הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

טיפול בכאב קרסול – כך ניתן להקל על הכאב

כאב בקרסול

קרסול הוא מפרק אשר מחבר ברמה המעשית בין השוק לבין כף הרגל וכיאה לכך למפרק הזה יש חשיבות מכרעת: בכל צעד וצעד שאנחנו מבצעים, ובכל רגע נתון, כל משקל הגוף שלנו מושם עליו. העומסים האלו הופכים אותו לפגיע במיוחד בפני בעיות מגוונות, אשר כאבים הם אחד מתופעות הלוואי העיקריות שלהם. השאלה המרכזית שצריכה להישאל היא מהם הטיפולים העיקריים המוצעים כיום לכאבי קרסול, ועד כמה ניתן להסתמך עליהם.

הלייזר שיכול לשפר את המצב

הנדי קיור לייזר הוא מכשיר לשימוש ביתי, מוכח מחקרית, בעל צורת פעילות ייחודית. המכשיר מבוסס על פעילותם המשותפת של ארבעה מקורות אנרגיה – אור אדום, אינפרא אדום, לייזר רך ושדה מגנטי – התורמים יחדיו להפחתת כאבים ולפעולת ריפוי יעילה במיוחד בהשוואה לדרכי טיפול אחרות.

בנוסף לכך המכשיר מסייע בטיפול בשורש הבעיה, מה שעשוי לקרב את המשתמשים לעבר החזרה לשגרה ולהקטין את התלות בתרופות ובאמצעי טיפול אחרים בעלי פוטנציאל מזיק לגוף.

מעבר לבסיס המחקרי המוצק, נראה שלהנדי קיור לייזר יש הוכחות גם ב”שטח”. ד”ר רחל צרפתי, למשל, מספרת על מטופלת בשנות ה-50 לחייה, אישה בעלת עודף משקל שסבלה מכאבים עזים וממושכים בקרסול רגל ימין שלה לאחר נפילה. “לאחר שימוש ב-Handy Cure למשך מספר שבועות, ואחרי סדרת טיפולים בתדירות של 5 ו-50, היא דיווחה על הקלה משמעותית בכאב שלה”, מתארת ד”ר צרפתי.

השימוש בהנדי קיור הוא מאוד קל ונוח לתפעול ונגיש לכל שכבות הגיל השונות ואף יכול לשמש את כל בני המשפחה שסובלים מכאבים תכופים או חד פעמיים.

שינויים באורח החיים

טיפול בכאבי קרסול יכול להתחיל מביצוע התאמות שונות באורח החיים, “עד יעבור זעם” או לפרק זמן ארוך יותר. למרות שלכל בעיה יש פתרונות משלה, הבסיס להפחתת כאבים הוא פעמים רבות מתן מנוחה ראויה לקרסול והפחתת הפעילות הגופנית המאומצת. כמו כן, ניתן להשתמש באמצעי תמיכה מסוימים לקרסול, החל מנעליים גבוהות, דרך עזרים להגבהת הרגל במהלך השינה ועד לשורה ארוכה של אביזרים אורתופדיים ייעודיים.

טיפולים תרופתיים

תרופות רבות ידועות, מעצם המהות שלהן, כמשככות כאבים כלליים בגוף – ולכן עשויות להשפיע גם על כאבי הקרסול למיניהם. תרופות מהסוג הזה אינן יורדות לשורש הבעיה אלא מטפלות אך ורק בתסמיניה, מה גם שצריך לקחת בחשבון את תופעות הלוואי ואת העובדה שנטילה ממושכת של תרופות עלולה לגרום לסיכונים בריאותיים.

תרופות אנטי דלקתיות יכולות עם זאת לסייע במקרה של כאבים שמקורם בדלקות. סטרואידים המוזרקים ישירות למקום הפגוע נחשבים ליעילים אף יותר, אך גם מסוכנים לנטילה פי כמה.

טיפולי פיזיותרפיה

דרך נוספת להפחית כאבים בקרסול מבוססת על ביצוע תרגילים גופניים שונים, לרוב כאלו המועברים על ידי פיזיותרפיסט או מומחה אחר לתחום. יש מגוון רחב של תרגילים אפשריים, אשר סוגם, רמת הביצוע שלהם ותדירותם עשויים להיות תלויים בסוג הבעיה הספציפית ממנה סובלים. כך למשל קיימים תרגילים שמטרתם היא לחזק שרירים הנמצאים באזור הקרסול, בעוד אחרים מיועדים להחזיר למצב תקין את יציבותו של הקרסול, להגדיל את טווחי התנועה שלו וכן הלאה. את טיפול הפיזיותרפיה ניתן לשלב עם טיפול לייזר רך שמגביר את הסיכוי לשיכוך כאבים מהיר יותר.

כאבים בקרסול

טיפולים כירורגיים

ניתוחים כירורגיים שמורים בדרך כלל למצבים המורכבים יותר, או לחלופין לכאלה בהם הטיפולים הסטנדרטיים בבעיה התגלו כלא יעילים מספיק. כך למשל ניתוח הוא דרך טיפול מרכזית במקרים של מתיחה משמעותית של רצועות הקרסול או קרע ברצועה. הניתוחים עשויים להחזיר את המצב לקדמותו, אבל מעצם היותם פולשניים הם בעלי רמת סיכון מסוימת ופוטנציאל ממשי לתופעות לוואי משמעותיות. לאחר הניתוחים המורכבים נדרשת תקופת שיקום לא קצרה, אשר גם במהלכה (או אפילו אחריה) עלול הקרסול להיות רגיש במיוחד לפגיעות חוזרות.

מעוניינים לטפל בכאב? הזמינו עכשיו הנדי קיור לרכישה אונליין וקבלו משלוח חינם תוך שבעה ימי עסקים וגם 120 ימי התנסות במחיר מיוחד, השאירו פרטים בטופס למטה או התקשרו אלינו ותתחילו להיפטר מהכאב.

פוסטים קשורים

טיפול בכאבי קרסול

נקע בקרסול – טיפול עצמי עם תרפייה בלייזר

תרפייה בלייזר עבור נקעים בקרסול היא חלק חשוב בתהליך הריפוי ואתלטים מקצועיים בכל רחבי העולם משתמשים בשיטה זו. תרפיית לייזר מאפשרת לאתלטים להיפטר מהכאב במהירות ולהירפא בו זמנית.

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים