הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

טיפול בכאבי אגן

כאבי אגן הם בעיה המאפיינת בעיקר נשים, במיוחד בשנות העשרים והשלושים של חייהן, וזאת עקב שינויים החלים על גופן במהלך השנים: החל מכאבי מחזור, דרך דלקות בדרכי השתן ועד ללחצים האדירים המופעלים על האגן בתקופת ההריון והלידה. עם זאת ייתכן שגם גברים, בקבוצות גיל שונות, יסבלו מהבעיה. 

כאבים אלה עלולים להיות חד פעמיים או כרוניים, אבל המכנה המשותף הוא אחד: הם אינם פשוטים להתמודדות כלל וכלל. הכאבים עלולים ללוות את הסובלים מהם למשך תקופה ארוכה, במהלכה הם יחוו כאבים ואי נעימות המקשים במידה רבה על התפקוד היום-יומי השוטף שלהם. אז מהן דרכי הטיפול העיקריות כיום בבעיה? ומדוע מומלץ להתבסס על מכשיר הנדי קיור לייזר?

הגורמים העיקריים לכאבי אגן

לכאבי האגן סיבות אפשריות שונות. לעיתים הכאבים הם בבחינת הקרנה של כאב מאזורים מרוחקים יותר בגוף, בעוד שבמקרים אחרים הם תוצאה של בעיות המופיעות באיברים שונים במערכת העיכול, השתן והרבייה. הכאבים עלולים להופיע במהלך אקט טבעי כמו קיום יחסי מין, ומכאן שבחלק מהמקרים מלווה להם אקט של מבוכה. 

כאבי אגן עלולים להצביע על מחלות שונות שהאדם סובל מהן. במקרה של נשים, שהן כאמור העיקריות שהכאבים מופיעים אצלן, עלולים הכאבים להצביע על בעית גינקולוגיות: מחלות מין, הריון חוץ רחמי, כשלים במבנה האנטומי, זיהומי אגן ושלפוחית, דלקת מפרקית של עצמות האגן ועוד.

הכירו את מכשיר הנדי קיור לייזר

הנדי קיור לייזר הוא מכשיר לייזר לשימוש ביתי המשמש למגוון מטרות, ביניהן התמודדות עם כאבי האגן הלא נעימים. המכשיר הפך ללהיט עצום בשנים האחרונות בכל רחבי העולם, תוך שהוא זוכה לביקורות נלהבות בקרב משתמשים ולאישור של הקהילה הרפואית. הסיבה העיקרית לכך היא שהיעילות שמציע המכשיר היא פורצת גבולות. הוא מתבסס על ארבעה מקורות אנרגיה הפועלים להם יחדיו – אור אדום, אינפרא אדום, שדה מגנטי ולייזר רך – ולכן מספקים תוצאות מצוינות בהפחתת הכאבים והתסמינים הלא נעימים באזור, תוך האצה משמעותית של קצב הריפוי. עם הנדי קיור לייזר זמני ההחלמה מהכאבים מתקצרים פלאים, כך שניתן לחזור לשגרה במהירות השיא. 

יתרון נוסף הוא שהשימוש בהנדי קיור לייזר אפשרי עבור המכנה המשותף הרחב ביותר של המשתמשים, כאשר אינו כולל תופעות לוואי או סיבוכים בריאותיים. ניתן להשתמש בו לכן בלב שקט, מה שממש אי אפשר לומר על כלל הטיפולים המוצעים כיום להתמודדות עם כאבי אגן.

דרכים אחרות להקלה על כאבי אגן

את הטיפול באמצעות הנדי קיור לייזר ניתן לשלב עם דרכי טיפול נוספות בבעיה, הן מעולם הרפואה הקונבנציונלית והן משדה המשחק של הרפואה המשלימה. הטיפולים המסורתיים עשויים לכלול תרופות משככות כאבים או אנטי דלקתיות, שהחיסרונות העיקריים שלהן הם תופעות הלוואי וסכנת ההתמכרות בעת שימוש ממושך. תרגילי פיזיותרפיה לחיזוק האגן והשרירים הסמוכים לו הם דרך פתרון נפוצה, כאשר ניתן לצפות לתוצאות מסוימות לאחר כמה חודשי עבודה. עוד ניתן להזכיר את הטיפולים הכירורגיים, אשר שמורים בדרך כלל למצבים החמורים יותר או לכאלה בהם הפתרונות הסטנדרטיים לא הוכיחו את עצמם כיעילים בצורה מספקת. 

כך או כך חשוב לא להשתהות, אלא להתחיל את הטיפול בכאבי האגן קרוב ככל האפשר לרגע בו הם מופיעים, או לכל הפחות מאובחנים. הסיבה היא שבדרך זו ההתמודדות עם הכאבים צפויה להיות פשוטה יותר, עם מינימום סיכון לכאבים ולצרות אחרות.

מאמרים נוספים בנושא

נזקים לדיסק בין חולייתי

ממה הם נגרמים? למה הם גורמים לכאב? ומה ההבדל בין בלט בקע ופריצת דיסק? אמנם הנזקים הראשוניים לדיסקים הבין חולייתיים מתחילים לרוב דווקא בשנות העשרים

קרא עוד »

ספונדילוליזיס

ספונדילוליזיס (Spondylolysis) היא בעיית גב די נפוצה הבאה לידי ביטוי כפגם בחוליות עמוד השדרה שלנו. על פי רוב, חוליות המותניים הן המועדות ביותר להיפגע, אך

קרא עוד »

סיאטיקה

סיאטיקה (הנקראת גם אישיאס ובאנגלית – Sciatica) היא תסמונת כאב גב תחתון המקרין לרגל לכל אורך המסלול של העצב הסיאטי (Sciatic Nerve). העצב הסיאטי הוא

קרא עוד »
אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים