הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

טיפול בפלטפוס ברגל

טיפול בפלטפוס ברגל

רבים באוכלוסייה סובלים מפלטפוס, הלא הוא מצב של רגל שטוחה. מדובר בבעיה נפוצה מאוד, אשר מופיעה אצל אחד מכל ארבעה אנשים לערך.

הפלטפוס לא מהווה בעיה קוסמטית בלבד, אלא גורם לאי נוחות, לכאבים ולסיבוכים אפשריים דוגמת שחיקת סחוס, הנובעת מהלחצים העזים החלים על האזור שבין העצמות. עקב קריסת הרגל כלפי פנימה, עלולים להיפגע גם אזורים דוגמת הקרסול, הברך או הגב.

האתגר העיקרי בתנאים האלו הוא לטפל בבעיה באופן שורשי, אבל גם בטווח ה"קצר" – כלומר בתופעות הלוואי הלא נעימות. למרבה השמחה, בשנים האחרונות גדל משמעותית מספר הפתרונות האפשריים בתחום.

טיפול לייזר ביתי

הנדי קיור לייזר, מכשיר לייזר מהפכני לשימוש ביתי, שינה את חוקי המשחק בכל הנוגע להתמודדות עם כאבים ולשיקום הגוף ממצבים שונים. החידוש העיקרי שמציע המכשיר הוא הפעילות המשולבת שבו של ארבע מקורות אנרגיה: לייזר רך, אור אדום, אינפרא אדום ושדה מגנטי.

מחקרים הוכיחו את היעילות חסרת התקדים של הנדי קיור לייזר, אשר התמורות החיוביות שלו על הגוף כוללות שיפור של אספקת הדם והחמצן לתאים ה"חולים", האצת ושיפור איכות חידוש רקמות התאים, מניעת ניוון תאי העצב, הפחתת נפיחויות, המרצת המערכת החיסונית ועוד. חלק מההשפעות האלה עשויות להתכתב בצורה ישירה עם הפלטפוס ותופעות הלוואי שלו.

הנדי קיור לייזר מציע כמה יתרונות מוחשיים אחרים. המכשיר קומפקטי ופשוט לשימוש, כך שאין בעיה לשלב אותו בשגרת היום-יום. השימוש בו אינו כרוך בכאבים או בתופעות לוואי, ולכן הוא פונה למכנה המשותף הרחב ביותר של האוכלוסייה.

טיפולים נוספים להשלמת התמונה

עם כל היתרונות של הנדי קיור לייזר, ברור שהוא לא יוכל להחזיר את מבנה הרגל לתקינות. אבל האם יש בנמצא בכלל פתרונות שיכולים לעשות זאת? כדי לענות על השאלה הזו, נדרשת סקירה של אמצעי הטיפול האחרים בפלטפוס, לטווח הקצר והארוך כאחד. רוב הטיפולים המוצעים כיום הם תומכים ולא מתקנים, כלומר מספקים הקלה זמנית במצב ובתסמיני הפלטפוס.

הטיפולים יכולים להפוך ליעילים יותר באמצעות שינויים המבוצעים באורח החיים. פעילות גופנית מותאמת לאדם, אך גם הקפדה על מנוחה מספקת כאשר חשים כאבים, הם דרישות חובה. מטרה אחרת היא הפחתת משקל הגוף, שתביא להקטנת הלחץ על הרגל השטוחה ובהמשך לכך לשיפור מסוים בתסמיני הבעיה.

תרגילי פיזיותרפיה עשויים לחזק את השרירים באזור, להביא לשיפור היציבה ולתמורות חיוביות אחרות (דוגמת מתיחת והארכת הגיד), אך לא לתקן את מבנה הרגל בצורה מלאה. כך גם לגבי מדרסים, אביזרים אורתופדיים המותאמים כמעט לכל אדם הסובל מפלטפוס. כאשר מדובר בכאבים בדיוק, ניתן לנסות להפחיתם באמצעות ההנדי קיור, תרופות לשיכוך כאבים, פעולות דוגמת חימום האזור ופתרונות מקשת הרפואה האלטרנטיבית: דיקור סיני, טווינא, רפלקסולוגיה וכן הלאה.

עם התפתחות הטכנולוגיה, נכנסו לתמונה גם אמצעים שאמורים לתקן את צורת הרגל הלקויה. סוגים חדשים של מדרסים ותומכי קרסול עונים על ההגדרה הזו, אך הם עדיין נמצאים בתחילת הדרך.

המפתח: שילוב נכון

התמודדות עם פלטפוס אינה דבר פשוט, אך באמצעות יצירת שילוב אופטימלי בין אופני טיפול שונים ניתן לשפר את המצב משמעותית. על רקע היתרונות המגוונים של הנדי קיור לייזר, רבים רואים אותו כפריט חובה בהתמודדות עם הרגל השטוחה ותסמיניה. לכך ניתן להוסיף פתרונות אחרים, קצרים או ארוכי טווח, אותם רצוי להתאים לאדם הספציפי על פי מאפייניו, דפוסי הבעיה שהוא סובל ממנה וכן הלאה. לרכישת הנדי קיור לייזר לחצו

מקורות מידע:

פלטפוס – המצאה ישראלית חדשה לתיקון כף הרגל

פלטפוס – מידע רפואי – מכבי שירותי בריאות

מאמרים נוספים בנושא

טיפול בשברי מאמץ

שברי מאמץ הם שברים לא שלמים בעצמות הגוף, שהמקור להם בדרך כלל הוא הפעלת עומסי יתר על העצם עקב מאמצים חריגים או חוזרים (זאת להבדיל

קרא עוד »

טיפול בשין ספלינט

ספורטאים רבים הסובלים משין ספלינט גילו בשנים האחרונות את יתרונות מכשיר הנדי קיור לייזר עבורם. המונח "שין ספלינט" מתייחס לכאבים המופיעים לאורך עצם השוק, באזור

קרא עוד »

טיפול בפלטפוס ברגל

רבים באוכלוסייה סובלים מפלטפוס, הלא הוא מצב של רגל שטוחה. מדובר בבעיה נפוצה מאוד, אשר מופיעה אצל אחד מכל ארבעה אנשים לערך. הפלטפוס לא מהווה

קרא עוד »

טיפול בבצקות ברגליים

בצקת היא בעיה רפואית נפוצה, בעלת פגיעה אסתטית לא מבוטלת. זוהי הצטברות כמות גדולה במיוחד של נוזלים בחלל הבין תאי או לחלופין בחללים הסרוטיים, שעלולה

קרא עוד »

רוצה להתחיל לטפל בכאב כבר השבוע?

הנדי קיור לייזר הינו מכשיר לייזר רך לטיפול עצמי בכאב ובדלקת.
הנדי קיור מטפל במגוון רחב של כאבים ודלקות.

עדויות רופאים והמלצות מטופלים

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

ל-120 ימי התנסות במחיר מיוחד השאירו פרטים!

ל-120 ימי התנסות במחיר מיוחד השאירו פרטים!