כיצד להשתמש נכון במכשיר הנדי קיור?

התמודדות עם כאב תמידי היא לא רק מתסכלת, אלא זה גם מפריע בחיי היומיום שלנו-  אפילו פעילויות פשוטות כמו הליכה או עמידה יכולות להיות קשות אם אנחנו מרגישים כאב קיצוני. למרבה המזל, יש דרכים להפחית את הכאב במהירות כך שתוכלו  לחזור לחיות את חייכם כרגיל. אחת הדרכים הבטוחות ביותר כיום היא באמצעות Handy Cure.

איך פועל Handy Cure?

הנדי קיור הוא מכשיר רפואי המשתמש בטכנולוגיית לייזר ברמה נמוכה (LLLT)  בכדי לשלב ארבע אנרגיות שונות שמסייעות בשיפור מגוון רחב של תנאים הקשורים לכאב. המכשיר משלב קרינה בלייזר ברמת פולס נמוכה, קרינה אינפרא אדומה, אור אדום גלוי ושדות מגנטיים סטטיים ושולח אותם עמוק לתוך רקמת העור של האזור הכואב.

אנרגיות אלה פועלות יחד כדי להפחית נפיחות, להגדיל את זרימת הדם, להפחית את זמן ההתאוששות וכמובן לספק הקלה בכאב בתוך זמן קצר.

הנדי קיור

איך להשתמש בהנדי קיור כראוי כדי להקל על הכאב?

הלייזר של הנדי קיור הוא פשוט  ובטוח לשימוש– כל כך קל ובטוח שהוא אינו דורש שום ידע מקצועי או פיקוח רפואי. על המשתמש פשוט להניח אותו על האזור הכואב ולתת למכשיר לבצע את עבודתו.  הלייזר  ניתן ליישום עם או ללא מגע בעור ואין לו שום תופעות לוואי. בנוסף, בשל תדרי הלייזר השונים, המכשיר יכול לשמש לטיפול במחלות ותנאים רבים.

כדי להתחיל בטיפול, הפעילו את המכשיר על-ידי לחיצה על לחצן "התחל" הממוקם בחזית המכשיר. כעת אתם יכולים לבחור בין שלוש תוכניות מוגדרות מראש. בהתאם להגדרה, הלייזר של Handy Cure שולח תדרים שונים החודרים את רקמת העור בעומקים שונים. ההגדרות השונות מקלות על טיפול במגוון תנאים עם מכשיר אחד בלבד.

במהלך הטיפול, המכשיר צריך להיות מוחזק במרחק קרוב לאזור שבו אתם חווים כאב. עבור אזורים גדולים יותר, מומלץ להזיז את המכשיר קדימה ואחורה או בתנועות מעגליות כך שהלייזר יכול לכסות את כל האזור.

הלייזר יכול לעבור גם דרך תחבושות ובגדים, אם כי עדיף להשתמש בו ישירות על העור. מומלץ להשתמש לייזר מספר פעמים ביום כדי להפחית את הרגשת הכאב במהירות האפשרית

כיצד להשתמש נכון במכשיר הנדי קיור?

Pin It on Pinterest