הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

טיפול בכאבי כף היד

טיפול בכאבי כף היד

כף היד הינו איזור חשוף שעלול לספוג תופעות שונות הגורמות לכאב, הרי אנו מבצעים הכל עם כפות הידיים שלנו ולכן הסיכוי לפגיעות הוא גבוה מאוד. הקושי מתחיל כאשר מתבוננים בכך שכף היד חשופה ללא מעט בעיות, שרק הולכות ונעשות שכיחות וחמורות יותר בעת הנוכחית, עקב הגדלת השימוש במחשבים ובטלפונים ניידים, למשל, המפעילים את כף היד רבות ולעיתים בצורה לא נכונה.

כאבים בכף היד הם מנת חלקם של רבים, כאשר ברור שסוג הבעיה, דרגת החומרה שלה ומיקום הכאב משפיעים על אופן הטיפול. אז מהם הטיפולים השכיחים ביותר המוצעים כיום?

טיפול לייזר בנוחות הביתית – נמצא יעיל בקרב משתמשים שונים

מכשיר הלייזר הביתי הנדי קיור לייזר הפך בשנים האחרונות לפתרון מקובל ועטור שבחים לכאבים בכף היד, כמו גם כאבים כמכלול. המדובר בטכניקת טיפול המבוססת על שילוב של ארבעה מקורות אנרגיה – אינפרא אדום, אור אדום, לייזר רך ושדה מגנטי – אשר פעילותם המשותפת מאפשרת הקלה משמעותית בכאב תוך ירידה לשורש הבעיה. כך למשל המכשיר משפר את מהירות ואיכות חידוש רקמות תאים, מסייע ביצירת תאים ורקמות בריאים, מפחית נפיחויות ועוד.

יתרונות הטיפול בהנדי קיור:

להלן טיפולים נוספים:

תרופות לשיכוך כאבים

הטיפול הבסיסי הראשוני בכאבים הוא באמצעות תרופות לשיכוך כאבים, ה"חזקות" שבהן מצריכות מרשם רופא. התרופות אינן יורדות לרוב לשורש הבעיה, אלא מטפלות אך ורק בכאב. לכן הן גם מתאימות לזמן קצר בלבד ובאופן נקודתי, מה גם שיש להן תופעות לוואי וסיכונים המתגלים בעת נטילה ממושכת.

תרופות אנטי דלקתיות יוצאות מכלל זה כאשר מקור הבעיה, כולה או חלקה, הוא דלקתי במהותו. הזרקת סטרואידים עשויה להיות מדויקת יותר מבחינת ההשפעה שלה, אבל במקרה הזה הסיכונים ותופעות הלוואי עולים.

אביזרים מסייעים להפחתת בכאב

פעמים רבות המפתח להפחתת כאבים בכף היד הוא ביצוע שינויים נקודתיים בשגרת ובאורח החיים שלנו. אם גורם מרכזי לכאבים ולתסמונות בכף היד הוא עבודה לא נכונה מול מחשב (וגם אם לא), הרי שבאמצעות הקפדה על תנוחות נכונות ואימוץ כמה דגשים חשובים ניתן להפחית את הכאבים לאחר פרק זמן מסוים. קירור או חימום האזור, בהתאם לסוג הבעיה, עשוי לסייע.

ניתן בהחלט להכניס לתמונה שורה ארוכה של אמצעי עזר ואביזרים אורתופדיים, דוגמת סד קיבוע לפרק כף היד. מטרת הסד היא למנוע מפרק כף היד להתכופף, התכופפות אשר מגבירה את הלחצים החלים על העצבים באזור ולכן מביאה להחמרה בכאב ובתסמינים האחרים שחשים.

ניתוחים ופרוצדורות לבעיות בכף היד

ניתוחים כירורגיים שמורים בדרך כלל לבעיות מורכבות בכף היד, כמו גם לתרחישים בהם טיפול מסורתי לא התגלה כיעיל כעבור פרק זמן של כמה חודשים. יש ניתוחים שונים שעשויים להיות רלוונטיים, והם נקבעים על פי האבחון המלא של הבעיה. ניתוח לשחרור התעלה הוא לדוגמא דרך ההתמודדות העיקרית עם תסמונת התעלה הקרפלית, אחד המצבים הנפוצים של כאבים בכף היד.

הניתוחים מיועדים לרוב לשחרר אף הם את הלחץ על העצבים והגידים באזור, כאשר ניתוח מוצלח עשוי לפתור באופן מוחלט את הבעיה. עם זאת קחו בחשבון את הסיכונים שהניתוחים הפולשניים מעמידים תופעות הלוואי והצורך בתקופת שיקום ארוכה בחלק מהמקרים.

מעוניינים בטיפול אפקטיבי לכאבים בכף היד? רכשו עכשיו את הנדי קיור לייזר

מקורות מידע:

כף יד – ויקיפדיה

תסמונת התעלה הקרפלית – שירותי בריאות כללית

תסמונת התעלה הקרפלית – מבוא רפואי – מכבי שירותי בריאות

Clinical Approach to the Painful Wrist

Two Case Reports-Acupuncture for Hand and Wrist Pain

מאמרים נוספים בנושא

טיפול בכאבי אצבעות

האצבעות עומדות בבסיסן של כפות הידיים והרגליים, תוך שהן מאפשרות את התנועות העדינות הנדרשות לביצוע שורה ארוכה של  פעולות. מבחינה אנטומית יש צורך בקיומם של

קרא עוד »

טיפול במרפק טניס

הדבר החשוב הראשון שכדאי שתדעו על מרפק טניס הוא שמדובר במצב בריאותי שאינו נחלתם של שחקני הטניס בלבד, למרות שאחוז משמעותי מהסובלים ממנו כן משתייכים

קרא עוד »

טיפול בשיגרון ניווני

שיגרון ניווני, הידוע גם בתור "דלקת פרקים ניוונית", הוא בעיה נפוצה המופיעה בעיקר בגיל הזהב אבל עלולה לתקוף את האדם גם קודם לכן. במצב זה

קרא עוד »

טיפול בכאב אורתופדי

על פי ההגדרה הבסיסית, אורתופדיה היא תחום ברפואה המתייחס למחלות, לליקויים ולפגיעות טראומיות של מערכות העצמות והשרירים בגוף. תחת הקטגוריה הדי רחבה של בעיות אורתופדיות

קרא עוד »

טיפול בכאבי כף היד

כף היד הינו איזור חשוף שעלול לספוג תופעות שונות הגורמות לכאב, הרי אנו מבצעים הכל עם כפות הידיים שלנו ולכן הסיכוי לפגיעות הוא גבוה מאוד.

קרא עוד »

רוצה להתחיל לטפל בכאב כבר השבוע?

הנדי קיור לייזר הינו מכשיר לייזר רך לטיפול עצמי בכאב ובדלקת.
הנדי קיור מטפל במגוון רחב של כאבים ודלקות.

עדויות רופאים והמלצות מטופלים

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

רוצה לטפל בכאב?

נסה את הנדי קיור לייזר ל-120 ימים
תקופת הנסיון הארוכה ביותר בשוק!

רוצה לטפל בכאב?

נסה את הנדי קיור לייזר ל-120 ימים
תקופת הנסיון הארוכה ביותר בשוק!