הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

כאבי צוואר – איך ניתן לטפל ביעילות בכאבי צוואר?

כאבי צוואר – איך ניתן לטפל ביעילות בכאבי צוואר?

רבים סובלים מכאבי צוואר מפעם לפעם. כאבים אלו, המכונים לעיתים "צוואר תפוס", פוגעים בצורה משמעותית ביכולת התפקוד שלנו ביום-יום. הכאבים עלולים להיגרם מסיבות שונות, דוגמת מתיחת שריר עקב עומס על האזור, פגיעה במפרקים שבין חוליות עמוד השדרה, פריצת דיסק ועוד. הכאבים מלווים במקרים החמורים יותר בתסמינים אחרים, דוגמת תחושת נימול בגפיים או כאבי ראש, שצריכים להדליק אצלכם את נורות האזהרה ולהביא לכך שתיגשו לאבחון אצל רופא מומחה. עם או בלי קשר לכך, תשמחו בוודאי לשמוע שיש כיום טיפולים מגוונים בכאבי צוואר – כולל כמה בשורות משמעותיות ששינו את הכללים.

טיפול לייזר ביתי

טיפולי לייזר לכאבים נמצאים בשירות הרפואה כבר עשרות שנים, אלא שבשנים האחרונות הן נכנסו גם למגזר הביתי. הנדי קיור לייזר הוא המוצר המרכזי מהבחינה הזו. מכשיר הלייזר נחשב למוביל מסוגו בעולם עקב השילוב הייחודי שהוא מציע בין ארבעה מקורות אנרגיה: אור אדום, אינפרא אדום, שדה מגנטי ולייזר רך. הנדי קיור לייזר הוכח מחקרית כמפחית כאבים בצורה משמעותית ותורם להאצת הריפוי וההחלמה של הגוף.

המכשיר, קומפקטי ופשוט מאוד לשימוש, פונה למגוון רחב ביותר באוכלוסייה מכיוון שהשימוש בו אינו כרוך בכאבים או בתופעות לוואי.

שינויים באורח החיים

כאשר אנחנו סובלים מכאבים, ה"אינסטינקט" שלנו פעמים רבות הוא לנוח. יש מקרים בהם המנוחה דווקא מזיקה לגוף, אם כי במקרה של כאבי צוואר היא עשויה להועיל. חשוב בעיקר להפחית את הפעולות הלא בריאות המקשות על הצוואר ויוצרות עליו לחצים, דוגמת שעות עבודה מרובות מול המחשב, החזקה של הטלפון הנייד בין הכתף לאוזן (במטרה לשוחח בזמן שמבצעים פעולה אחרת) או נהיגה.

מן העבר השני של המשוואה, יש תרגילים שניתן לבצע על מנת להקל על הכאב, לחזק את השרירים ולשפר את הגמישות באזור. את חלק מהתרגילים האלו תוכלו למצוא באינטרנט, אם כי יש שימליצו על ביקור אצל פיזיותרפיסט או הידרותרפיסט לבניית תוכנית טיפולים מותאמת אישית לאדם ולממדי הבעיה.

שינויי טמפרטורה של האזור עשויים להשפיע על התחושה הכללית בו. במקרים רבים נדרש חימום של מקומי של אזור הצוואר טרם ביצוע התרגיל, וזאת באמצעות כרית חימום, מקלחת חמימה וכן הלאה. מנגד, יש כאבים אשר דווקא קירור של האזור בו הם מופיעים יביא לשיפור המיוחל (בעיקר כאשר מדובר בכאבים שהמקור שלהם הוא דלקתי).

תרופות לשיכוך הכאב

תרופות לשיכוך כאבים נפוצות מאוד בהתמודדות של האדם הממוצע כמעט עם כל סוגי הכאבים, לרבות כאבי צוואר. ניתן למצוא תרופות בדרגות עוצמה שונות, הן תרופות מרשם והן כאלה שאינן מצריכות מרשם, ולצפות להפחתה למשך כמה שעות בכאבים. החסרונות הם שהתרופות אינן יורדות לשורש הבעיה, ובנוסף השימוש בהן כרוך בתופעות לוואי פוטנציאליות ובסיכונים בריאותיים בעת נטילה ממושכת או בלתי מבוקרת.

במקרים רבים המפתח להתמודדות נכונה עם כאבי צוואר הוא שילוב נכון בין כמה אופני טיפול. אנחנו ממליצים לשקול באופן חיובי שימוש במכשירים מתקדמים דוגמת הנדי קיור לייזר, ולו עקב היעילות הגבוהה שלהם והעובדה שהשימוש בהן אינו כרוך למעשה בסיכונים. אותם שינויים מועילים באורח החיים מומלצים אצל כל אדם באשר הוא, כאשר דרכי הטיפול האחרות נתונות לשיקול דעתו של הרופא המטפל או אפילו האדם הספציפי הסובל מהכאב.

מעוניינים לרכוש את מכשיר ההנדי קיור לייזר? לרכישה וקבלת 120 יום התנסות בחינם לחצו

מקורות מידע: 

כאבי צוואר – שירותי בריאות כללית

כאבי צוואר – המרכז לכאב

A Pain in the Neck Spine Health

מאמרים נוספים בנושא

טיפול בכאב אורתופדי

על פי ההגדרה הבסיסית, אורתופדיה היא תחום ברפואה המתייחס למחלות, לליקויים ולפגיעות טראומיות של מערכות העצמות והשרירים בגוף. תחת הקטגוריה הדי רחבה של בעיות אורתופדיות

קרא עוד »

טיפול בכאבים בשכמות

כאבים בשכמות הם בעיה ממנה סובלים רבים. כדי להבין את הרציונל שלה, חשוב קודם כול להכיר את המבנה האנטומי של האזור. השחקנית העיקרית בשדה המשחק

קרא עוד »

טיפול בכאבי כתפיים

הכתף, נקודת החיבור בין הידיים לבין הגו, מקבלת על עצמה שורה של תפקידים. היא מהווה חלק מרכזי ממשוואת התנועה של הגוף ומשמשת בסיס התנועה של הגפיים

קרא עוד »

טיפול בדלקת מפרקים

דלקת מפרקים היא חלק מהבעיות המרכיבות את שם המשחק של "ארתרופתיה", כלומר מחלות המביאות לכאבים במפרקים. הדלקות האלה, והכאבים כמכלול, עלולים להיגרם עקב לא מעט

קרא עוד »

התמודדות עם כאב לאחר פציעת צליפת שוט (Whiplash)

פציעה, בין אם היא צליפת שוט (Whiplash) מתאונת דרכים או עקב פעילות גופנית יכולה לגרום לכאבים כרוניים קשים. למעשה, בחלק מן הפציעות יכול להיווצר מצב "סינדרום הכאב הכרוני"(CPS) – מצב שקשה לטפל בו רק דרך תרופות מסורתיות להקלה בכאב.

קרא עוד »

פגיעות בחוט השדרה

פגיעה בחוט השדרה הינה נזק שנגרם לכל חלק שהוא בחוט השדרה או בעצבים שבקצה תעלת השדרה. מהם הסוגים השונים של פגיעות בחוט השדרה? מהם הגורמים? מהם הסיכונים? כל זאת ועוד במאמר הבא.

קרא עוד »

רוצה להתחיל לטפל בכאב כבר השבוע?

הנדי קיור לייזר הינו מכשיר לייזר רך לטיפול עצמי בכאב ובדלקת.
הנדי קיור מטפל במגוון רחב של כאבים ודלקות.

עדויות רופאים והמלצות מטופלים

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

ל-120 ימי התנסות במחיר מיוחד השאירו פרטים!

ל-120 ימי התנסות במחיר מיוחד השאירו פרטים!