צבי גלבוע

פיזיותרפיסט

צבי גלבוע, פיזיותרפיסט בעל ותק של 33 שנה במקצוע, בוגר אוניברסיטת תל אביב, בעלים של קליניקה פרטית בירושלים,
עובד עם מכשיר ההנדי קיור למעלה משנה בקליניקה שלו, ומעיד: "המכשיר מהווה השלמה לטיפול הכולל שאני מעניק למטופל".
 

גלבוע: "ההנדי קיור לטיפול בהורדת כאב הוא מבחינתי כלי נוסף בארגז הכלים שלנו כפיזיותרפיסטים. מדובר במכשיר בעל יתרון גדול בגלל שילוב האלמנטים שבו – לייזר עם אור אדום, אינפרא אדום ושדה מגנטי – שמעניקים השפעה מיטיבה שלא ראיתי שניתן להשיג ממכשירים דומים".

ההנדי קיור משמש ככוח נוסף בקליניקה שלך, או שאתה ממליץ עליו למטופלייך לשימוש בביתם?

"גם וגם. כאשר מטופל מחזיק מכשיר כזה בביתו יש אפקט של נוחות מרבית מאחר והוא יכול לטפל בעצמו עד הטיפול הבא בקליניקה, מה שמאפשר לו לקחת אחריות על עצמו, ולקבל תחזוקה ביתית של עבודתנו, הפיזיותרפיסטים. בשילוב כזה אנו משיגים הצלחה מקסימאלית".

יתרונות נוספים?

"רבים מעמיתיי למקצוע עוסקים גם בפיזיותרפיה מרחוק/ וידאו תרפי – בניית תכנית תרגול בפיקוח וניטור מרחוק, עם פגישות הערכה בתדירות נמוכה. כאשר המטופלים שלהם מחזיקים בבית הנדי קיור, המכשיר מעניק תמיכה נוספת בתהליך כולו, ומאפשר לו להתקיים ביעילות רבה יותר".

מהם המקרים הנפוצים בהם השימוש במכשיר בקליניקה מסייע לך בטיפול?

"הוא מסייע לשלל בעיות אורתופדיות וראומטיות. השימוש בו מתאים לכל מפרק בגוף. דוגמאות להצלחה: מטופל עם בעיות של עקב רגיש שלאחר שבועיים של שימוש במכשיר זכה להקלה ניכרת; מטופלת עם כאבי אגודל טריגר קשים; המכשיר סייע למטופלים רבים הסובלים ממרפק טניס, ומבעיות כתף השכיחות כל כך. ועוד ועוד".

שאלה לסיום: האם אתה חש כי עם ההנדי קיור אתה מציע שירות משודרג יותר ללקוחות?

"בהחלט. מדובר במכשיר נוח וזמין לשימוש, נוח יותר אף משימוש באולטראסאונד. לעיתים עם  אפקט יותר טוב ממנו. המכשיר משדרג מאחר והוא כלי עזר שפותח אופציה נוספת וטובה של ריפוי למטופל, הנהנה מיעילות הטיפול".

 

צבי גלבוע 3

ד"ר בן ציון שקלאר

ביה"ח קפלן

אישה בת 43 סבלה מקרע בשריר הירך הפנימי לאחר תאונת רכיבה על אופניים. כבר לאחר הטיפול הראשון בלייזר קר חלה הקלה בכאב הורגשה כבר כמו גם ירידה משמעותית בנפיחות לאחר סדרת הטיפולים.

דר בן-ציון שקאלר

דר' איגור.נ. בורדנקו

מייסד ונשיא מכון בורדנקו
לטיפולי מים וספורט, בוסטון, ארה"ב

מניסיוני הנרחב בטיפול בפציעות כרוניות ואקוטיות ( , TerraQuant שהינו הגרסה הקודמת למכשיר הנדי קיור) הינו המכשיר האפקטיבי והמתקדם ביותר בו אני משתמש לטיפול בספורטאים בינלאומיים כמו גם במטופלים רבים אחרים שאינם עוסקים בתחום.

דר איגור נ. בורדנקו

ד"ר פרד ברגמן

מנהל מרכז רפואינו-טק

גבר בן 25 סבל משבר בעצם הזרוע אחרי זריקת כדור בייסבול. הוא קיבל טיפול במרכז רפואי באוסטרליה ולאחר שישה שבועות הוא חזר והתלונן על כאבים רבים בידו. המטופל אובחן כסובל מאוסטאופורוסיס והחל טיפול בלייזר קר. כמו כן, הוא קיבל הוראה לבצע תרגילים שנועדו לחיזוק המרפק והכתף. לאחר 14 ימי טיפול המטופל חזר לפעילות רגילה.

dr-fred-bergmann

ד"ר סטיב ג'נינגס

מרפאה כירופרקטית קליניק-אין, ארה"ב

לאחר שימוש של מספר חודשים, אני מאוד מרוצה ממכשיר ההנדי קיור. לאחר שהשוויתי מספר מכשירים אשר פועלים בטכנולוגיית לייזר קר, מצאתי כי הנדי קיור הוא המכשיר המועדף עליי. לעיתים, המכשיר פועל בצורה זהה לזו של טיפול כירופרקטי. אחת השיטות בה אני משתמש ב- Handy Cure היא על צומת העורף C1 למשך כדקה ואז דקה נוספת על שורש העצב בעמוד השדרה עד לאזור הכאב. לאחר מכן, אני מבקש מהמטופל לבצע מספר פעולות וחוזר על הטיפול במכשיר במידת הצורך.

דר סטיב ג'נינגס (הבן בתמונה)

ד"ר רחל צרפתי

ישראל

א', בדרך כלל גבר בריא, חווה כאבים חזקים בחלק הקדמי של ראשו מעל אוזנו השמאלית. למרבה הצער, הוא לא הרגיש הקלה לאחר שנטל כדורי הרגעה. למרות שלאחר סדרה אחת של טיפול בהנדי קיור בתדרים משתנים לא חלה הקלה, לאחר שתי סדרות של טיפול בתדר של 5 חלה הקלה משמעותית בכאב שלו והוא מתפקד עכשיו ללא תרופות.
ג', נערה בת 16 התלוננה על כאבים חזקים בגב התחתון ובאזור הבטן, קרוב במיוחד לזמני הווסת שלה. הוריתי לה להשתמש במכשיר הנדי קיור באזורים הכואבים 12 עד 15 ימים לאחר הווסת ואם הכאב חוזר ליישם את המכשיר בתדר 5 עבור שתי סדרות של טיפול. ג' דיווחה לאחר מכן כי היא חשה הרבה יותר טובה לאחר הטיפול.
א', אישה בת 54, בעלת עודף משקל של 35 קילו, נפלה לאחרונה ולאחר נפילתה סבלה מכאבים מתמשכים בקרסול הימני שלה. לאחר שימוש ב- Handy Cure למשך מספר שבועות, ואחרי סדרת טיפולים בתדירות 5 ו -50 היא דיווחה על הקלה משמעותית בכאב שלה.

דר רחל צרפתי

רוצה להתחיל לטפל בכאב כבר השבוע?

הנדי קיור לייזר הינו מכשיר לייזר רך לטיפול עצמי בכאב ובדלקת.
הנדי קיור מטפל במגוון רחב של כאבים ודלקות.

כתבות ומידע מקצועי

הנדי קיור – הוראות הפעלה בעברית

שימוש במכשיר הנדי קיור מפחית באופן משמעותי את רמת הכאב. הטיפול בלייזר קר מוביל להמרצה ביולוגית של התאים ולהפרשה מוגברת של אדרופין, הפחתת נפיחויות, התחדשות ייצור האנרגיה בתא (ATP), הפחתת המתח בשרירים וכן שיכוך הכאב. מטופלים רבים חשים הקלה כבר בטיפול הראשון. אם זאת חשוב להמשיך בסדרת הטיפולים עד להפחתה משמעותית בכאב.

קרא עוד »

כיצד להשתמש נכון במכשיר הנדי קיור?

התמודדות עם כאב תמידי היא לא רק מתסכלת, אלא זה גם מפריע בחיי היומיום שלנו-  אפילו פעילויות פשוטות כמו הליכה או עמידה יכולות להיות קשות אם אנחנו מרגישים כאב קיצוני. למרבה המזל, יש דרכים להפחית את הכאב במהירות כך שתוכלו  לחזור לחיות את חייכם כרגיל. אחת הדרכים הבטוחות ביותר כיום היא באמצעות Handy Cure.

קרא עוד »

עדויות רופאים והמלצות מטופלים

אנחנו כאן בשבילכם

לפרטים ומידע נוסף השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם!