הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

טיפול בכתף שחיינים – מהי התופעה וכיצד אפשר לטפל בה?

אין ספק כי שחייה היא פעילות גופנית מומלצת לגוף מכמה וכמה בחינות. הבעיה היא שאנשים השוחים בתדירות גבוהה, ועל אחת כמה וכמה שחיינים מקצועיים, פגיעים בפני כמה מצבים ייחודיים. כתף שחיינים היא דוגמא מובהקת לכך. הסיכון גבוה בעיקר אצל אנשים המרבים לשחות בסגנונות החתירה והפרפר – סגנונות בהם הכוחות המופעלים על הכתפיים גבוהים בצורה משמעותית מאשר בסגנונות שחייה אחרים. 

התוצאה היא דלקת בגידי השרוול המסובב, הטומנת בחובה תסמינים דוגמת כאבים עזים (שמופיעים לפעמים גם בזמני מנוחה של הגוף), חולשה בזרוע, מוגבלות בתנועה ותחושת נוקשות באזור.

אבחון כתף שחיינים בשלבים הראשונים שלה הוא צעד מרכזי בדרך להתמודדות הנכונה עם הבעיה. האבחון נעשה בעיקר תוך שילוב התסמינים המופיעים אצל האדם הספציפי, תוצאות צילום רנטגן ולעיתים גם בדיקות משלימות דוגמת MRI. השורה התחתונה והמעודדת היא שלאחר אבחון הבעיה יש כמה פתרונות יעילים במיוחד.

טיפול בכתף שחיינים בעזרת הנדי קיור לייזר

הנדי קיור לייזר הוא מכשיר לייזר לשימוש ביתי, אשר כניסתו לתחום הייתה בבחינת מהפכה של ממש. הייחודיות של המכשיר היא ההתבססות שלו על ארבעה מקורות אנרגיה הפועלים במקביל. לצד טכנולוגיית הלייזר הרך הקיימת בחלק ממכשירי הלייזר האחרים, הוא מוסיף לכך באופן פורץ דרך שלושה מקורות נוספים: אור אדום, אינפרא אדום ושדה מגנטי. הפעילות המשולבת של מקורות האנרגיה מגבירה את יעילות הטיפול פלאים, מקצרת אותו ומקלה על התסמינים שחווה האדם בתקופת ההתמודדות עם כתף שחיינים.

התפעול של מכשיר הנדי קיור לייזר הוא פשוט בכל קנה מידה, כך שניתן לעשות זאת בקלות בבית מבלי לשנות יותר מדי את שגרת החיים. המכשיר מקרין בצורה ישירה על האזור הפגוע ומשפיע עליו במגוון דרכים. האצת קצב זרימת הדם וחילוף החומרים, שיפור אופן חלוקת התאים וחידושם, הפרשת הורמונים, חיזוק המערכת החיסונית ועוד. התוצאה היא הקלה במצב תוך פרק זמן קצר יחסית. יתרון אחר הוא שהטיפול אינו פולשני או כרוך בתופעות לוואי מסוגים שונים, מה שגם אומר שהוא פונה למכנה משותף רחב של משתמשים.

פיזיותרפיה וטיפולים משלימים אחרים

טיפולי פיזיותרפיה משתלבים ברבים מתוכניות הטיפול בכתף שחיינים, ולא קשה להבין מדוע. הפיזיותרפיסט יבצע עם המטופל תרגילים אשר פועלים בצורה חיובית על המקום הפגוע ומאפשרים להפחית את הכאב, להחזיר לכתף את הגמישות ואת טווח התנועה שלה וכן הלאה. לצד זה הוא יעניק הנחיות לגבי אופן השימוש הנכון בכתף, כאשר בדרך כלל יש פרק זמן מסוים בו חשוב להקפיד על מנוחה של האזור והימנעות מהפעילות הגופנית המפעילה את היד והכתף בצורה מסיבית.

יש כיום עזרים שונים שניתן להכניס לתוכנית הטיפול, לרבות אביזרים אורתופדיים, אמצעים לקירור או לחימום האזור ועוד. ייתכן ששילוב בין כמה דרכי טיפול יוכיח עצמו כיעיל יותר, יגדיל את אחוזי ההצלחה וישפר את תוצאות התהליך. אם עושים זאת, ייתכן שיהיה מקום לפנות לבעל מקצוע שיחלוש על תוכנית הטיפולים הכללית, יראה כיצד היא מתקדמת וימליץ על שינויים נקודתיים בה במידת הצורך.

אפשרות הניתוח – והשיקום שאחריו

במצבים המורכבים יותר, או כאשר מתברר כי הטיפולים שניתנו כקו ראשון לא הוכיחו את עצמם כיעילים יתר על המידה, ייתכן שלא יהיה מנוס מלבצע ניתוח כירורגי. אחוזי ההצלחה של הניתוחים הקיימים כיום הם בהחלט גבוהים, אם כי לאחריהם עשויה להידרש תקופת שיקום בת כמה חודשים. גם במקרה הזה ישנן דרכים למקסם את השיקום ולקצר את פרק הזמן שלו, דוגמת מכשיר הנדי קיור לייזר שעשוי להיכנס לתמונה.

לרכישה ופרטים נוספים

מאמרים נוספים בנושא

במה שונה הנדי קיור מהמתחרה?
הנדי קיור
shmaya@bdsigmait.com

במה שונה הנדי קיור מהמתחרים?

מה שונה הנדי קיור מהמתחרים ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, אנחנו שומעים על יותר ויותר פיתוחים שאמורים לחולל פלאים בגוף שלנו. חלק מהטכנולוגיות מיועדות לאפשר לנו להתמודד

קרא עוד »
מכשיר לייזר לכל המשפחה
הנדי קיור
admin

מכשיר לייזר לכל המשפחה

אף אדם אינו יכול להיות חסין בפני כאבים, שעלולים מצידם להופיע בכל אזורי הגוף. הכאבים שתוקפים אותנו מפעם לפעם בדרגות עוצמה משתנות, מעידים על דבר

קרא עוד »
הוראות הפעלה הנדי קיור
מאמרים
admin

הנדי קיור – הוראות הפעלה בעברית

שימוש במכשיר הנדי קיור מפחית באופן משמעותי את רמת הכאב. הטיפול בלייזר קר מוביל להמרצה ביולוגית של התאים ולהפרשה מוגברת של אדרופין, הפחתת נפיחויות, התחדשות ייצור האנרגיה בתא (ATP), הפחתת המתח בשרירים וכן שיכוך הכאב. מטופלים רבים חשים הקלה כבר בטיפול הראשון. אם זאת חשוב להמשיך בסדרת הטיפולים עד להפחתה משמעותית בכאב.

קרא עוד »
לייזר רך
admin

איך לבחור מכשיר LLLT?

מספר גדל והולך של אנשים מחפשים טיפול לייזר ברמה נמוכה (LLLT) להקלה על הכאב בשל מגוון רחב של יתרונות בריאותיים ששיטה זו מציעה. להלן מספר גורמים נפוצים שיש להביא בחשבון בעת בחירת מכשיר LLT.

קרא עוד »
הנדי קיור
admin

הנדי קיור – 4 מקורות אנרגיה

הלייזר של Handy Cure משלב ארבעה מקורות אנרגיה, כל אחד מהם מספק אפקטים תרפויטיים שונים. השילוב של פולסים של לייזר, פולסים של קרינה אינפרא-אדומה, פולסים של אור אדום ושדה מגנטי סטטי במכשיר אחד מספק אפקטים סינרגטיים שהם המפתח לריפוי מהיר.

קרא עוד »
אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים