הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

טיפול בפצעי לחץ

טיפול בפצעי לחץ

פצעי לחץ, כפי שניתן להסיק משמם, הם פצעי עור פתוחים שהמקור להם הוא פעולות ממושכות או חוזרות במסגרתן מופעלים לחצים על האזור המדובר. הפעלת הכוח היא בצורה של מעיכה ממושכת, שפשוף ומתיחה, שעשויים להיות ממושכים וחוזרניים.

הבעיה היא שפצעי לחץ עשויים להיווצר תוך פרקי זמן של כמה שעות בלבד, בעוד שריפויים נמשך תקופה ארוכה פי כמה. החדשות המעודדות הן שבאמצעות מכשיר הלייזר הביתי הנדי קיור לייזר, שהוא בבחינת מהפכה של ממש, תמונת הטיפולים בבעיה הנפוצה משתפרת פלאים.

הכול מתחיל במניעה

על רקע מורכבות הטיפול היחסי בפצעי לחץ, אפשר לטעון בפה מלא שדרך ההתמודדות המומלצת ביותר היא נקיטת המאמצים שיקטינו את הסיכויים לפצעים מלכתחילה.

המציאות מראה שאנשים שיכולת התנועה שלהם מוגבלת עד לא קיימת, דוגמת מבוגרים או כאלו הסובלים מנכויות פיזיות, נמצאים בסיכון מוגבר לסבול מפצעי לחץ – פשוט מכיוון שהם לא זזים מספיק מפאת מצבם. בהתאם לכך יש השפעה על האזורים בהם מופיעים פצעי הלחץ, כאשר בדרך כלל הם יופיעו בפלג הגוף התחתון של האדם (עם זאת ייתכנו פצעי לחץ גם בשלל אזורים אחרים).

מכיוון שהפצעים נוצרים בתנאים של לחץ ממושך, חשוב להקפיד לשנות את התנוחה בה נמצאים בתדירות גבוהה יחסית, הן כאשר יושבים והן במצבי שכיבה (יש הממליצים לעשות זאת אחת לשעתיים לפחות). שיפור היגיינת העור עשוי לסייע בחלק מהמקרים, בעיקר בכל הנוגע למאמצים הנעשים על מנת להפחית רטיבויות וחומציות באזורים הבעייתיים.

כיום יש שורה ארוכה של מוצרים מונעי לחץ, דוגמת מזרנים, כריות ומשטחים העשויים בחלקם הגדול מחומרים ויסקו אלסטיים.

רצוי להקפיד על ביצוע נכון של הפעולות השגרתיות השונות, בין השאר הקפדה על שכיבה במיטה בזווית שאינה עולה על 30 מעלות או ישיבה בכיסא בעל משענת הנוטה ב-30 מעלות. גם כאן ניתן להתבסס על אמצעי עזר, דוגמת כיסא גלגלים מיוחד אשר מאפשר לשנות תנוחות בזכות מערכת מנופים. מערכת זו למעשה משכיבה את החולה על גבו במידת הצורך.

כשהטכנולוגיה נרתמת למען הבריאות

כיום ממש אין צורך להילחץ גם כאשר פצעי הלחץ מופיעים להם, וזאת מכיוון שיש פיתוחים טכנולוגיים המקלים על המצב משמעותית.

הנדי קיור לייזר, מכשיר לייזר מהפכני לשימוש ביתי, עונה על ההגדרה הזו. מדובר בפיתוח מתקדם שהייחודיות שלו היא ההתבססות על ארבעה מקורות אנרגיה הפועלים במקביל: אור אדום, אינפרא אדום, לייזר רך ושדה מגנטי. הפעילות המשולבת מביאה ליעילות גבוהה במיוחד בהקלה על הכאבים ובשיקום העור, כך שההחלמה מפצעי הלחץ – שבמצב הרגיל נוטה כאמור להיות ממושכת מאוד – מתקצרת פלאים.

המכשיר מאיץ את זרימת הדם לאזור ובכך מסייע לשיפור המצב. פלוס נוסף הוא שמכשיר הנדי קיור לייזר הוא בטוח לשימוש ואינו פולשני, כך שאינו כולל תופעות לוואי ראויות לאזכור. עקב כך הוא מתאים למכנה משותף רחב במיוחד של אנשים.

טיפול תרופתי

פעמים רבות נכנסות התרופות השונות לתמונת הטיפול בפצעי לחץ וההתמודדות איתם. תרופות אנטיביוטיות בעלות אפקט אנטי דלקתי עשויות לסייע כאשר פצעי הלחץ כבר מופיעים להם על גבי העור, אם כי חשוב לזכור שמדובר בפתרון שמתאים בעיקר לטווחים קצרים יחסית על רקע תופעות הלוואי הפוטנציאליות של התרופות וסכנת ההתמכרות אליהן בעת שימוש ממושך. לכן מומלץ להפחית את השימוש בתרופות, ולהתבסס תחת זאת על פתרונות דוגמת הנדי קיור לייזר.

התזונה עשויה להשפיע אף היא על המצב, כאשר ההמלצה העיקרית מהבחינה הזו היא לצרוך מאכלים העשירים בחלבונים.

לרכישת הנדי קיור ולקבלת 120 ימי התנסות חינם – לחצו

מקורות מידע:

פצע לחץ – ויקיפדיה

פצעי לחץ – גורמים, טיפול ומניעה – רעות

פצע לחץ – זיהוי, אבחון, טיפול ומניעה – ויקירפואה

מאמרים נוספים בנושא

טיפול בפצעי לחץ

פצעי לחץ, כפי שניתן להסיק משמם, הם פצעי עור פתוחים שהמקור להם הוא פעולות ממושכות או חוזרות במסגרתן מופעלים לחצים על האזור המדובר. הפעלת הכוח

קרא עוד »

רוצה להתחיל לטפל בכאב כבר השבוע?

הנדי קיור לייזר הינו מכשיר לייזר רך לטיפול עצמי בכאב ובדלקת.
הנדי קיור מטפל במגוון רחב של כאבים ודלקות.

עדויות רופאים והמלצות מטופלים

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

ל-120 ימי התנסות במחיר מיוחד השאירו פרטים!

ל-120 ימי התנסות במחיר מיוחד השאירו פרטים!