה נכונה – למשל במסגרת של טיפולי פיזיותרפיה או הידרותרפיה – עשויים אף הם להקל על המצב. בכוחם של תרגילים הנעשים בצורה נכונה להביא לשיפור משמעותי בטווח התנועה או בגמישות, להפחית כאבים ולאפשר שיקום הדרגתי של גוף האדם גם לאחר מצבים מורכבים. גם במקרה הזה אין קיצורי דרך, כאשר יש מצבים בהם התרגילים דווקא מביאים לנזקים (בעיקר כאשר מבצעים אותם בצורה לא נכונה, אבל ממש לא רק).

עם כל אלו, וגם עם טיפול רפואי הניתן על ידי רופא מטפל, ניתן לשלב את ההנדי קיור לייזר למערך הטיפולי ללא כל חשש. כמובן שיש להיוועץ עם רופא המטפל טרם השימוש. לרכישת הנדי קיור לייזר וקבלת המכשיר להתנסות ל120 יום ללא עלות

מאמרים נוספים בנושא

במה שונה הנדי קיור מהמתחרה?
הנדי קיור
shmaya@bdsigmait.com

במה שונה הנדי קיור מהמתחרים?

מה שונה הנדי קיור מהמתחרים ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, אנחנו שומעים על יותר ויותר פיתוחים שאמורים לחולל פלאים בגוף שלנו. חלק מהטכנולוגיות מיועדות לאפשר לנו להתמודד

קרא עוד »
מכשיר לייזר לכל המשפחה
הנדי קיור
admin

מכשיר לייזר לכל המשפחה

אף אדם אינו יכול להיות חסין בפני כאבים, שעלולים מצידם להופיע בכל אזורי הגוף. הכאבים שתוקפים אותנו מפעם לפעם בדרגות עוצמה משתנות, מעידים על דבר

קרא עוד »
הוראות הפעלה הנדי קיור
מאמרים
admin

הנדי קיור – הוראות הפעלה בעברית

שימוש במכשיר הנדי קיור מפחית באופן משמעותי את רמת הכאב. הטיפול בלייזר קר מוביל להמרצה ביולוגית של התאים ולהפרשה מוגברת של אדרופין, הפחתת נפיחויות, התחדשות ייצור האנרגיה בתא (ATP), הפחתת המתח בשרירים וכן שיכוך הכאב. מטופלים רבים חשים הקלה כבר בטיפול הראשון. אם זאת חשוב להמשיך בסדרת הטיפולים עד להפחתה משמעותית בכאב.

קרא עוד »
לייזר רך
admin

איך לבחור מכשיר LLLT?

מספר גדל והולך של אנשים מחפשים טיפול לייזר ברמה נמוכה (LLLT) להקלה על הכאב בשל מגוון רחב של יתרונות בריאותיים ששיטה זו מציעה. להלן מספר גורמים נפוצים שיש להביא בחשבון בעת בחירת מכשיר LLT.

קרא עוד »
הנדי קיור
admin

הנדי קיור – 4 מקורות אנרגיה

הלייזר של Handy Cure משלב ארבעה מקורות אנרגיה, כל אחד מהם מספק אפקטים תרפויטיים שונים. השילוב של פולסים של לייזר, פולסים של קרינה אינפרא-אדומה, פולסים של אור אדום ושדה מגנטי סטטי במכשיר אחד מספק אפקטים סינרגטיים שהם המפתח לריפוי מהיר.

קרא עוד »
אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים