הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

טריגר פוינט – טיפול והתמודדות

טריגר פוינט – טיפול והתמודדות

ככל שהשנים חולפות, אמצעי הטיפול בבעיות שונות בגוף רק משתפרים. הטכנולוגיה מדברת ופועלת בתחום שעות נוספות, תוך שהיא מציעה פתרונות חדשים למגוון צרכים. מכשיר הנדי קיור לייזר הוא אחת המילים האחרונות בתחום. באמצעותו ניתן לבצע טיפול בטריגר פוינט, או "נקודות הדק", אשר המאפיינים שלו ומעלותיו העיקריות יובאו להלן.

מהו טיפול בטריגר פוינט?

טיפול בטריגר פוינט עשוי לסייע בהתמודדות עם כאבים שהמקור שלהם הוא הפרעות במערכת התנועה, ומבחינה מעשית בבעיות דוגמת פיברומיאלגיה, דלקת מפרקים שגרונית ואחרים. העיקרון המנחה כאן הוא השימוש בטכנולוגיית הלייזר הרך על "נקודות ההדק", אזורים בגוף האדם שרמת הכאב המאפיינת אותם גבוהה במיוחד, כאשר בנוסף עלולים להופיע קשיות, רגישות יתר והפחתה של טווחי התנועה. נקודות מהסוג הזה עלולות להופיע בשלל אזורי הגוף, גם אם המציאות מראה שיש אזורים שהם יותר "מועדים לפורענות" מהבחינה הזו: שרירי הלסת, הכתפיים, הצוואר ועוד. שימו לב שבהחלט יכול להיות מצב בו נקודת טריגר פוינט באזור מסוים בגוף תשליך דווקא על אזור אחר הסמוך לו. 

ברמה הכללית אפשר לטעון שנקודות הטריגר הן האשם העיקרי לרוב הכאבים שאנו חווים בגוף שלנו. נקודת המוצא היא שטיפול ממוקד בנקודות הבעייתיות עשוי לא רק להפחית משמעותית את דרגות הכאב, אלא גם לסייע לגוף לשוב לאיזון שכל כך חסר שלו במצבים רבים. 

כך מונעים את הכאב

כאן בדיוק מתחילים לדבר על היתרונות המגוונים שמציע הנדי קיור לייזר בהתמודדות עם כאבים שהמקור להם הוא טריגר פוינט. מכשיר הלייזר הרך, מלווה בשלושה מקורות אנרגיה הפועלים במקביל על הגוף: אור אדום, אינפרא אדום ושדה מגנטי, משלב את הטכנולוגיות על גבי האזור הממוקד ה"בעייתי" ועשוי להפחית את הכאבים דרך האצת זרימת הדם באזור, לשחרר ממחזור הדם את הרעלים וחומצת החלב שעלולים להצטבר בו, להחדיר אל תוך השרירים חמצן וחומרים אחרים בעלי אפקט מזין ועוד. 

התוצאה של כל אלו היא הפחתה משמעותית בדרגות הכאב תוך פרק זמן קצר בכל קנה מידה, שעשויה להחזיר את האדם לתפקוד מלא ולתרום לשיקום שלו.

בטיחות מלאה בשימוש

לא רק היעילות הגבוהה של מכשיר ההנדי קיור לייזר מסבירה את הפופולאריות שלו בקרב רופאים ומשתמשים מכל רחבי העולם כאחד. המכשיר נחשב לבטוח בכל מאת האחוזים לשימוש. הוא אינו פולשני ואינו כרוך בתופעות לוואי, מה שממש אי אפשר לומר על כל הפתרונות בטריגר פוינט ובכאבים מסוגים אחרים בגוף. זו אחת הסיבות לכך שהמכשיר קיבל את אישור מכון התקנים הישראלי, משרד הבריאות הישראלי ומנהל המזון והתרופות האמריקאי, ה-FDA. עובדה זו מסבירה גם מדוע המכשיר פונה למגוון רחב ביותר של משתמשים, שאינם יכולים בהכרח לבחור בכל הטיפולים המוצעים.

טיפולים אחרים בטריגר פוינט

מהסיבות שפורטו מעלה, מומלץ מאוד שמכשיר הנדי קיור לייזר ייקח חלק מרכזי בתמונת הטיפול בטריגר פוינט. אלא שניתן בהחלט לשלב אותו עם דרכי טיפול אחרות, בין אם משדה המשחק הקונבנציונלי ובין אם מהזירה האלטרנטיבית יותר. ניתן ליטול תרופות משככות כאבים או אנטי דלקתיות, אם כי החיסרון הוא שהתרופות האלה אינן יורדות לשורש הבעיה ויכולות לספק הקלה זמנית בלבד. כמו כן, יש לתרופות האלו תופעות לוואי פוטנציאליות וסיבוכים בעת נטילה ממושכת. 

טיפולי פיזיותרפיה ומניפולציות אחרות על הגוף עשויים לסייע במידה מסוימת. תחת קטגוריית הרפואה המשלימה, שזוכה ליותר ויותר פופולאריות בשנים האחרונות, ניתן למנות טיפולים דוגמת דיקור סיני, שיאצו, רפלקסולוגיה, טווינא ואחרים. רובם ככולם אינם מוכחים מבחינה מחקרית, אך יש המעידים שהם כן יכולים לחולל אפקט חיובי מסוים בגוף.

מאמרים נוספים בנושא

טיפול בשיגרון ניווני

שיגרון ניווני, הידוע גם בתור "דלקת פרקים ניוונית", הוא בעיה נפוצה המופיעה בעיקר בגיל הזהב אבל עלולה לתקוף את האדם גם קודם לכן. במצב זה

קרא עוד »

טיפול בכאב אורתופדי

על פי ההגדרה הבסיסית, אורתופדיה היא תחום ברפואה המתייחס למחלות, לליקויים ולפגיעות טראומיות של מערכות העצמות והשרירים בגוף. תחת הקטגוריה הדי רחבה של בעיות אורתופדיות

קרא עוד »

טיפול בכאבי כף היד

כף היד הינו איזור חשוף שעלול לספוג תופעות שונות הגורמות לכאב, הרי אנו מבצעים הכל עם כפות הידיים שלנו ולכן הסיכוי לפגיעות הוא גבוה מאוד.

קרא עוד »

טיפול בכאבי כף הרגל

לא צריך להסביר על החשיבות של כף הרגל, הפרק התחתון ברגל אצל בני האדם ובעלי החיים, ועל התפקיד שלה בהליכה ובמדרך שלנו. התמונה הופכת למורכבת

קרא עוד »

טיפול בכאבי מרפקים

ההגדרה הבסיסית של מרפק היא מפרק בגפה העליונה, אשר תפקידו לחבר בין עצמות האמה לבין עצם הזרוע. המרפק, כשלעצמו מורכב משלושה מפרקים, אחראי על תזוזת האמה וכף

קרא עוד »

רוצה להתחיל לטפל בכאב כבר השבוע?

הנדי קיור לייזר הינו מכשיר לייזר רך לטיפול עצמי בכאב ובדלקת.
הנדי קיור מטפל במגוון רחב של כאבים ודלקות.

עדויות רופאים והמלצות מטופלים

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

רוצה לטפל בכאב?

נסה את הנדי קיור לייזר ל-120 ימים
תקופת הנסיון הארוכה ביותר בשוק!

רוצה לטפל בכאב?

נסה את הנדי קיור לייזר ל-120 ימים
תקופת הנסיון הארוכה ביותר בשוק!