הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

מחקרים קליניים

הטיפול בהנדי קיור לייזר עובד!

בשנים האחרונות הולכות ומצטברות ראיות מדעיות רבות לכך שהטיפול בלייזר רך יעיל במגוון רחב של סוגי כאבים ודלקות, הן בהיבט של הקלה משמעותית בכאבים, הן בזירוז החלמה והן במניעת הדרדרות במקרים כרוניים. ריכזנו ותקצרנו עבורכם כמה מן המאמרים שהתפרסמו בנושא, מתוך האתר הרשמי של המרכז הלאומי האמריקאי למידע ביוטכנולוגי (בחלוקה לפי סוגים/ אזורים בגוף).

כאבי גב תחתון

פורסם 2016, מתוך האתר הרשמי של המרכז הלאומי האמריקאי למידע ביוטכנולוגי (NCBI). תקציר: מאמר זה סקר ספרות מדעית ובחן את הידע הקיים על יעילותו של הלייזר הרך בטיפול בכאבי גב תחתון כרוניים. במחקר נמצאו ראיות משמעותיות ליתרונותיו של הלייזר הרך בטיפול בכאבים אלו לטווח הקצר ממועד הטיפול. הממצאים היו חזקים יותר בקרב אלו שסבלו מהכאבים במשך תקופה קצרה יותר בהשוואה לאלו שסבלו מהכאבים כבר תקופה ארוכה, טרם תחילת הטיפול.

כאבי גב תחתון

פורסם 2015, מתוך האתר הרשמי של המרכז הלאומי האמריקאי למידע ביוטכנולוגי (NCBI). תקציר: מאמר זה סוקר ספרות מדעית ובחן את הידע הקיים על יעילותו של הלייזר הרך בטיפול בכאבי גב תחתון כרוניים. ממצאי המחקר מראים שטיפול בלייזר רך יעיל להקלה בכאבים אלו.

כאבי כתפיים

פורסם 2015, מתוך האתר הרשמי של המרכז הלאומי האמריקאי למידע ביוטכנולוגי (NCBI). תקציר: מאמר זה בוחן את הידע הקיים בספרות המדעית באשר ליעילות הטיפול בלייזר רך בטנדיופתיה (מופע קליני המאופיין בכאב גידי ממוקד וקבוע) בכתפיים. ממצאיו מראים שהטיפול בלייזר רך מסייע בהפגת הכאבים ובזירוז ההחלמה, גם כשהוא עומד בפני עצמו, וגם כשהוא משולב בטיפול פיזיותרפי.


כאב כרוני (כללי)

פורסם 2018, מתוך האתר הרשמי של המרכז הלאומי האמריקאי למידע ביוטכנולוגי (NCBI). תקציר: מאמר זה סוקר ומסכם את הידע המדעי הקיים בנוגע ליתרונות השימוש בלייזר רך בהפחתת כאב.  מחקרים רבים שנסקרו במאמר זה הוכיחו שללייזר הרך ישנו גם אפקט של שיכוך כאב וגם אפקט אנטי-דלקתי. ממצאי המחקר מראים שהלייזר הרך יכול לשמש כאסטרטגיה משלימה לטיפול בסימפטומים של דלקות פרקים וכאבים כרוניים.


דלקת מפרקים

פורסם 2019, מתוך האתר הרשמי של המרכז הלאומי האמריקאי למידע ביוטכנולוגי (NCBI). תקציר: מאמר זה סקר את הספרות המקצועית בנושא השימוש בלייזר רך בטיפול בסובלים מדלקות פרקים וכאבי שריר-שלד. המאמר מציין כי השימוש בלייזר רך לטיפול בדלקות פרקים/כאבי שריר-שלד גדל באופן מעריכי (אקספוננציאלי) במהלך שני העשורים האחרונים. במאמר מודגש כי ישנו צבר הולך וגדל של ראיות מדעיות ליעילות הלייזר הרך בטיפול בסימפטומים של דלקות מפרקים וכאבי שריר-שלד.

כאבי שרירים

פורסם 2017, מתוך האתר הרשמי של המרכז הלאומי האמריקאי למידע ביוטכנולוגי (NCBI). תקציר: מאמר זה סקר מחקרים שבדקו את יעילות הטיפול בכאב באמצעות לייזר רך בקרב מבוגרים הסובלים מהפרעות שריר-שלד. הסקירה מעלה את המסקנה שהטיפול בלייזר רך יעיל בהקלה על כאבים בקרב הסובלים מהפרעות מסוג זה.
כאבי שרירים

פורסם 2012, מתוך האתר הרשמי של המרכז הלאומי האמריקאי למידע ביוטכנולוגי (NCBI). תקציר: מחקר כפול סמיות זה השווה בין ההשפעה של לייזר רך, אור אדום ואינפרה-אדום על עייפות שריר-שלד. המסקנה העולה מן המחקר היא שגם אור אדום וגם אינפרה-אדום יעילים בעיכוב ההתפתחות של עייפות שרירי השלד, ומשפרים את פעילות שרירי השלד.

כאבים נוירופאטים

פורסם 2016, מתוך האתר הרשמי של המרכז הלאומי האמריקאי למידע ביוטכנולוגי (NCBI). תקציר: מחקר זה בוחן את הידע הקיים בספרות המדעית באשר ליעילות הטיפול בלייזר רך בכאבים שמקורם עצבי. מהמחקר עולה המסקנה שללייזר הרך ישנה השפעה חיובית של שיכוך כאב מסוג זה.חלל הפה

פורסם 2019, מתוך האתר הרשמי של המרכז הלאומי האמריקאי למידע ביוטכנולוגי (NCBI). תקציר: מאמר זה סוקר ספרות מדעית עדכנית ומדגים את יעילותו של השימוש בלייזר רך בטיפול במצבים רפואיים שונים בחלל הפה, הן בהיבט שיכוך כאבים והן בזירוז החלמה.פיברומיאלגיה

פורסם 2019, מתוך האתר הרשמי של המרכז הלאומי האמריקאי למידע ביוטכנולוגי (NCBI). תקציר: פיברומיאלגיה היא מחלה כרונית המאופיינת בכאבים מפושטים ובסביבת המפרקים ובעייפות. מטרתו של מחקר זה הייתה לבחון את יעילותו של הטיפול בלייזר רך בהפחתת כאבים בחולי פיברומיאלגיה. ממצאי המחקר מראים שהטיפול בלייזר רך היה יעיל בהפחתה של הכאבים, בהפחתה של מספר הנקודות הרגישות בקרבת המפרקים וכן בהפחתה של עייפות. נמצא שהטיפול בטוח, וכן שלא נצפו תופעות לוואי שליליות לשימוש בו.

פיברומיאלגיה

פורסם 2018, מתוך האתר הרשמי של המרכז הלאומי האמריקאי למידע ביוטכנולוגי (NCBI). תקציר: מטרתו של מחקר זה הייתה לבחון את השפעותיהם של כמה סוגי טיפולים בהקלה על סימפטומים של פיברומיאלגיה. הטיפולים שנבחנו היו: לייזר רך, טיפולים תרמיים, שדה אלקטרומגנטי, וTENS. במחקר נמצא שהטיפול בלייזר רך הפחית משמעותית את הכאבים ואת מספר הנקודות הכואבות בסביבת המפרקים. המחקר מציע שלטיפול בלייזר רך יכולה להיות השפעה חיובית על מצבם הבריאותי של חולי פיברומיאלגיה.

דלקת במפרק הברך

פורסם 2019, מתוך האתר הרשמי של המרכז הלאומי האמריקאי למידע ביוטכנולוגי (NCBI). תקציר: מחקר זה בדק שימוש בלייזר רך במקרים של דלקת במפרק הברך. מחקר זה מבוסס על סקירת מחקרים קודמים וכלל אך ורק מחקרים שהייתה בהם קבוצת ביקורת שקיבלה טיפול פלצבו, שתוצאותיה הושוו אל מול הקבוצה שטופלה בלייזר רך. ממצאי המחקר מראים שהטיפול בלייזר רך הפחית כאב ונכות במקרי דלקת במפרק הברך באורכי גל של nm785-860, וכן באורך שלnm 904.


התעלה הקרפלית

פורסם 2017, מתוך האתר הרשמי של המרכז הלאומי האמריקאי למידע ביוטכנולוגי (NCBI). תקציר: מחקר זה בדק את השפעתו של השימוש בלייזר רך כטיפול בתסמונת התעלה הקרפלית. במחקר נמצא שלייזר רך יעיל בטיפול בתסמונת זו.רוצים גם אתם להיפטר מהכאב? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מחקרים נוספים

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים