הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

טיפול בכאבים בכף הרגל

כאב בכף הרגל

לא צריך להסביר על החשיבות של כף הרגל, הפרק התחתון ברגל אצל בני האדם ובעלי החיים, ועל התפקיד שלה בהליכה ובמדרך שלנו. התמונה הופכת למורכבת יותר כאשר מתבוננים בכך שכף הרגל אינה חפה מבעיות, אשר אחד התסמינים העיקריים שלהם הוא כאבים.

בכוחם של הכאבים להקשות משמעותית על יכולת התפקוד של האדם הסובל מהם, ומכאן ברור מדוע החיפוש אחר טיפולים לכאבים בכף הרגל מתבצע על ידי רבים בכל עת. כאבים בכף הרגל יכולים לנבוע מגורמים רבים החל מדורבן ברגל ועד סדק או שבר בכף הרגל. במאמר הבא נציג בפניכם את דרכי הטיפול המרכזיות הנהוגות כיום.

טיפול לייזר ביתי

טיפול בכאבים בכף הרגל בפרט, ובכאבים בכלל, יכול להיות מושג באמצעות מכשיר הלייזר הביתי הנדי קיור. המכשיר מבצע את הטיפול בכאב באמצעות התבססות יוצאת דופן על ארבעה מקורות אנרגיה במקביל: אור אדום, אינפרא אדום, שדה מגנטי ולייזר רך.

המכשיר משפר בצורה משמעותית את אספקת הדם והחמצן לתאי הגוף החולים, משפר את מהירות ואיכות חידושן של רקמות התאים, מסייע ליצירת תאים ורקמות יציבים, מפחית נפיחויות וכמובן שגם מפחית כאבים.

התוצאה היא שתהליך השיקום וההחלמה יכול להתקצר משמעותית, תוך הפחתת ההתבססות הנדרשת על תרופות ואמצעי טיפול אחרים בעלי פוטנציאל מזיק.

למכשיר הלייזר הנדי קיור יש יתרונות רבים ביניהם: מאוד נוח לשימוש, מתאים לשימוש לכל בני המשפחה, ללא תופעות לוואי וניתן לשלבו על כל טיפול רפואי או אחר.

להלן טיפולים נוספים לכאבים בכף הרגל:

טיפולים תרופתיים

האופציה הראשונה לטפל בכאבים בכף הרגל היא ליטול תרופות כלליות לשיכוך כאבים. תרופות אלה, מעצם המהות שלהן, אינן מטפלות בשורש הבעיה אלא יכולות לספק הקלה נקודתית בלבד בכאבים. לכך ניתן להוסיף את תופעות הלוואי ואת הסיכונים הקיימים אצל חלק מהאנשים, או בעת נטילה לפרקי זמן ארוכים.

תרופות אנטי דלקתיות יכולות עם זאת לסייע בפתרון שורשי יותר במקרה של כאבים שהמקור שלהם הוא דלקתי, בעוד שלמקרים קשים יחסית יכולים להישקל סטרואידים המוזרקים ישירות לכף הרגל הכואבת.

אביזרים אורתופדיים

כיום מוצעים לא מעט אביזרים אורתופדיים שיכולים לפתור בעיות שונות בכף הרגל, או לכל הפחות לסייע בהפחתת הכאבים. מדרסים הם המרכזיים בתפיסה הזו, כאשר התאמה נכונה של מדרסים תביא ליציבה נכונה, תפחית לחצים ותשפר לאורך זמן את המצב. חלק מהמדרסים כוללים בתוכם בולמי זעזועים מובנים, המגדילים את התמיכה לרגל גם כן. יש מצבים בהם חבישה של האזור תסייע.

כאב בכף הרגל

תרגילים ופיזיותרפיה

ביצוע תרגילים שונים, בין אם במסגרת תוכנית פיזיותרפיה מסודרת ובין אם לא, עשוי להביא להפחתה המצופה בדרגת החומרה של הכאבים. במקרה הזה רצוי להתאים באופן מלא את רשימת התרגילים באופן ביצועם, מכיוון שהטיפול עשוי להיות שונה אצל כל אדם ואדם. מה שיעיל ושמסייע לאדם אחד עלול להיות בלתי יעיל, או אפילו מזיק, אצל חברו. ברמה הכללית אפשר להצביע על תרגילי מתיחה קדמית או אחורית של כף הרגל, תרגילים למתיחת קשת הרגל, תרגילי מתיחה לשוק וכן הלאה.

שינויים באורח החיים

במקביל לטיפולים המוצעים כיום להפחתת כאבים בכף הרגל, בחלק מהמקרים שיפור המצב יכול להיעשות באמצעות כמה שינויים די מינוריים באורח החיים. קירור האזור או חימומו – תלוי בסוג הבעיה – עשוי לספק הקלה זמנית מהכאבים (רצוי שלא להשתמש בקרח לפרק זמן ארוך מדי כדי למנוע נזקים). בכוחה של המנוחה להקל על המצב.

מקורות מידע:

כאב בכף הרגל – מידע רפואי – מכבי שירותי בריאות הגורמים השכיחים לכאבים בכף הרגל – המרכז לכאב Foot Pain Prevention Heel pain: A systematic review Common Foot Pathologies

מעוניינים לטפל בכאב? הזמינו עכשיו הנדי קיור לרכישה אונליין וקבלו משלוח חינם תוך שבעה ימי עסקים וגם 120 ימי התנסות במחיר מיוחד, השאירו פרטים בטופס למטה או התקשרו אלינו ותתחילו להיפטר מהכאב.

פוסטים קשורים

טיפול בכאבי קרסול

נקע בקרסול – טיפול עצמי עם תרפייה בלייזר

תרפייה בלייזר עבור נקעים בקרסול היא חלק חשוב בתהליך הריפוי ואתלטים מקצועיים בכל רחבי העולם משתמשים בשיטה זו. תרפיית לייזר מאפשרת לאתלטים להיפטר מהכאב במהירות ולהירפא בו זמנית.

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים