הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

טיפול בכאבי ירך

כאבי ירך

ירך היא החלק העליון של הרגל, שעה שהיא ממוקמת בין האגן לבין הברך. זהו איבר חיוני המורכב מעצם הירך ומשורה ארוכה של שרירים, איבר דרכו עוברים באופן שוטף עצבים וכלי דם. בין תפקידי הירך ניתן למנות נשיאה של משקל הגוף, סיוע בשמירה על איזון ושיווי משקל, ניידות ועוד.

הבעיה היא שכאבים וקשיים תפקודיים אחרים בירך הם נפוצים בכל קנה מידה. הם עלולים להופיע בכל קבוצות הגיל, גם אם הם נפוצים יותר בגילאים מבוגרים. כדי להוסיף למורכבות, יש כאן מגוון אבחנות אפשריות – לכל אחת מהן דרכי טיפול אחרות. מה ניתן לעשות כדי להתמודד עם הכאבים הלא פשוטים האלה?

המכשיר שמשנה את חוקי המשחק ומאפשר לשלב כמה טיפולים

הנדי קיור לייזר הוא מכשיר לייזר ביתי שנכנס לתמונה בשנים האחרונות, אותו רבים מגדירים בתור מהפכה של ממש.

המכשיר נועד לסייע למנגנוני הגוף הטבעיים באספקת הדם באזורי הכאב ובשיפור תפקוד התאים, ובכך למעשה מטפל בגורמים לכאבים ובשורש הבעיה.

החידוש העיקרי הוא הטכנולוגיה הייחודית של המכשיר, המשלב ארבע מקורות אנרגיה – לייזר רך (LLT), שדה מגנטי, אור אינפרא אדום ואור אדום – הפועלים יחדיו על מנת להגדיל את רמת היעילות של הטיפול. המכשיר נחשב לבטוח לחלוטין לשימוש.

היתרון הגדול של מכשיר הלייזר הוא שניתן לשלב אותו בכל טיפול שמרני אחר המיועד לטיפול בכאבי ירכיים וללא תופעות לוואי כלל. יתרון נוסף הוא שכל בני המשפחה יכולים לטפל באמצעות מכשיר הנדי קייור אחד  באיזורי טיפול שונים בגוף.

ניתן לשלב את השימוש לאחר או במהלך הטיפולים הבאים (ומומלץ תמיד בהתייעצות עם רופא).

טיפול באמצעות גלי הלם

גלי הלם הם אחת השיטות היעילות להפחתת כאבים בירך, כמו גם באזורים אחרים בגוף. בשיטה זו מכוונים לאזור הפגוע גלי הלם אקוסטיים, אשר ממגרים את הדלקת או משמידים את תאי הדם ה”בעייתיים”, מונעים הסתיידויות של המפרקים ומסייעים לזרימת הדם והחמצן באזור.

היתרונות המרכזיים הם שהשיטה אינה פולשנית ואינה כרוכה בתופעות הלוואי או בתקופת התאוששות ארוכה. היא נחשבת לפשוטה באופן יחסי לביצוע, כל עוד יש את הציוד המתאים ובעל מקצוע החולש על המלאכה. מנגד, יש לציין שעדיין אין תמימות דעים בקהילה הרפואית ביחס למעלות השיטה בכל סוג של כאב.

תרופות

תרופות ניתנות פעמים רבות כאחד הקווים העיקריים להתמודדות עם כאבים, כאשר גם במקרה של כאבי ירך יש להן מקום. עיקר התרופות הניתנות במצבים אלו הן נגד כאבים ודלקות. החיסרון הוא שלתרופות תופעות לוואי פוטנציאליות וסיבוכים אפשריים בעת נטילה ממושכת, ולכן אינן מתאימות תמיד לבעיות חריפות המצריכות טיפול ממושך.

טיפולים כירורגיים

במקרים חמורים של בעיות בירך, או כאשר דרכי הפתרון הסטנדרטיות יותר מתבררות כלא יעילות מספיק, ייתכן שלא יהיה מנוס מביצוע ניתוח כירורגי (למשל ניתוח החלפת מפרק הירך). צריך לקחת בחשבון סיכון מסוים מעצם ביצוע הניתוח, תופעות לוואי ותקופת התאוששות שעלולה להיות ארוכה יחסית.

שינויים באורח החיים

בין אם כאבי הירך נגרמים או מוחמרים עקב אורך החיים של האדם ובין אם לא, אפשר פעמים רבות לשפר את המצב באמצעות כמה שינויים נקודתיים. ירידה במשקל צפויה להפחית את העומס על הירך, ובכך עשויה לצמצם את מידת השחיקה ולהקל על הכאבים. אם סובלים מנמק ומבעיות אחרות במפרק הירך, מנוחה והפחתת עמוסים יכולים לעשות פלאים.

חשוב לא לוותר על הפעילות הגופנית, אלא לבחור בפעילות המותאמת למצב: לעיתים התחלת היום עם אימון גופני עשויה לשפר דרסטית את התחושה בירך לאורך היום. טיפולי פיזיותרפיה, כמו גם תרגילים פשוטים שניתן לבצע בכל זמן ובכל מקום, מסייעים רבות לשיפור הכאבים.

פתרונות מקשת הרפואה האלטרנטיבית, דוגמת תוספי תזונה, יוגה או טווינא, עשויים להיכנס לתמונה אף הם.

מקורות מידע:

ירך – ויקיפדיה | Evaluation of the Patient with Hip Pain | Hip Pain in Adults | 10 Days to Relieve Daily Hip Pain | Try This: 12 Exercises to Relieve Hip and Lower Back Pain

מעוניינים לרכוש את מכשיר ההנדי קיור ולשלב אותו עם הטיפולים האחרים? הזמינו עכשיו הנדי קיור אונליין וקבלו משלוח חינם תוך שבעה ימי עסקים וגם 120 ימי התנסות במחיר מיוחד, השאירו פרטים בטופס למטה או התקשרו אלינו ותתחילו להיפטר מהכאב.

פוסטים קשורים

טיפול בכאבי קרסול

נקע בקרסול – טיפול עצמי עם תרפייה בלייזר

תרפייה בלייזר עבור נקעים בקרסול היא חלק חשוב בתהליך הריפוי ואתלטים מקצועיים בכל רחבי העולם משתמשים בשיטה זו. תרפיית לייזר מאפשרת לאתלטים להיפטר מהכאב במהירות ולהירפא בו זמנית.

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים