הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

טיפול בפגיעות גוף לאחר תאונה

החיים שלנו עלולים להשתנות בשבריר שניה. לא משנה עד כמה ניזהר, אין אדם שהוא חסין לחלוטין בפני תאונה. בין אם מדובר בתאונת דרכים, בתאונת עבודה או בכל מאורע טראומתי אחר, יש בהם פוטנציאל לנזקי גוף חמורים. לאחר הפגיעה נדרש הליך שיקום ארוך, בתקווה שלאחריו ניתן יהיה לחזור לשגרת חיים מלאה (או כמעט מלאה). באמצעות מכשיר מהפכני בשם הנדי קיור לייזר ניתן לייעל את תהליך השיקום ולשפר את תוצאותיו לאין ערוך.

ההיבטים המורכבים של פגיעות גוף

תאונות, מעצם ההגדרה שלהן, תופסות אותנו כמעט תמיד לא מוכנים. כאשר הפגיעה היא משמעותית – למשל נזק בלתי הפיך לאיבר, או אפילו נכות לתקופה מסוימת – אנחנו ניצבים בפני בעיה גדולה. ראשית, עקב הפגיעה הגופנית שמקשה עלינו להתנהל מבחינה עצמאית ולעיתים אף גוזלת מאיתנו את העצמאות. אנשים שחיו חיים מלאים ופעילים מוצאים עצמם פתאום לא מסוגלים לבצע פעולות שהיו שגרתיות. בחלק מהמקרים הם חייבים להיעזר באביזרים יעודיים, למשל בתחום האורתופדיה. טיפול מקיף בפגיעת הגוף יכול לשפר הדרגתית את מצבו של האדם ולאפשר לו לשוב למוטב בהקדם האפשרי.

אסור לשכוח שהחזרה לשגרה חיונית גם מבחינה כלכלית. רוב האנשים מגיעים בשלב מסוים בחייהם למצב בו חובה עליהם לעבוד באופן מאסיבי על מנת לפרנס את עצמם ואת משפחתם. למשך תקופה מסוימת הביטוחים השונים (המוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח וכדומה) עשויים לסייע, אבל הדעה הרווחת היא שלאורך זמן הסיוע הזה אינו מספיק. על רקע הפגיעה האפשרית בכושר העבודה כתוצאה מהפגיעה וההוצאות האדירות על הטיפולים, נדרש ביצוע של כל המאמצים על מנת לשקם את הגוף.

מהו הנדי קיור לייזר?

הנדי קיור לייזר הוא מכשיר לשימוש ביתי, בו יכולים להיעזר גם מטפלים בתחומים שונים. המדובר במכשיר לייזר רך המשמש לטיפול בכאב ובדלקות, מה שמסביר מדוע הוא כלי אידיאלי לשיקום הגוף לאחר פגיעה רצינית. החידוש העיקרי שמציע המכשיר, להבדיל מהמתחרים, הוא ההתבססות שלו על פעילותם המשולבת של ארבעה מקורות אנרגיה: לייזר רך, שדה מגנטי סטטי, אור אינפרא-אדום בפס רחב ואור אדום גלוי. 

אופן השימוש במכשיר הנדי קיור לייזר הוא פשוט בכל קנה מידה. הפולסים חודרים לעומקה של הרקמה, במקום הפגיעה או באזורים הקשורים אליה. עקב הפולסים מומרצת מחזוריות הדם והחמצן בתאי הגוף, המטבוליזם מואץ והליך הריפוי הטבעי של הגוף נעשה מהיר ויעיל יותר. ברמת התא, המכשיר מסייע למטבוליזם וליצירת תאים חדשים, על חשבון אלו הפגועים. בנוסף לכך הנדי קיור לייזר משמש לטשטוש התסמינים הנובעים מפגיעות גוף רציניות, בעיקר תוך הפחתה משמעותית של הכאבים שחשים.

סבלנות כמילת מפתח

לכל פגיעה בגוף יש מאפיינים משלה, כך שחשוב לאבחן את המצב ולהבין מול מה מתמודדים. בחינה שכזו תאפשר להאריך את פרק הזמן הדרוש להחלמה ולשיקום הגוף, אם כי בפועל גוף האדם עשוי להגיב בצורה שונה לטיפול. בכל מקרה חשוב להיאזר בסבלנות ולהבין שלא משנה עד כמה שיטת הטיפול יעילה או מתקדמת, יש מצבים רבים בהם יש לתת לזמן לעשות את שלו. שיקום הגוף לאחר פציעה רצינית לא יתרחש בדרך כלל לאחר שבוע או שבועיים, כשפעמים רבות דרושים כמה חודשים.

היתרון הגדול של הטכנולוגיות המתקדמות, דוגמת הנדי קיור לייזר, הוא שהן מאפשרות “לקצר תהליכים” במידה רבה. האצת תהליך הריפוי, כפי שהוסבר קודם לכן, יכולה לקרב את האדם משמעותית לעבר הגשמת היעד של שיקום הגוף. יש מקרים בהם שילוב בין כמה שיטות טיפול יחולל את האפקט החיובי לו מצפים ויאיץ את תהליך השיקום.

ניתן לרכוש את המכשיר ולנסות אותו בעצמכם 120 ימים בחינם! לפרטים ולרכישת הנדי קיור לייזר

מאמרים נוספים בנושא

במה שונה הנדי קיור מהמתחרים?

מה שונה הנדי קיור מהמתחרים ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, אנחנו שומעים על יותר ויותר פיתוחים שאמורים לחולל פלאים בגוף שלנו. חלק מהטכנולוגיות מיועדות לאפשר לנו להתמודד

קרא עוד »

מכשיר לייזר לכל המשפחה

אף אדם אינו יכול להיות חסין בפני כאבים, שעלולים מצידם להופיע בכל אזורי הגוף. הכאבים שתוקפים אותנו מפעם לפעם בדרגות עוצמה משתנות, מעידים על דבר

קרא עוד »

הנדי קיור – הוראות הפעלה בעברית

שימוש במכשיר הנדי קיור מפחית באופן משמעותי את רמת הכאב. הטיפול בלייזר קר מוביל להמרצה ביולוגית של התאים ולהפרשה מוגברת של אדרופין, הפחתת נפיחויות, התחדשות ייצור האנרגיה בתא (ATP), הפחתת המתח בשרירים וכן שיכוך הכאב. מטופלים רבים חשים הקלה כבר בטיפול הראשון. אם זאת חשוב להמשיך בסדרת הטיפולים עד להפחתה משמעותית בכאב.

קרא עוד »

איך לבחור מכשיר LLLT?

מספר גדל והולך של אנשים מחפשים טיפול לייזר ברמה נמוכה (LLLT) להקלה על הכאב בשל מגוון רחב של יתרונות בריאותיים ששיטה זו מציעה. להלן מספר גורמים נפוצים שיש להביא בחשבון בעת בחירת מכשיר LLT.

קרא עוד »

הנדי קיור – 4 מקורות אנרגיה

הלייזר של Handy Cure משלב ארבעה מקורות אנרגיה, כל אחד מהם מספק אפקטים תרפויטיים שונים. השילוב של פולסים של לייזר, פולסים של קרינה אינפרא-אדומה, פולסים של אור אדום ושדה מגנטי סטטי במכשיר אחד מספק אפקטים סינרגטיים שהם המפתח לריפוי מהיר.

קרא עוד »
אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים