הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

טיפול בלייזר לפצעים סוכרתיים

פצעים סוכרתיים

טיפול בלייזר לפצעים סוכרתיים אולי יכול להציל לכם את הרגל. סוכרת ידועה בתור אחת ה”מגפות” המשמעותיות של המאה ה-21, מחלה שהשכיחות לה רק עולה ושרשימת הסיבוכים האפשריים שלה רחבה בהחלט. פצעים סוכרתיים עלולים ללבוש לא מעט צורות, כאשר העור הוא אחד מבין האיברים והאזורים הרבים שעלולים להיפגע מהסוכרת.

אצל כשלושה מבין עשרה חולי סוכרת צפויים פצעים או בעיות עור אחרות (זיהומים או גרד למשל). בלא מעט מקרים מדובר בפצעים שאינם נרפאים, כואבים במיוחד ובעלי פוטנציאל זיהומי שעלול להביא במצבים חמורים לקטיעת גפיים, או אפילו למוות. אז מה ניתן לעשות כדי לשפר את המצב?

טיפולי לייזר ביתיים לסוכרתיים

הנדי קיור לייזר הינו מכשיר מהפכני המשתמש בקרני הלייזר – להן חשיבות מכרעת בעולם הרפואה בעשורים האחרונים – ומעביר את זירת הטיפולים לבתים. הייחודיות של המכשיר, שמקנה לו את המוניטין החיובי בקרב רופאים ומשתמשים בכל רחבי העולם, היא ההתבססות שלו על ארבעה מקורות אנרגיים הפועלים במקביל (אור אדום, אינפרא אדום, לייזר רך ושדה מגנטי).

המכשיר מביא להפחתת כאבים משמעותית ולשיפור המצב ויכולות התפקוד כתוצאה מכך. המכשיר גם נמצא יעיל למטופלים אחרי ניתוח והוא נחשב לבטוח באופן מלא לשימוש ואינו כולל בתוכו סיכונים או תופעות לוואי ראויות לציון.

למכשיר יתרונות רבים: נוח לשימוש, מתאים לכל בני הבית הסובלים מכאבים שונים, מוכח מחקרית וללא תופעות לוואי בכלל! מומלץ טרם השימוש להיוועץ מול רופא המטפל.

טיפול תרופתי לחולי סוכרת

חולי סוכרת נמצאים לרוב תחת טיפולי תרופתי הדוק. מעבר לתרופות ולהזרקות שמטרתן איזון הסוכרת, יכול להיות שיהיה צורך ליטול תרופות כלליות של שיכוך כאבים, תרופות אנטי דלקתיות או אפילו סטרואידים. החיסרונות העיקריים הם שהתרופות אינן נוגעות לרוב בשורש העניין, מה גם שרבים מפצעי הסוכרת אינם ניתנים לריפוי (במקרה של פצעים בכף הרגל, למשל, מדובר על כרבע מבין המקרים). אם מוסיפים לכך את תופעות הלוואי ואת הסיכונים בהתנגשות בין תרופות – סוגיה שחייבים תמיד לבדוק מול הרופא המטפל – מקבלים תמונה שהיא הכול חוץ מאופטימית.

לכך ניתן להוסיף תכשירים שונים למריחה מקומית, בהתאם למיקום הפצעים ולדרגת החומרה שלהם. חבישת הפצע למשך תקופה מסוימת הוא חלק אחר בלתי נפרד בתוכניות הטיפול בפצעים סוכרתיים, ולא קשה להבין מדוע.

טיפולים מורכבים

אחת הרעות החולות של סוכרת היא שפצעים חמורים הנובעים ממנה דורשים כמעט תמיד מענה רב תחומי, כלומר, שילוב בין טיפולים בכמה חזיתות. במצבים מורכבים יחסית ייתכן שיהיה צורך בטיפולים בעלי בסיס פולשני, דוגמת ניתוחים, שחזור כלי דם, טיפולים בבצקות וכן הלאה.

בשנים האחרונות נכנסו לתמונה כמה טכנולוגיות חדישות, למשל טיפול המוצע במרפאות שירותי בריאות כללית במסגרתו לוקחים מתורמים בריאים תאי דם לבנים, פועלים לחיזוק התאים ומחדירים אותם בהמשך לגופו של האדם הסובל מהסוכרת בצורה של תרחיף.

אל תסתפקו בטיפולים

לכל אפשרויות הטיפול ניתן להוסיף שינויים נדרשים באורח החיים על מנת לשפר את המצב: החל מביצוע התאמות בתפריט התזונתי, דרך הקפדה על שינויים בלבוש או בפעילות הגופנית בהתאם למיקום הפצעים ועד לפעולות שונות שתכליתן יצירת איזון מטבולי רחב יותר בגוף. על חולה הסוכרת להיות למעשה עם האצבע על הדופק בכל רגע נתון, לעקוב אחר המדדים השונים ולשאוף להגיע לאיזון – והרי מהסוכרת לא ניתן להבריא באופן מוחלט, כיאה למחלה כרונית. מי שאינו מתמיד בטיפולים, עלול לגלות כי התסמינים עלולים להיות חמורים יותר והסיבוכים אפשריים בסבירות גבוהה פי כמה.

עדיין כואב לכם? מעוניינים לטפל בכאב? הזמינו עכשיו הנדי קיור במחיר משתלם וקבלו משלוח חינם תוך שבעה ימי עסקים וגם 120 ימי התנסות במחיר מיוחד, השאירו פרטים בטופס למטה או התקשרו אלינו ותתחילו להיפטר מהכאב.

פוסטים קשורים

תיאור המוצר

רבים מאתנו נאלצים להתמודד עם כאבים ודלקות למיניהן למשך תקופה ארוכה בה אנו מנסים אינספור של פתרונות להקלת הכאב כדוגמת תוספים, דיקור, כדורים ועוד. הבעיה שבמקרים של דלקות, פציעות ספורט, כאבי מפרקים, מגרנות ושאר תסמינים- הללו מסרבים להיעלם וחוזרים על עצמם. איך ניתן לפתור זאת? הכירו את הנדי קיור: מכשיר לייזר ביתי לשיכוך כאבים.

לייזר רך לטיפול בכאב

לייזר רך לטיפול בכאב (Low Level Laser Therapy) הוא השימוש בקרני אור אינפרא אדום וקרני אור על גבי פציעות ונגעים במטרה לשפר ולזרז החלמה של רקמות רכות, הפחתת דלקות והקלה על כאבים אקוטיים וכרוניים. הטכנולוגיה ידועה גם בשם LLLT

פציעות ספורט

פציעות ספורט

המונח “פציעת ספורט” במובן הרחב ביותר, מתייחס למיני פציעות אשר מתרחשות לרוב במהלך פעילות גופנית.קראו על סוגי הפציעות השונים וכיצד יש לטפל בהם.

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים