הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

טיפול בכאבי אצבעות

טיפול בכאבי אצבעות

האצבעות עומדות בבסיסן של כפות הידיים והרגליים, תוך שהן מאפשרות את התנועות העדינות הנדרשות לביצוע שורה ארוכה של  פעולות. מבחינה אנטומית יש צורך בקיומם של מפרקי אצבעות תקינים, שיאפשרו להפעיל לחצים ממוקדים בשטח קטן ולפרקי זמן ממושכים.

עם הזמן, עקב "עייפות החומר" וגורמים אחרים דוגמת פגיעות פיזיות, נטיות גנטיות ומחלות התוקפות את האדם, עלול להיווצר מצב בו הוא חש בכאבי אצבעות עזים. כאבים אלו משבשים את איכות החיים שלו ומקשים על ביצוע פעולות שנראות בסיסיות בחיי היום-יום.

השאלה שבוודאי עולה בשלב הזה היא מה ניתן לעשות על מנת להפחית משמעותית את הכאבים שאנו חשים באצבעות, תהיה הסיבה שלהם אשר תהיה. התשובה מבוססת על כמה אמצעי טיפול יעילים, בראשם עומד מכשיר הנדי קיור לייזר.

מהו הנדי קיור לייזר?

הנדי קיור לייזר הוא מכשיר לייזר לשימוש ביתי, שכבש בשנים האחרונות את העולם בסערה. המכשיר נחשב לאופטימלי בטיפול במגוון רחב של מצבים רפואיים, לרבות כאבים הפוקדים את האדם באצבעות ובאזורים אחרים בגוף. גולת הכותרת של המכשיר, והמאפיין המייחד אותו כל כך, הוא פעילותם המשולבת של ארבעה מקורות אנרגיה: אור אדום גלוי, אור אינפרא אדום רחבת פס, לייזר רך ושדה מגנטי סטטי.

הנדי קיור לייזר זוכה לביקורות מצוינות בקרב משתמשים וגם לתמיכה הולכת וגוברת בקהילה הרפואית. סיבה עיקרית היא היעילות המרשימה שלו בהפחתת כאבים ואף בשיקום האזור הפגוע. המכשיר יורד לשורש הבעיה ומסייע להעלים דלקות וגורמים אחרים המביאים לכאבים. העובדה שהוא ממריץ את זרימת הדם אל הרקמה הדלקתית ומגביר את זרימת האנרגיה לתא הופכת אותו לאידיאלי לטיפול בדלקות מסוגים שונים.

יתרונות משמעותיים אחרים הם השימוש הפשוט במכשיר והעובדה שניתן לעשות זאת ללא חשש: הוא אינו פולשני ואינו כרוך בתופעות לוואי (מה שממש אי אפשר לומר על חלק מהטיפולים האחרים המקובלים כיום). זו אחת הסיבות לכך שהמכשיר קיבל את אישור משרד הבריאות, מכון התקנים הישראלי ומינהל המזון והתרופות האמריקאי, ה-FDA.

תרופות, פיזיותרפיה ומה שביניהם

תמונת הטיפולים בכאבי אצבעות אינה מסתכמת בשימוש במכשיר הנדי קיור לייזר, כאשר בחלק מהמקרים מוחלט לשלב פתרונות אחרים מהרפואה הקונבנציונלית או מקשת הרפואה המשלימה. תרופות נוגדות דלקת ומשככות כאבים הן פעמים רבות קו הטיפול הראשון בכאבי אצבעות. התרופות עשויות לספק הקלה נקודתית בעוצמת הכאב, אם כי הן אינן יורדות לשורש הבעיה. חיסרון נוסף הוא תופעות הלוואי המזוהות עם חלק גדול מהתרופות, במיוחד כאשר הנטילה שלהן היא מופרזת או אינה מבוקרת. במקרים מורכבים יותר ניתן להכניס לתמונה את הסטרואידים והזרקות ביולוגיות אחרות, שחיסרונם הוא רשימת תופעות הלוואי והסיכונים הנחשבת לרחבה יותר.

את הכאב ניתן להפחית באופן מקומי, ולפרקי זמן נקודתיים, באמצעות משחות ותכשירים אחרים המרגיעים את האזור. כאשר דרוש פתרון כירורגי רחב היקף, הרי שייתכן שיהיה צורך בפעולה של איחוי מפרקים. במסגרת האיחוי מבטלים את המפרק ומחברים את חלקי העצם השונים. הטכנולוגיה השתפרה במרוצת השנים מבחינת האמצעים העומדים לצורך זה, דוגמת סוגים שונים של ברגים.

לסיכומו של דבר, טיפול בכאבי אצבעות אינו דבר פשוט – אבל משימה שבהחלט אפשרית. אנחנו ממליצים לבנות תוכנית טיפולים המותאמת לאדם ושמאגדת בתוכה כמה דרכי פתרון. עקב היתרונות המרובים של הנדי קיור לייזר נראה שהוא צריך לקבל עדיפות, אם כי שילוב הוא בהחלט בגדר אפשרות סבירה.

מקורות מידע:

אצבע – ויקיפדיה
דלקת מפרקים באזור האצבעות – מפרקים

מאמרים נוספים בנושא

טיפול בכאבי אצבעות

האצבעות עומדות בבסיסן של כפות הידיים והרגליים, תוך שהן מאפשרות את התנועות העדינות הנדרשות לביצוע שורה ארוכה של  פעולות. מבחינה אנטומית יש צורך בקיומם של

קרא עוד »

טיפול במרפק טניס

הדבר החשוב הראשון שכדאי שתדעו על מרפק טניס הוא שמדובר במצב בריאותי שאינו נחלתם של שחקני הטניס בלבד, למרות שאחוז משמעותי מהסובלים ממנו כן משתייכים

קרא עוד »

טיפול בכאב אורתופדי

על פי ההגדרה הבסיסית, אורתופדיה היא תחום ברפואה המתייחס למחלות, לליקויים ולפגיעות טראומיות של מערכות העצמות והשרירים בגוף. תחת הקטגוריה הדי רחבה של בעיות אורתופדיות

קרא עוד »

טיפול בכאבי כף היד

כף היד הינו איזור חשוף שעלול לספוג תופעות שונות הגורמות לכאב, הרי אנו מבצעים הכל עם כפות הידיים שלנו ולכן הסיכוי לפגיעות הוא גבוה מאוד.

קרא עוד »

טיפול בדלקת מפרקים

דלקת מפרקים היא חלק מהבעיות המרכיבות את שם המשחק של "ארתרופתיה", כלומר מחלות המביאות לכאבים במפרקים. הדלקות האלה, והכאבים כמכלול, עלולים להיגרם עקב לא מעט

קרא עוד »

טיפול בקרע בגיד

על פי ההגדרה הבסיסית, גיד הוא אגד קשיח של רקמת חיבור סיבית. מבחינה מעשית יותר, הגיד מחבר ברוב המקרים בין שרירים לעצמות, תוך כדי עמידה

קרא עוד »

טיפול בתסמונת התעלה הקרפלית

תסמונת התעלה הקרפלית (CTS) או תסמונת תעלת שורש היד או היא מחלה משתקת שיכולה להשפיע באופן חמור על איכות החיים של המטופל. מכשיר הנדי קיור הינו יעיל מאוד בטיפול של תסמונת התעלה הקרפלית (CTS). קראו כל מה שצריך לדעת על התסמונת ודרכי הטיפול בה.

קרא עוד »

רוצה להתחיל לטפל בכאב כבר השבוע?

הנדי קיור לייזר הינו מכשיר לייזר רך לטיפול עצמי בכאב ובדלקת.
הנדי קיור מטפל במגוון רחב של כאבים ודלקות.

עדויות רופאים והמלצות מטופלים

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

רוצה לטפל בכאב?

נסה את הנדי קיור לייזר ל-120 ימים
תקופת הנסיון הארוכה ביותר בשוק!

רוצה לטפל בכאב?

נסה את הנדי קיור לייזר ל-120 ימים
תקופת הנסיון הארוכה ביותר בשוק!