הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

טיפול בכאבים מאחורי הברך

טיפול בכאבים מאחורי הברך

הברכיים מקבלות על עצמן תפקיד חשוב מאוד: הן נושאות למעשה את מלוא משקל הגוף. זו אחת הסיבות לכך שכאבי ברכיים, ביניהם כאבים בחלקה האחורי של הברך, הם נפוצים במיוחד. המציאות מראה שרבים בני כל הגילאים סובלים מכך, הן ספורטאים והן אנשים שאינם מתמידים בביצוע פעילות גופנית.

לכאבים מאחורי הברך עלולים להיות מגוון גורמים, לרבות נזק מצטבר בשל עומס על הברך או בעיות ביציבה, טראומה פיזית שעבר האזור (למשל מתיחה או קרע באחת הרקמות האחוריות), דלקת פרקים ניוונית ועוד. בהיעדר טיפול, שגרת החיים של האדם עלולה להשתבש, יכולת התפקוד העצמאי שלו לרדת פלאים וסיבוכים שונים עלולים להתפתח.

האם מכשיר מהפכני בשם הנדי קיור לייזר יוכל להציע את הפתרון עבור רבים הסובלים מכאבים בחלקה האחורי של הברך? 

על הנדי קיור לייזר

הנדי קיור לייזר הוא מכשיר לייזר פורץ דרך, המיועד לשימוש ביתי או על ידי בעל מקצוע. הבשורה הגדולה שמספקת המכשיר נובעת מההתבססות הייחודית שלו על ארבעה מקורות אנרגיה הפועלים במקביל: לייזר רך, אור אדום, אינפרא אדום ושדה מגנטי. הפעילות המשולבת משפרת את יעילות המכשיר פלאים, מביאה להפחתה משמעותית בסף הכאב תוך פרק זמן קצר ומאיצה את קצב הריפוי והאיחוי של הברך.

לאחר הפעלת מכשיר ההנדי קיור לייזר, הוא שולח פולסים למיקום הפגיעה בהתאם לתכנית המובנית המתאימה. פעילות המכשיר פועלת על הגוף בכמה מישורים, לרבות האצת זרימת הדם וקצב חילוף החומרים, ריפוי רקמות הגוף הפגועות וזירוז גדילת תאים חדשים. בעיות מורכבות הגורמות לכאבים בברך אינן צפויות להיפתר תוך יום וגם לא יומיים, אבל אין ספק שיעילות הטיפול המשולב של הנדי קיור לייזר משנה את חוקי המשחק בתחום. עם בניית תוכנית טיפולים והתמדה בה, אפשר לראות שיפור במצב כבר לאחר מספר בודד של טיפולים. בתרחיש החיובי והבהחלט הגיוני, התמדה בטיפול עשויה להשאיר את כאבי הברכיים מאחור כעבור כמה שבועות או לכל היותר חודשים.

דרכי טיפול נוספות

ניתן למצוא כיום דרכים אחרות להפחית את הכאבים בחלקה האחורי של הברך, טיפולים שברוב המקרים ניתן לשלב עם תוכנית הטיפול של הנדי קיור לייזר. שדה המשחק הקונבנציונלי עשוי לכלול תרופות לשיכוך כאבים, חלקן מצריכות מרשם רופא ואחרות לא. כך או כך יש סכנה לתופעות לוואי וסיבוכים בעת נטילה ממושכת, מה גם שהתרופות אינן יורדות לשורש הבעיה – לכן מומלץ להתבסס עליהן פחות ולתת לפתרונות דוגמת הנדי קיור לייזר לפעול על הגוף במקומן. תרופות אנטי דלקתיות יכולות לסייע כאשר מקור הכאבים הוא בדלקת, אם כי גם להן יש תופעות לוואי.

תנועת הגוף לא רק מושפעת מכאבי הברך אלא גם עשויה להשפיע עליהם. בהתאם לסוג הפגיעה ולדרגת החומרה שלה, עשוי הגורם המטפל להמליץ על מנוחה, או לכל הפחות הפחתת הביצוע של פעילויות המוגדרות כגופניות – זאת במטרה לאפשר לגוף את פרק הזמן הדרוש לשיקום. מן העבר השני של המשוואה יש מצבים בהם דווקא תנועות מסוגים שונים עשויות לסייע. זו הסיבה שטיפולי פיזיותרפיה למשל נפוצים להתמודדות עם בעיות ברכיים, לרבות כאבים, כך שאפשר לשקול אותם בחיוב.

במצבים מורכבים, או כאשר הפתרונות הניתנים כקו ראשון אינם מועילים, ייתכן שלא יהיה מנוס אלא לבצע ניתוח כירורגי.

אחוזי ההצלחה של ניתוחים שכאלה בפתרון הבעיה יכולים להיות גבוהים, אבל כך גם פוטנציאל השיקום. בכל מקרה אפשר להשתמש בהנדי קיור לייזר גם לאחר ניתוח, במטרה להפוך את תהליך השיקום למהיר וליעיל יותר. בכוחו של הטיפול להקל על כמה מהתסמינים המפריעים לתקופת השיקום, לרבות הכאבים המגבילים את האדם.

מאמרים נוספים בנושא

טיפול בדלקת גיד הפיקה

גיד הפיקה מחבר בין עצם השוקה לפיקת הברך, ולכן מקבל תפקיד חשוב בתמונת התנועה של הגוף והשימוש בשרירי הרגליים. תפקידו העיקרי של גיד הפיקה הוא

קרא עוד »

טיפול בשברי מאמץ

שברי מאמץ הם שברים לא שלמים בעצמות הגוף, שהמקור להם בדרך כלל הוא הפעלת עומסי יתר על העצם עקב מאמצים חריגים או חוזרים (זאת להבדיל

קרא עוד »

טיפול בקרע במניסקוס

המניסקוס ברמת ההגדרה הוא מבנה הממוקם במפרק הברך, בין עצם הירך לבין השוקה, ועשוי מרקמה סחוסית. בכל אחת מהברכיים ניתן למצוא שני מניסקוסים, צידי ותיכון,

קרא עוד »

רוצה להתחיל לטפל בכאב כבר השבוע?

הנדי קיור לייזר הינו מכשיר לייזר רך לטיפול עצמי בכאב ובדלקת.
הנדי קיור מטפל במגוון רחב של כאבים ודלקות.

עדויות רופאים והמלצות מטופלים

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

רוצה לטפל בכאב?

נסה את הנדי קיור לייזר ל-120 ימים
תקופת הנסיון הארוכה ביותר בשוק!

רוצה לטפל בכאב?

נסה את הנדי קיור לייזר ל-120 ימים
תקופת הנסיון הארוכה ביותר בשוק!