הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

טיפול טבעי וללא תרופות לכאבים

איך אתם מטפלים בכאבים השונים התוקפים את הגוף שלכם? למרות שתמיד חשוב לשאול מהו מקור הכאבים, הגורמים לו והמאפיינים של אלו הסובלים ממנו, סביר מאוד להניח שרבים מכם ישיבו תשובה אחת: באמצעות תרופות. ואכן, תרופות משמשות לא פעם כקו ראשון להתמודדות עם מצבים רפואיים מגוונים, כך שיש אנשים שלא יכולים לדמיין את החיים שלהם ללא תרופות למיניהן.

אבל האם התרופות הן הפתרון הטוב ביותר האפשרי? ממש לא בטוח. כידוע, לתרופות רבות – במיוחד אלה הנחשבות ל”חזקות” וליעילות יותר – שורה ארוכה של תופעות לוואי אפשריות. התרופות עלולות לגרום נזקים לגוף, בעת שימוש ממושך או אינטנסיבי מדי, ומעמידות סכנת התמכרות. למרבה השמחה יש הרבה פתרונות בטוחים יותר ויעילים לא פחות, אליהם נתייחס בכתבה הנוכחית. 

הנדי קיור – טיפול טבעי ויעיל שאינו מצריך נטילת כל תרופה

זה לא סוד שהטכנולוגיה הרפואית המשמשת אותנו להתמודדות עם כאבים רק הולכת ומתפתחת משנה לשנה, כשמגמה חשובה נוספת היא העברת מכשירים וטכניקות טיפול ממוסדות רפואיים ועד למגזר הביתי.

היתרונות המרכזיים הם שהטיפולים המתקדמים והמוצלחים יותר אינם פולשניים או כרוכים בתופעות לוואי, כך שפשוט ובטוח הרבה יותר להכניס אותם לשגרת החיים שלנו. 

שדה משחק מרכזי כיום הוא טיפולי הלייזר הרך, שאף הם עברו לספירה הביתית בזכות מכשיר ההנדי קיור לייזר. מדובר במכשיר המסייע להפחתת כאבים במקומות שונים בגוף ולשיקום שלו בצורה מהירה יותר מדרכי הטיפול המקובלות כיום. הדבר נעשה באמצעות התבססות על ארבעה מקורות אנרגיה הפועלים באופן ייחודי במקביל: לייזר רך, אור אדום, אינפרא אדום ושדה מגנטי. 

אינספור משתמשים ורופאים יכולים להעיד על ההצלחה של הטיפולים בהקשר הזה, מה גם שהבסיס המחקרי שלהם רחב במיוחד. ד”ר בן ציון שקלאר מהמרכז הרפואי קפלן מדווח למשל על אישה בשנות הארבעים לחייה, שהגיעה אליו לאחר קרע בשריר הירך הפנימי. “כבר לאחר הטיפול הראשון בלייזר קר חלה הקלה בכאב”, מדווח ד”ר בן ציון שקלאר. “בנוסף חלה ירידה משמעותית בנפיחות לאחר סדרת הטיפולים”.

גם טיפול באמצעות גלי הלם נחשב ליעיל מאוד להקלה על כאבים מכל סוג, וזאת בכמה אופנים. הגלים מביאים להרעדת ולפירור ההסתיידויות אשר מופיעות באזורים בהם נמצא מקור הכאב, עד אשר הן התמוססות, ובנוסף מפרקים הידבקויות הנעשות במעטפות המפרקים השונים.

יתרון נוסף שלהם הוא עידוד היצירה של כלי דם חדשים ושיפור זרימת הדם באלו הקיימים, מה שנוצר בעקבות הרעדת האזורים הפגועים.

טיפולים משלימים

את ההנדי קיור לייזר ניתן לשלב עם טיפולים משלימים אחרים. ידוע כיום שיש קשר הדוק בין אורח החיים שלנו לבין מצבים רפואיים רבים. אחת הנקודות החשובות בהקשר הזה היא שבאמצעות שינויים נקודתיים בשגרה שלנו אנחנו יכולים להקל על המצב או אפילו להפחית כאבים שאנו סובלים מהם. דוגמא מובהקת היא מאכלים אשר יש בהם בסיס אנטי דלקתי ידוע, שיכול לכן להקל משמעותית על שורה ארוכה של מצבים בהם מקור הכאב הוא בדלקת. שימו לב שכדי לחוות שינויים רצויים נדרשים לא פעם שינויים משמעותיים בתפריט, כאשר מי שמצפה לפתרונות קסם שיעלימו את הכאבים תוך פרק זמן מינימלי עלול להתאכזב.

פעילות גופנית וביצוע תרגילים בצורה נכונה – למשל במסגרת של טיפולי פיזיותרפיה או הידרותרפיה – עשויים אף הם להקל על המצב. בכוחם של תרגילים הנעשים בצורה נכונה להביא לשיפור משמעותי בטווח התנועה או בגמישות, להפחית כאבים ולאפשר שיקום הדרגתי של גוף האדם גם לאחר מצבים מורכבים. גם במקרה הזה אין קיצורי דרך, כאשר יש מצבים בהם התרגילים דווקא מביאים לנזקים (בעיקר כאשר מבצעים אותם בצורה לא נכונה, אבל ממש לא רק).

עם כל אלו, וגם עם טיפול רפואי הניתן על ידי רופא מטפל, ניתן לשלב את ההנדי קיור לייזר למערך הטיפולי ללא כל חשש. כמובן שיש להיוועץ עם רופא המטפל טרם השימוש. לרכישת הנדי קיור לייזר וקבלת המכשיר להתנסות ל120 יום ללא עלות

מאמרים נוספים בנושא

טיפול בכאב לאחר ניתוח
הנדי קיור
admin

הקלה בכאב לפני ואחרי ניתוח

מכשיר הנדי קיור מוכיח הצלחה גדולה בעזרה למטופלים אשר מתמודדים עם כאב לפני או אחרי ניתוח מכיוון שהוא מספק דרך בטוחה ולא פולשנית למיתון כאבים. מכשיר ההנדי קיור משתמש בטכניקות של מגנטיות, אנרגיית אור אינפרה אדום וכן לייזר ומותאם לעבוד ביחד עם עוד טיפולי שחרור כאב.

קרא עוד »
הנדי קיור
admin

במה שונה הטיפול במכשיר הנדי קיור מאשר בטיפול בכדורים?

צבי גורן, מומחה לכירורגיה אורטופדית ורפואת ספורט מתראיין בתוכנית הטלויזיה “שנהיה בריאים” בהנחייתו של פרופ’ איתן פרידמן. הריאיון עונה לשאלה במה שונה הטיפול במכשיר הנדי קיור מאשר בטיפול בכדורים? צפו בסרטון….

קרא עוד »

מכשיר לייזר לכאבים – 5 דברים שאתם צריכים לדעת

כיום יותר מאי פעם אנשים משתמשים במכשירי לייזר לכאבים בכדי להפחית כאבים ודלקות הקשורים לתנאים נפוצים רבים.
אלפי מטופלים חוו את כוחה של תרפייתה לייזר ומכירים את השפעותיה הטיפוליות, אך עבור אלו שלא, הינה 5 דברים שכולם צריכים לדעת על מכשיר לייזר לכאבים.

קרא עוד »
הנדי קיור
admin

שימוש בלייזר הנדי קיור

הנדי קיור (Handy Cure) הינו מכשיר קומפקטי וקל לשימוש. הוא נישא, ובעל סוללת ליתיום נטענת. קראו את המדריך המסביר כיצד ניתן להשתמש בו ומהן ההוראות המונעות והאזהרות.

קרא עוד »
טיפול בפטרת ציפורניים
לייזר רך
admin

מכשיר לייזר בייתי לפטרת ציפורניים

מכשיר הנדי קיור לייזר הינו מכשיר רפואי חדשני אשר מטפל בפטרת הציפורניים באפקטיביות רבה, בקלות ובנוחות של הבית.הנדי קיור מסייע להיפטר מזיהומים בציפורן תוך אפילו טיפול אחד, תלוי בחומרת המצב. גל הלייזר אינפרא אדום חודר אל הציפורן ומבטל את הזיהום ובכך מאפשר לגוף להחיות את הציפורן באופן טבעי ככל שהיא גדלה החוצה נקייה ובריאה יותר.

קרא עוד »
הנדי קיור
admin

מכשיר אינפרא אדום לכאבים – מכשיר אינפרא אדום ביתי

להיות פעילים אומר לעיתים קרובות לחוש כאב. לא ניתן לשנות זאת. אבל ניתן להקל על הכאבים באופן יעיל באמצעות מכשיר אינפרא אדום לכאבים – טכנולוגיה ברמה קלינית גבוהה, אך נגישה כספית דיה לשימוש ביתי.
מכשיר ה-Handy Cure הפועל בצורה אוטומטית ומותאמת לגוף מציע בתוכו שיטה בטוחה ופשוטה להקל בכאבים קלים ותחושה מאובנת במפרקים ושרירים.

קרא עוד »
לייזר רך
admin

לייזר רך לטיפול בכאב

לייזר רך לטיפול בכאב (Low Level Laser Therapy) הוא השימוש בקרני אור אינפרא אדום וקרני אור על גבי פציעות ונגעים במטרה לשפר ולזרז החלמה של רקמות רכות, הפחתת דלקות והקלה על כאבים אקוטיים וכרוניים. הטכנולוגיה ידועה גם בשם LLLT

קרא עוד »

תיאור המוצר

רבים מאתנו נאלצים להתמודד עם כאבים ודלקות למיניהן למשך תקופה ארוכה בה אנו מנסים אינספור של פתרונות להקלת הכאב כדוגמת תוספים, דיקור, כדורים ועוד. הבעיה שבמקרים של דלקות, פציעות ספורט, כאבי מפרקים, מגרנות ושאר תסמינים- הללו מסרבים להיעלם וחוזרים על עצמם. איך ניתן לפתור זאת? הכירו את הנדי קיור: מכשיר לייזר ביתי לשיכוך כאבים.

קרא עוד »
אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים