הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

מכשיר אינפרא אדום לכאבים – מכשיר אינפרא אדום ביתי

להיות פעילים אומר לעיתים קרובות לחוש כאב. לא ניתן לשנות זאת. אבל ניתן להקל על הכאבים באופן יעיל באמצעות מכשיר אינפרא אדום לכאבים – טכנולוגיה ברמה קלינית גבוהה, אך נגישה כספית דיה לשימוש ביתי. מכשיר ה-Handy Cure הפועל בצורה אוטומטית ומותאמת לגוף מציע בתוכו שיטה בטוחה ופשוטה להקל בכאבים קלים ותחושה מאובנת במפרקים ושרירים, ללא סיכון של טיפול-יתר או תופעות לוואי בלתי רצויות.

מכשיר אינפרא אדום ביתי

מכשיר אינפרא אדום ביתי הנדי קיור מקל בכאבים באותה יעילות בדיוק כמו שנעשה בטיפולים המצריכים ציוד גדול יותר ויקר יותר, שמופעל על-ידי אנשי מקצוע מוסמכים בלבד. מכשיר Handy Cure אינו פולשני, אינו מצריך נטילת תרופות או תכשירים, ואינו מצריך מרשם רופא עבור השימוש בו. הוא מפיק את אותם גלי האור הרפואיים כמו לייזר אינפרה-אדום בעוצמה נמוכה, אבל עושה זאת באמצעות מאות נורות LED זעירות שהן הרבה יותר בטוחות לשימוש ופחות יקרות.

הצלחה קלינית בהקלת כאבי שרירים ומפרקים

טיפול באמצעות אור משמעותו שימוש באנרגיה ממקור אור להמרצת התהליכים הביומכניים הטבעיים של הגוף להפחתת כאב ודלקתיות ברקמות פגועות. הוא נקרא גם טיפול באור בעוצמה נמוכה, טיפול בפוטונים או פוטותרפיה. מחקרים קליניים בחנו את יעילות הטיפול באור במגוון של צורות טיפול שונות אצל מטופלים שונים. ככלל, תוצאות המחקרים מאשרות את ההצלחה שחווים מפעילי טיפול זה במשך מעל 25 שנים עם מטופלים. כמות משמעותית של מחקרים תומכת ביעילות הטיפול באור אינפרא אדום עבור הקלה זמנית לפחות של כאבים קלים בשרירים ומפרקים, הקשורים לפגיעות בשריר ו\או בשלד כתוצאה מספורט או פעילות יום-יומית, וכן כאבים חדים או כרוניים מגורמים כמו דלקת פרקים ניוונית. רופאים, פיזיותרפיסטים ומאמנים שהשתמשו  ב- הנדי קיור מכשיר אינפרא אדום לכאבים יכולים לשתף בסיפורי ההצלחה האישיים שלהם בטיפול בפציעות שריר-שלד אצל ספורטאים חובבים ומקצוענים כאחד.

איך טיפול באור עובד?

מדענים מתחום הפיזיולוגיה ממשיכים לחקור את האופן שבו טיפול באור אינפרא אדום עובד על-מנת להקל על כאבים. הממצאים שיש עד כה מצביעים על כך שטיפול באור ממריץ את המנגנונים הביומכניים הטבעיים של הגוף באחד, או בשני האופנים שמפורטים מטה. מאוד יתכן שמנגנונים פיזיולוגיים נוספים מעורבים, אך מעט ידוע על אופן הפעולה שלהם כרגע.
  1. בלימת אותות כאב. אנרגיית אור נראית כפועלת על סיבי עצב ספציפיים המעורבים במה שנקרא “הולכה איטית” של אותו כאב. חוקרים סבורים שהאור שחודר לעצבים עשוי להמריץ את הגוף לייצר אנדורפינים, שהם חלבונים המצויים בגוף באופן טבעי, והם בעלי יכולת לבלום את תחושת הכאב.
  2. שחרור תחמוצת חנקן. נראה כי אנרגיית אור גם גורמת לגוף לשחרר תחמוצת חנקן. זהו כימיקל המצוי בגוף באופן טבעי, שהמצאות המולקולות שלו נחשבות שמשמשות כאיתות לגוף לייצר מספר תגובות תועלתיים.
לדוגמה, מחקר מצביע על כך שכאשר היא משוחררת לתוך רקמות עצב, תחמוצת חנקן פועלת להפחתה בכאב. כמו כן, תרכובת זו נחשבת לפעול בעקיפין לעיקוב דלקתיות. תחמוצת חנקן גם ידועה כבעלת תפקיד קריטי בהגברת זרימת הדם לרקמות. זרימת דם טובה יותר משמשת להובלת חומרי מזון טריים וחמצן לאזור הפגוע, וכן להסרת בקטריות ורעלנים מתוכו. העידן המודרני של שימוש באור לטיפול בכאב החל בשנות ה-60 של המאה ה-20, עם המצאתם של קרני לייזר בעוצמות נמוכות. בשונה מלייזר כירורגי, אשר מקרין קרני אנרגיה מרוכזות כדי לחתוך דרך רקמות, לייזר בעוצמה נמוכה הוא חלש יותר, ומקרין רמות נמוכות של אורכי גל של אור נראה, אור אולטרה-סגול ואור אינפרה-אדום.
אור אינפרה-אדום – בלתי נראה ובלתי ניתן להשוואה
אור מורכב מאורכי גל שונים מהספקטרום האלקטרומגנטי של הטבה. חלק מאורכי גל אלו הם נראים לנו, כמו אור שמש. אורכי גל אחרים, אנו לא יכולים לראות, כמו למשל אור אולטרה-סגול ואינפרה-אדום. אורך גל הוא מדד מרחבי עבור גלי האור, והוא נמדד בחלק המיליארד של המטר, שנקרא ננומטר (nm). חוקרים רפואיים חקרו אורכי גל שונים, וגילו אילו אורכי גל מתאימים לטיפול במצבים רפואיים שונים. למשל, אור נראה ואור אולטרה-סגול נספגים ע”י העור ולכן משמשים לעיתים קרובות לטיפול בבעיות עור, כמו למשל אקנה. לטיפול בכאבים, לעומת זאת, המחקרים מצביעים על כך שאורכי הגל המתאימים ביותר לשימוש זה הם בספקטרום האינפרה-אדום, במיוחד אורכי הגל הקצרים יותר בטווח האינפרה-אדום הקרוב, באזור ה-900 ננומטר. קרני אינפרה-אדום הן בלתי נראות. אולם בשונה מאור נראה, או אולטרה-סגול בלתי-נראה, קרני אינפרה-אדום חודרות עמוק יותר לתוך הגוף, וכך יכולות לזרז תהליכים ביולוגיים להקלה בכאב ושיקום רקמות. לייזרים ונורות LED מהווים את המקורות הסטנדרטיים להקרנת כמות מבוקרת של אנרגיית אור אינפרה-אדום, באופן שחודר באופן בטוח לתוך הרקמות בגוף ועוזר בשיקומן.
מכשיר אינפרא אדום ביתי הנדי קיור – האם זה בטוח?
מכשיר אינפרא אדום לכאבים הנדי קיור הינו בטוח לגמרי לשימוש. כל כך בטוח עד שאפילו שה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי) אישר אותו לטיפולים באור אינפרה-אדום לבני אדם. אין תופעות לוואי ידועות לטיפול זה. מטופלות שנמצאות בהריון או עשויות להיות בהריון, וכן מטופלים שסובלים מגידולים ממאירים (סרטן) צריכים להימנע מטיפול זה.

מאמרים נוספים בנושא

במה שונה הנדי קיור מהמתחרים?

מה שונה הנדי קיור מהמתחרים ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, אנחנו שומעים על יותר ויותר פיתוחים שאמורים לחולל פלאים בגוף שלנו. חלק מהטכנולוגיות מיועדות לאפשר לנו להתמודד

קרא עוד »

מכשיר לייזר לכל המשפחה

אף אדם אינו יכול להיות חסין בפני כאבים, שעלולים מצידם להופיע בכל אזורי הגוף. הכאבים שתוקפים אותנו מפעם לפעם בדרגות עוצמה משתנות, מעידים על דבר

קרא עוד »

הנדי קיור – 4 מקורות אנרגיה

הלייזר של Handy Cure משלב ארבעה מקורות אנרגיה, כל אחד מהם מספק אפקטים תרפויטיים שונים. השילוב של פולסים של לייזר, פולסים של קרינה אינפרא-אדומה, פולסים של אור אדום ושדה מגנטי סטטי במכשיר אחד מספק אפקטים סינרגטיים שהם המפתח לריפוי מהיר.

קרא עוד »

הקלה בכאב לפני ואחרי ניתוח

מכשיר הנדי קיור מוכיח הצלחה גדולה בעזרה למטופלים אשר מתמודדים עם כאב לפני או אחרי ניתוח מכיוון שהוא מספק דרך בטוחה ולא פולשנית למיתון כאבים. מכשיר ההנדי קיור משתמש בטכניקות של מגנטיות, אנרגיית אור אינפרה אדום וכן לייזר ומותאם לעבוד ביחד עם עוד טיפולי שחרור כאב.

קרא עוד »

שימוש בלייזר הנדי קיור

הנדי קיור (Handy Cure) הינו מכשיר קומפקטי וקל לשימוש. הוא נישא, ובעל סוללת ליתיום נטענת. קראו את המדריך המסביר כיצד ניתן להשתמש בו ומהן ההוראות המונעות והאזהרות.

קרא עוד »
אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים