הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

טיפול בכאבי כתפיים

טיפול בכאבי כתפיים – הכתף, נקודת החיבור בין הידיים לבין הגב, מקבלת על עצמה שורה של תפקידים. היא מהווה חלק מרכזי ממשוואת התנועה של הגוף ומשמשת בסיס התנועה של הגפיים העליונות. הקושי הוא שכאבי כתפיים הם נפוצים בכל קנה מידה, בעיקר עקב המורכבות של מפרק הכתף וטווחי התנועה המשמעותיים שלו, כך הכאבים עלולים להיגרם עקב בעיות בשרירי הכתף, במפרקיה או לחלופין בנקודות החיבור שבין השרירים לגידים.

כיום יש לא מעט טיפולים אופציונליים לכאבים בכתף, כאשר תחילת התהליך היא אבחון סוג הבעיה ודרגת החומרה שלה – אבחון שיסייע להתאים טיפול או סדרת טיפולים.

מכשיר לייזר ביתי לכתף

הנדי קיור הוא מכשיר לייזר ביתי ומוכח מחקרית, ששינה במידה רבה את חוקי המשחק בכל הנוגע להתמודדות שלנו עם מצבים רפואיים שונים. הייחודיות של המכשיר היא ההתבססות שלו על הפעילות המשותפת והמקבילה של ארבעה מקורות אנרגיה: אור אדום, אינפרא אדום, שדה מגנטי ולייזר רך.

בין התמורות החיוביות של המכשיר ניתן למנות שיפור זרימת הדם באזור, הגברת מהירות ואיכות חידושה של רקמת התאים, יצירת רקמות ותאים בריאים, מניעת ניוון תאי עצב במצבים של פגיעה, ובעיקר – האצת תהליכי השיקום וההחלמה, תוך הפחתה משמעותית של הכאב. המכשיר אינו פולשני ואינו כרוך בתופעות לוואי, ולכן פונה למכנה משותף רחב במיוחד של משתמשים.

תרופות לשיכוך כאבים בכתפיים

אופציה נפוצה להתמודד עם כאבים כמכלול, וכאבי כתף בפרט, היא באמצעות תרופות כלליות לשיכוך כאבים. את התרופות ניתן לחלק לכאלה המצריכות מרשם רופא ולעומתן כאלה שלא, כאשר דרגת החוזקה של ההשפעה משתנה בהתאם. קחו בחשבון שתרופות אינן יורדות לשורש הבעיה (למעט אולי תרופות אנטי דלקתיות, במקרה של כאבים שמקורם דלקת) ובנוסף לכך כרוכות בתופעות לוואי ובסיכונים להשפעה שלילית על הגוף בעת נטילה ממושכת.

סטרואידים המוזרקים ישירות למקום הפגוע עשויים ליצור השפעה רבה יותר, אך תופעות הלוואי האפשריות חמורות יותר בהתאם.
בנושא הזה הטיפול עם הנדי קיור לייזר שונה מטיפול בכדורים  והוא ללא תופעות לוואי ומטפל בהרבה מקרים בשורש הבעיה

טיפול בכאבי כתפיים, איש מחזיק את הכתף מכאב

טיפולים ותרגילים להפחתת כאב

הפיזיותרפיה, או אפילו תרגילים גופניים כמכלול, יכולים לסייע רבות לסובלים מכאבי כתף. מטרות העל של הטיפולים האלה היא להחזיר את תפקוד הכתף לנורמה ולהפחית את הכאבים בה, מה שיכול להיות מושג בזכות תרגילים המחזקים את שריר הכתף, מגדילים את טווח התנועה שלה ומחזקים את יציבותה.

הטיפולים מבוססים לרוב על כמה שלבים, כאשר ראשית צפויים תרגילים להפחתת כאבים ובהמשך תרגילים המיועדים לחיזוקה של הכתף ולשיפור התנועה.

במהלך תהליך ההתמודדות עם הכאבים רצוי להקפיד על פעילות גופנית מדודה, שאינה קשורה בצורה ישירה לכתף: הליכה או ריצה למשל. חלק מסוגי הפעילות האירובית, בהקשר הזה, עשויים להאיץ את ההחלמה מדלקות. ישנם תרגילים ייעודיים להפחתת כאבי כתף, אם כי מומלץ לבצע אותם רק בהמלצת גורם מוסמך. בנוסף, טיפולי הידרותרפיה עשויים לסייע בחלק מהתרחישים.
פיזיותרפיסטים רבים ממליצים לשלב את הטיפול בכתפיים עם הנדי קיור ועם טיפולי הפיזותרפיה 

טיפולים כירורגיים וניתוחי כתף

ניתוחים על בסיס כירורגי יתבצעו במקרים מורכבים או כאשר הטיפולים הבסיסיים יותר הוכיחו את עצמם כלא יעילים מספיק. לכל ניתוח יש חוקים משלו, אבל בדרך כלל יידרשו כמה חודשים של טיפול שאינו יעיל. הניתוחים, ביניהם ניתוח החלפת מפרק כתף או ניתוח “השרוול המסובב”, כוללים מעצם ההגדרה שלהם סיכונים ותופעות לוואי אפשריות, ואף עשויים להצריך תקופת החלמה ארוכה. מנגד, הצלחה שלהם עשויה לפתור את הבעיה באופן שורשי.

עדיין סובלים מכאבים חזקים בכתף? מעוניינים לשלב את ההנדי קיור לייזר עם טיפול קיים? צרו קשר או הזמינו הנדי קיור און ליין 

סרטון הדרכה לטיפול בכתפיים עם הנדי קיור

פוסטים קשורים

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים