הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

טיפול בכתף שחיינים – מהי התופעה וכיצד אפשר לטפל בה?

טיפול בכתף שחיינים – מהי התופעה וכיצד אפשר לטפל בה?

אין ספק כי שחייה היא פעילות גופנית מומלצת לגוף מכמה וכמה בחינות. הבעיה היא שאנשים השוחים בתדירות גבוהה, ועל אחת כמה וכמה שחיינים מקצועיים, פגיעים בפני כמה מצבים ייחודיים. כתף שחיינים היא דוגמא מובהקת לכך. הסיכון גבוה בעיקר אצל אנשים המרבים לשחות בסגנונות החתירה והפרפר – סגנונות בהם הכוחות המופעלים על הכתפיים גבוהים בצורה משמעותית מאשר בסגנונות שחייה אחרים. 

התוצאה היא דלקת בגידי השרוול המסובב, הטומנת בחובה תסמינים דוגמת כאבים עזים (שמופיעים לפעמים גם בזמני מנוחה של הגוף), חולשה בזרוע, מוגבלות בתנועה ותחושת נוקשות באזור.

אבחון כתף שחיינים בשלבים הראשונים שלה הוא צעד מרכזי בדרך להתמודדות הנכונה עם הבעיה. האבחון נעשה בעיקר תוך שילוב התסמינים המופיעים אצל האדם הספציפי, תוצאות צילום רנטגן ולעיתים גם בדיקות משלימות דוגמת MRI. השורה התחתונה והמעודדת היא שלאחר אבחון הבעיה יש כמה פתרונות יעילים במיוחד.

טיפול בכתף שחיינים בעזרת הנדי קיור לייזר

הנדי קיור לייזר הוא מכשיר לייזר לשימוש ביתי, אשר כניסתו לתחום הייתה בבחינת מהפכה של ממש. הייחודיות של המכשיר היא ההתבססות שלו על ארבעה מקורות אנרגיה הפועלים במקביל. לצד טכנולוגיית הלייזר הרך הקיימת בחלק ממכשירי הלייזר האחרים, הוא מוסיף לכך באופן פורץ דרך שלושה מקורות נוספים: אור אדום, אינפרא אדום ושדה מגנטי. הפעילות המשולבת של מקורות האנרגיה מגבירה את יעילות הטיפול פלאים, מקצרת אותו ומקלה על התסמינים שחווה האדם בתקופת ההתמודדות עם כתף שחיינים.

התפעול של מכשיר הנדי קיור לייזר הוא פשוט בכל קנה מידה, כך שניתן לעשות זאת בקלות בבית מבלי לשנות יותר מדי את שגרת החיים. המכשיר מקרין בצורה ישירה על האזור הפגוע ומשפיע עליו במגוון דרכים. האצת קצב זרימת הדם וחילוף החומרים, שיפור אופן חלוקת התאים וחידושם, הפרשת הורמונים, חיזוק המערכת החיסונית ועוד. התוצאה היא הקלה במצב תוך פרק זמן קצר יחסית. יתרון אחר הוא שהטיפול אינו פולשני או כרוך בתופעות לוואי מסוגים שונים, מה שגם אומר שהוא פונה למכנה משותף רחב של משתמשים.

פיזיותרפיה וטיפולים משלימים אחרים

טיפולי פיזיותרפיה משתלבים ברבים מתוכניות הטיפול בכתף שחיינים, ולא קשה להבין מדוע. הפיזיותרפיסט יבצע עם המטופל תרגילים אשר פועלים בצורה חיובית על המקום הפגוע ומאפשרים להפחית את הכאב, להחזיר לכתף את הגמישות ואת טווח התנועה שלה וכן הלאה. לצד זה הוא יעניק הנחיות לגבי אופן השימוש הנכון בכתף, כאשר בדרך כלל יש פרק זמן מסוים בו חשוב להקפיד על מנוחה של האזור והימנעות מהפעילות הגופנית המפעילה את היד והכתף בצורה מסיבית.

יש כיום עזרים שונים שניתן להכניס לתוכנית הטיפול, לרבות אביזרים אורתופדיים, אמצעים לקירור או לחימום האזור ועוד. ייתכן ששילוב בין כמה דרכי טיפול יוכיח עצמו כיעיל יותר, יגדיל את אחוזי ההצלחה וישפר את תוצאות התהליך. אם עושים זאת, ייתכן שיהיה מקום לפנות לבעל מקצוע שיחלוש על תוכנית הטיפולים הכללית, יראה כיצד היא מתקדמת וימליץ על שינויים נקודתיים בה במידת הצורך.

אפשרות הניתוח – והשיקום שאחריו

במצבים המורכבים יותר, או כאשר מתברר כי הטיפולים שניתנו כקו ראשון לא הוכיחו את עצמם כיעילים יתר על המידה, ייתכן שלא יהיה מנוס מלבצע ניתוח כירורגי. אחוזי ההצלחה של הניתוחים הקיימים כיום הם בהחלט גבוהים, אם כי לאחריהם עשויה להידרש תקופת שיקום בת כמה חודשים. גם במקרה הזה ישנן דרכים למקסם את השיקום ולקצר את פרק הזמן שלו, דוגמת מכשיר הנדי קיור לייזר שעשוי להיכנס לתמונה.

לרכישה ופרטים נוספים

מאמרים נוספים בנושא

טיפול בכתף קפואה

על פי ההערכות, בישראל לא פחות מכ-300,000 איש הסובלים ממצב של כתף קפואה, בעיה המאפיינת כ-3% מהאוכלוסייה באופן כללי ונפוצה בעיקר בגיל השלישי. המדובר במצב

קרא עוד »

טיפול בכאבים בשכמות

כאבים בשכמות הם בעיה ממנה סובלים רבים. כדי להבין את הרציונל שלה, חשוב קודם כול להכיר את המבנה האנטומי של האזור. השחקנית העיקרית בשדה המשחק

קרא עוד »

טיפול בכאבי כתפיים

הכתף, נקודת החיבור בין הידיים לבין הגו, מקבלת על עצמה שורה של תפקידים. היא מהווה חלק מרכזי ממשוואת התנועה של הגוף ומשמשת בסיס התנועה של הגפיים

קרא עוד »

הנדי קיור – הוראות הפעלה בעברית

שימוש במכשיר הנדי קיור מפחית באופן משמעותי את רמת הכאב. הטיפול בלייזר קר מוביל להמרצה ביולוגית של התאים ולהפרשה מוגברת של אדרופין, הפחתת נפיחויות, התחדשות ייצור האנרגיה בתא (ATP), הפחתת המתח בשרירים וכן שיכוך הכאב. מטופלים רבים חשים הקלה כבר בטיפול הראשון. אם זאת חשוב להמשיך בסדרת הטיפולים עד להפחתה משמעותית בכאב.

קרא עוד »

כיצד להשתמש נכון במכשיר הנדי קיור?

התמודדות עם כאב תמידי היא לא רק מתסכלת, אלא זה גם מפריע בחיי היומיום שלנו-  אפילו פעילויות פשוטות כמו הליכה או עמידה יכולות להיות קשות אם אנחנו מרגישים כאב קיצוני. למרבה המזל, יש דרכים להפחית את הכאב במהירות כך שתוכלו  לחזור לחיות את חייכם כרגיל. אחת הדרכים הבטוחות ביותר כיום היא באמצעות Handy Cure.

קרא עוד »
לייזר רך
admin

איך לבחור מכשיר LLLT?

מספר גדל והולך של אנשים מחפשים טיפול לייזר ברמה נמוכה (LLLT) להקלה על הכאב בשל מגוון רחב של יתרונות בריאותיים ששיטה זו מציעה. להלן מספר גורמים נפוצים שיש להביא בחשבון בעת בחירת מכשיר LLT.

קרא עוד »

הנדי קיור – 4 מקורות אנרגיה

הלייזר של Handy Cure משלב ארבעה מקורות אנרגיה, כל אחד מהם מספק אפקטים תרפויטיים שונים. השילוב של פולסים של לייזר, פולסים של קרינה אינפרא-אדומה, פולסים של אור אדום ושדה מגנטי סטטי במכשיר אחד מספק אפקטים סינרגטיים שהם המפתח לריפוי מהיר.

קרא עוד »

הקלה בכאב לפני ואחרי ניתוח

מכשיר הנדי קיור מוכיח הצלחה גדולה בעזרה למטופלים אשר מתמודדים עם כאב לפני או אחרי ניתוח מכיוון שהוא מספק דרך בטוחה ולא פולשנית למיתון כאבים. מכשיר ההנדי קיור משתמש בטכניקות של מגנטיות, אנרגיית אור אינפרה אדום וכן לייזר ומותאם לעבוד ביחד עם עוד טיפולי שחרור כאב.

קרא עוד »

רוצה להתחיל לטפל בכאב כבר השבוע?

הנדי קיור לייזר הינו מכשיר לייזר רך לטיפול עצמי בכאב ובדלקת.
הנדי קיור מטפל במגוון רחב של כאבים ודלקות.

עדויות רופאים והמלצות מטופלים

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

רוצה לטפל בכאב?

נסה את הנדי קיור לייזר ל-120 ימים
תקופת הנסיון הארוכה ביותר בשוק!

רוצה לטפל בכאב?

נסה את הנדי קיור לייזר ל-120 ימים
תקופת הנסיון הארוכה ביותר בשוק!