הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

מכשיר לייזר לכאבים – 5 דברים שאתם צריכים לדעת

מכשיר לייזר לכאבים – כיום יותר מאי פעם אנשים משתמשים במכשירי לייזר לכאבים בכדי להפחית כאבים ודלקות הקשורים לתנאים נפוצים רבים. אלפי מטופלים חוו את כוחה של תרפיית הלייזר ומכירים את השפעותיה הטיפוליות, אך עבור אלו שלא, הינה 5 דברים שכולם צריכים לדעת על מכשיר לייזר לכאבים:

1. מכשיר לייזר לכאבים מפחית כאב ודלקתיות ללא תופעות לוואי

מכשיר לייזר לכאבים עושה שימוש בתהליך הנקרא פוטו-ביו-מודולציה. פוטונים חודרים לרקמה ומקיימים אינטראקציה עם מכלול ציטוכרום C שבמיטוכונדריה. אינטראקציה זו מפעילה סדרה של תהליכים אשר מובילה לעליה במטבוליזם התאי וירידה בכאב וכן דלקתיות. בשונה מתרופות, תרפיית לייזר מפחיתה כאב ללא תופעות לוואי בלתי-רצויות.

2. מכשיר לייזר נגד כאבים ניתן לשימוש הן בתנאים אקוטיים והן בתנאים כרוניים

תרפיית לייזר יעילה במיוחד בטיפול בכאבים אקוטיים כאשר היא מיושמת כמה שיותר מוקדם לאחר הפציעה (בהנחה שאין דימום פעיל). ככל שהדלקתיות תופחת מהר יותר ותהליך הריפוי יוכל להתחיל, כך טוב יותר. במקרה של פציעה אקוטית, תרפיית לייזר עוזרת להחזיר את הגוף לפעילות תקינה מהר יותר. עם כאבים כרוניים, תרפיית לייזר משמשת לרוב כדי לעזור להתמודד עם כאב ודלקתיות מתמשכים. מכשירי לייזר נגד כאבים מתאימים במיוחד לטיפול בכאבים כרוניים כיוון שהם מאפשרים לטפל באזורים רחבים יותר, תוך סיפוק מינון רלוונטי לטיפול.

3. ניתן להתאים אישית את הטיפולים

ללייזרים ישנו טווח כוח פעולה רחב, המאפשר טיפוליים וורסטיליים, אשר בתורם מאפשרים למטופל את הגמישות בין טיפול בעוצמה נמוכה ובאופן איטי או בעוצמה מלאה. זמינותם של ראשי טיפול מרובים מאפשרת למטפל גמישות יתירה. מכשיר “Handy Cure” למשל, מציע שלושה ראשי טיפול שונים, כל אחד נועד לאפשר אספקת טיפול אופטימלי במצבים שונים. חשוב שיהיו מספר אפשרויות אספקת מינון שונות כדי לוודא ששיטת הטיפול מותאמת למצב הנתון.

4. הטיפולים מרגישים טוב

שאלה אחת שנשאלת לעיתים תכופות בהקשר של מכשירי לייזר נגד כאבים היא “איך זה מרגיש?”. תלוי במכשיר עמו, טיפול זה יכול לגרום למעט עד שום תחושה, או שהוא יכול ליצור תחושת חמימות עדינה ומרגיעה. מטופלים רבים אשר קיבלו טיפולי לייזר באמצעות מכשיר “Handy Cure” מדווחים על כך שנהנו מהחוויה. מטופלים המקבלים טיפולים במכשירים בעלי עוצמה גבוהה יותר גם כן מדווחים לעיתים תכופות על ירידה חדה בכאב. עבור אלו שסובלים מכאב כרוני, השפעה זו יכולה להיות מורגשת אף יותר.

5. הטיפולים הינם מהירים

טיפולים בלייזר הינם מהירים, לרוב לוקחים כ-5 עד 10 דקות – תלוי בגודל, עומק, ואקוטיות הכאב המטופל. לייזרים בעוצמה גבוהה מסוגלים לספק אנרגיה רבה תוך מעט זמן, כך שמינון הטיפול מושג מהר.

רקע על לייזר נגד כאבים Handy Cure

מכשירי לייזר לכאבים Handy Cure הינו לייזר פעימתי בעוצמה נמוכה (אדום ואינפרה-אדום) עם ערך מוסף של שדה מגנטי סטטי. טיפולי LLLT (טיפול בלייזר בעוצמה נמוכה) מוכחים, מתועדים היטב, ומוכרים כשיטת טיפול בעלת טווח רחב של יישומים בריאותיים, החל מהקלה בכאב והפחתת דלקות, לריפוי פצעים, וכן שיקום רקמות וחידוש העור. טיפול בלייזר בעוצמה נמוכה משתמש בכוחו של אור נראה ובלתי נראה לגרות רקמות על-מנת לשפר תהליכים פנים-תאיים, לגרות חילוף חומרים פנים-תאי, ולהעלות את רמת האנרגיה התאית הזמינה וכן לחדש תאים. העלאה של האנרגיה התאית הזמינה מיצבת את הרקמות הפגועה, ובכך מעירה את מנגנוני הריפוי העצמאיים של הגוף, וכן מעלה את רמת האנדורפינים האנדוגניים להקלה טבעית בכאב. טיפול באמצעות שדות מגנטיים, בזכות עצמו, הוא בעל יישומים בניהול בעיות בכאבים בשרירי השלד, וזאת בזכות השפעתו ככלי שיקומי מרגיע, מחדש תאים ומשכך כאבים. טיפול בשדות מגנטיים משמש לעיתים קרובות לטיפול בבעיות מפרקים, גידים, וכן התכווצויות שרירים ונפיחות.
הלייזר הרך של Handy Cure להקלה בכאב וקידום ריפוי
הלייזר הטיפולי להקלה בכאב של הנדי קיור (Handy Cure)משלב הקרנה בפעימות של לייזר אינפרה-אדום בעוצמה נמוכה, יחד עם הקרנת אור אדום נראה ושדה מגנטי סטטי בתוך מכשיר נישא אחד. שילובם של 4 טכנולוגיות אלו מאפשר למכשיר הנדי קיור לספק תוצאות טיפול סינרגטיות מהירות. Handy Cure הינו מכשיר המקרין במספר אורכי גל, ומשתמש בקרן המוקרנת מדיודת לייזר בעוצמה נמוכה (905 נ”מ), 4 נורות LED המקרינות אור אינפרה-אדום (875 נ”מ), ו-4 נורות LED אדומות (635 נ”מ), יחד עם הערך המוסף של שדה מגנטי סטטי המופק ע”י מגנט בתוך המכשיר. שימוש סינרגטי בשיטות הטיפול באופן עצמאי הוכח כבעל יכולת להפיק תוצאות טיפוליות יעילות בתוך זמן קצר. יכול ההקרנה בפעימות של לייזר Handy Cure היא יעילה במיוחד במקרים של דלקות, בנסיבות של מיקרו-פגיעות בזרימת הדם ואספקה בלתי תקינה של חמצן לתאי הגוף והרקמות. זרימת דם לא תקינה יכולה להוביל לפציעות איסכמיות ברקמות. הלייזר של  Handy Cure מחזק את זרימת הדם באזורי הטיפול ומקצר את משכם של התקפי איסכמיה, וכן מקל בכאבים ואי-נוחות שנוצרים כתוצאה מכך. עם חיי מוצר מובטחים של עשרים וחמש אלף שעות, שימוש אפקטיבי ומחיר נגיש, מכשיר הנדי קיור מהווה השקעה ארוכת-טווח בהקלת כאב וקידום תהליכי ריפוי.
סקירה מסכמת של מכשיר לייזר לכאבים  Handy Cure
 • מכשיר הפועל במספר אורכי גל ליעילות מרבית.
 • מתוכנן עבור שימוש ביתי אפקטיבי ובטוח.
 • משתמש בתועלתם של 3 אורכי גל שונים – 905 נ”מ, 875 נ”מ, 635 נ”מ
 • ערך מוסף משדה מגנטי סטטי.
 • מקל בכאבים אקוטיים וכרוניים.
 • משפר מיקרו-זרימה של הדם.
 • מוריד דלקתיות.
 • מספק טיפול בלתי-פולשני ללא כאב.
 • אינו גורם לכוויות או טראומה של העור והרקמות באזורים המטופלים.
 • שימוש טיפולי בטוח וללא תופעות לוואי.
 • עוזר בהפחתת צריכה של משככי כאבים ותרופות נגד דלקתיות.
 • קומפקטי וקל לשימוש – בבית או במהלך נסיעות.
 • ניתן לשימוש כטיפול בפני עצמו, או כטיפול נוסף לטיפולים אחרים (כדוגמת פיזיותרפיה, טיפולים כירופרקטיים, עיסוי, הידרותרפיה, תרופות, וכו’)
 • סוללת ליתיום פנימית ניתנת לטעינה מחדש, עבור שימוש ארוך-טווח חסכוני.
 • פתרון נגיש עבור טיפול והקלת כאבים בבית.
 • 24 חודשי אחריות.
 • לייזר מסוג Class 1M.
 • מכשיר רפואי בסיווג 2a (תקן CE1023).
 • חיי מוצר של 25,000 שעות של שימוש אפקטיבי (עשרים וחמש שעות) – מובטח ע”י OSRAM (יצרן הדיודות).

מאמרים נוספים בנושא

איך לבחור מכשיר LLLT?

מספר גדל והולך של אנשים מחפשים טיפול לייזר ברמה נמוכה (LLLT) להקלה על הכאב בשל מגוון רחב של יתרונות בריאותיים ששיטה זו מציעה. להלן מספר גורמים נפוצים שיש להביא בחשבון בעת בחירת מכשיר LLT.

קרא עוד »

מכשיר לייזר לכאבים – 5 דברים שאתם צריכים לדעת

כיום יותר מאי פעם אנשים משתמשים במכשירי לייזר לכאבים בכדי להפחית כאבים ודלקות הקשורים לתנאים נפוצים רבים.
אלפי מטופלים חוו את כוחה של תרפייתה לייזר ומכירים את השפעותיה הטיפוליות, אך עבור אלו שלא, הינה 5 דברים שכולם צריכים לדעת על מכשיר לייזר לכאבים.

קרא עוד »

מכשיר לייזר בייתי לפטרת ציפורניים

מכשיר הנדי קיור לייזר הינו מכשיר רפואי חדשני אשר מטפל בפטרת הציפורניים באפקטיביות רבה, בקלות ובנוחות של הבית.הנדי קיור מסייע להיפטר מזיהומים בציפורן תוך אפילו טיפול אחד, תלוי בחומרת המצב. גל הלייזר אינפרא אדום חודר אל הציפורן ומבטל את הזיהום ובכך מאפשר לגוף להחיות את הציפורן באופן טבעי ככל שהיא גדלה החוצה נקייה ובריאה יותר.

קרא עוד »

לייזר רך לטיפול בכאב

לייזר רך לטיפול בכאב (Low Level Laser Therapy) הוא השימוש בקרני אור אינפרא אדום וקרני אור על גבי פציעות ונגעים במטרה לשפר ולזרז החלמה של רקמות רכות, הפחתת דלקות והקלה על כאבים אקוטיים וכרוניים. הטכנולוגיה ידועה גם בשם LLLT

קרא עוד »
אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים