הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

טיפול במרפק טניס

מרפק טניס

הדבר החשוב הראשון שכדאי שתדעו על מרפק טניס הוא שמדובר במצב בריאותי שאינו נחלתם של שחקני הטניס בלבד, למרות שאחוז משמעותי מהסובלים ממנו כן משתייכים לקטגוריה הזו ומכאן נובע השם של התסמונת (Tennis Elbow). מרפק טניס, או בשמו המלא “דלקת של עילית העלי הצידי”, מאופיין בכאבים המופיעים באזור המרפק, כתוצאה מנזק שנגרם לגיד המשותף של שרירי האמה. לאחר אבחון הבעיה וזיהוי הדפוסים שלה, ניתן לטפל בה בצורה יעילה במיוחד באמצעות מכשיר הנדי קיור לייזר.

המאפיינים של טניס אלבו

מרפק טניס מופיע אצל עד 5% מאוכלוסיית המבוגרים ושכיח בעיקר בגילאי 60-40, מה שהופך אותו להפרעת השריר-שלד הנפוצה באזור המרפק. המקור לבעיה הוא מבחינה מעשית מאמצים חוזרים, בשילוב טכניקה לקויה בביצוע פעולות אשר מבוססות על הנעת שורש כף היד וסיבובה של האמה מעלה ומטה: משחקי רקטות, שימוש במברג וכן הלאה. באמצעות שיפור הטכניקה ושימוש בציוד מותאם ואיכותי ניתן להקטין את הסיכויים לסבול מטניס אלבו.

איך מאבחנים את הבעיה?

אבחון מרפק טניס מתחיל פעמים רבות מאנמזה של האדם המאובחן, אשר מתאר בפני בעל המקצוע את התסמינים שהוא סובל מהם. הסימפטומים העיקריים של הבעיה הם כאבים ורגישויות המופיעים בעברו הצידי של מרפק כף היד, כלומר בחלקה החיצוני של האמה, בסמוך לנקודת כיפוף המרפק. הכאבים נוטים להופיע או לתגבר בעת הרמת וכיפוף האמה, כאשר לופתים חפצים קטנים או כשמבצעים פעולה המבוססת על סיבוב האמה.

הרופא המאבחן יבצע בדיקה גופנית של האזור (מימוש הגיד הרלוונטי) ואף בדיקות המבוססות על כיווצם הסטטי של השרירים הפושטים. שימו לב שאמצעי אבחון מתקדמים, דוגמת אמצעי ההדמיה למיניהם, אינם יעילים ברוב המקרים לצורך אבחון של מרפק טניס.

טיפול במרפק טניס

טיפול במרפק טניס

מרפק טניס הוא בעיה המצריכה טיפול, כאשר אנשים הסובלים ממנו עלולים לחוש את התסמינים למשך תקופה של חודשים עד שנים, עם תקופות של החמרה והקלה. במקרים הפשוטים תחלוף הבעיה מעצמה גם בהיעדר טיפול ממוקד בה, כל עוד מקפידים על מנוחה ראויה ועל הימנעות מביצוע הפעולה אשר יוצרת מאמץ יתר באזור מלכתחילה.

הטיפולים השמרניים הם בעלי אחוזי הצלחה סבירים, אם כי רובם לא מבטיחים כלל שהבעיה תיפתר מהשורה ולא תחזור. מטרת העל של הטיפולים השמרניים היא להפחית כאבים מצד אחד ולהביא לחיזוקה של רקמת השרירים הפשוטים מהעבר השני, כאשר לצורך זה הם כוללים תרופות אנטי דלקתיות; תרגילים פיזיותרפיסטיים ומניפולציות פיזיות באזור; אמצעי עזר אורתופדיים המשמשים בין השאר לחלוקת העומסים שבין השרירים באזור האמה; ונטילה של סטרואידים, השמורה למקרים מורכבים יחסית על רקע תופעות הלוואי המשמעותיות והסיכונים בעת שימוש ממושך בסטרואידים. כאשר הפתרונות השמרניים אינם יעילים, או כשמדובר מראש במצב בעל רמת מורכבות גבוהה במיוחד, ייתכן מאוד שיהיה צורך בניתוח כירורגי: למשל ניתוח להסרתו של הגיד הפגוע.

בשנים האחרונות הבינו רבים את יתרונותיו של מכשיר הלייזר הביתי הנדי קיור לייזר, שניתן ואף מומלץ להכניס כחלק המרכזי של תמונת הטיפולים גם במקרה של מרפק טניס. המכשיר חולל מהפכה בתחום בזכות ההתבססות שלו על ארבעה מקורות אנרגיה הפועלים במקביל – אור אדום, אינפרא אדום, לייזר רך ושדה מגנטי – ומאופיין באחוזי הצלחה גבוהים בהפחתת כאבים, בשיפור התנועתיות ובשיקום המקום. המכשיר הוא טבעי, אינו פולשני ואינו כרוך בתופעות לוואי, כך שניתן להשתמש בו בשקט נפשי. התפעול פשוט ואינו מצריך שינויים מאסיביים מדי בשגרת החיים של האדם. המכשיר מומלץ על ידי מיטב הרופאים המומחים.

סרטון הדרכה לטיפול במרפק טניס

מעוניינים לטפל בכאב מרפק טניס? הזמינו עכשיו באונליין את המכשיר הנדי קיור במחיר משתלם וקבלו משלוח חינם תוך שבעה ימי עסקים ובנוסף 120 ימי התנסות במחיר מיוחד, אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים בטופס למטה או התקשרו אלינו והתחילו להיפטר מהכאב.

פוסטים קשורים

שחיקת סחוס

טיפול בשחיקת סחוס

שחיקת סחוס, או בשמה הלועזי “אוסטאוארתריטיס”, היא מחלת המפרקים השכיחה ביותר. המדובר בתהליך

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים