הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

טיפול בקרע במניסקוס

קרע במניסקוס

המניסקוס ברמת ההגדרה הוא מבנה הממוקם במפרק הברך, בין עצם הירך לבין השוקה, ועשוי מרקמה סחוסית. בכל אחת מהברכיים ניתן למצוא שני מניסקוסים, צידי ותיכון, אשר משמשים לבלימת זעזועים ולפיזורם בצורה שווה, מייצבים את מפרקי הברך ומעניקים לאזור את התחושה. כל אלו הופכים את המניסקוס לפגיע בכל קנה מידה, כאשר קרע במניסקוס הוא הסיכון העיקרי. הקרע נובע ברוב המקרים משילוב בין סיבוב הברך לבין נשיאת משקל, ונפוץ מאוד כפציעת ספורט: זו הסיבה שהוא שכיח בקרב ספורטאים, במיוחד בגילאי 40-30.

קרע במניסקוס כרוך בכאבים עזים ובפגיעה ביכולת ההתניידות והתנועה, לעיתים בצורה חמורה.
במאמר הבא נספר לכם על מגוון רחב של טיפולים לזירוז החלמה, לחזרה מהירה לשגרה ולהפחתת כאבים בתוך זמן קצר.

הפתרון של הנדי קיור לייזר לקרע במניסקוס

הנדי קיור לייזר הוא מכשיר מהפכני, שהבשורה העיקרית שהוא מציע היא ההתבססות שלו על ארבעה מקורות אנרגיה הפועלים במקביל: לייזר רך, אור אדום, אינפרא אדום ושדה מגנטי סטטי.

פעילותם המשולבת של מקורות האנרגיה מעצימה את האפקט הטיפולי של המכשיר, מאיצה את קצב זרימת הדם וחילוף החומרים, מעודדת את גדילתם וריפויים של תאים, ובעיקר – מקצרת מאוד את התהליכים הנדרשים עד להחלמה מהקרע.

בנקודה הזו כדאי לעצור ולהדגיש כי קרע במניסקוס, בניגוד לסוגים אחרים של פציעות ספורט, לא צפוי להתאחות מעצמו בהיעדר טיפול יעיל. המניסקוס מיסודו מקבל אספקת דם דלה במיוחד, כך שמי שמקווה שמנוחה בלבד תספיק צפוי בוודאי להתאכזב.

למעשה, במקרים רבים גם כאשר מבצעים את הניתוח המתבקש, תהיה עדיין דרך ארוכה מאוד עד לאיחוייה של הפגיעה. 

היתרון הגדול של הנדי קיור לייזר הוא שהמכשיר מעודד ומזרז את פעילות הריפוי הטבעית של הגוף, שהיא פעמים רבות היחידה שאפשר להתבסס עליה. המכשיר לא מחולל קסמים ולא יאפשר פתרון מוחלט של הבעיה אחרי טיפול אחד או שניים, אבל לאחר סדרת טיפולים קצרה צפויות להיות תוצאות נאות. התמדה בטיפול לאורך זמן עשויה, בתרחיש האופטימי, להשאיר את הבעיה מאחור לגמרי.

השימוש בהנדי קיור לייזר הוא בטוח לחלוטין, כאשר המכשיר קיבל את אישורם של משרד הבריאות הישראלי, מכון התקנים הישראלי ומנהל התרופות והמזון האמריקאי ה-FDA. המכשיר נייד וקומפקטי, כך שאפשר לשאת אותו לכל מקום ולשלב אותו בקלות בשגרת החיים. 

דלקות בגידים

 פתרונות אחרים לקרע במניסקוס

לצד הנדי קיור לייזר, יש טיפולים אחרים מקשת הרפואה הקונבנציונלית או האלטרנטיבית שיכולים להיות רלוונטיים במקרה של קרע במניסקוס. הטיפול השמרני בבעיה, הניתן לרוב כקו ראשון, כולל נטילה של משככי כאבים (שלא יורדים לשורש הבעיה אלא רק מפחיתים את התסמינים) ונוגדי דלקת.

החסרונות הם תופעות הלוואי והסיבוכים הקיימים בעת נטילה ממושכת של תרופות, על אחת כמה וכמה כאלה הנחשבות ל”חזקות” יותר. בגזרת הטיפולים השמרניים תמצאו טיפולי פיזיותרפיה המותאמים למאפייני האדם ולממדי הפגיעה, כמו גם הנחיות על שינוי הרגלי החיים, מנוחה וכן הלאה.

כאשר הטיפולים הניתנים כקו ראשון אינם מוכיחים את עצמם כיעילים, וכשמדובר מראש בקרע חמור במיוחד, ייתכן שלא יהיה מנוס אלא לבצע ניתוח כירורגי.

השיטה העיקרית לטיפול בקרע במניסקוס היא ארתרוסקופיה, הנחשבת לבטוחה יותר מאשר ניתוחים פתוחים אבל עדיין כרוכה באי אילו סיכונים. העדיפות תהיה לתפור את הקרע, אם הדבר אפשרי. כשהתפירה אינה אפשרית מסיבה כזו או אחרת נעשה “עיצוב מחדש” של המניסקוס, שמקבל צורה חדשה.

שילוב בין כמה טיפולים הוא בהחלט בגדר אפשרות, כאשר בחלק גדול מהמקרים המענה המשולב הוא שישפר את דרגת היעילות. מומלץ בכל מקרה לעקוב אחר קצב ההתקדמות, להתייעץ עם מומחה בתחום ולבצע התאמות במידת הצורך.

סרטון הדרכה לטיפול בקרע במניסקוס

מעוניינים לטפל בכאב? הזמינו עכשיו הנדי קיור לרכישה אונליין וקבלו משלוח חינם תוך שבעה ימי עסקים וגם 120 ימי התנסות במחיר מיוחד, השאירו פרטים בטופס למטה או התקשרו אלינו ותתחילו להיפטר מהכאב.

פוסטים קשורים

הוראות הפעלה הנדי קיור

הנדי קיור – הוראות הפעלה בעברית

שימוש במכשיר הנדי קיור מפחית באופן משמעותי את רמת הכאב. הטיפול בלייזר קר מוביל להמרצה ביולוגית של התאים ולהפרשה מוגברת של אדרופין, הפחתת נפיחויות, התחדשות ייצור האנרגיה בתא (ATP), הפחתת המתח בשרירים וכן שיכוך הכאב. מטופלים רבים חשים הקלה כבר בטיפול הראשון. אם זאת חשוב להמשיך בסדרת הטיפולים עד להפחתה משמעותית בכאב.

איך לבחור מכשיר LLLT?

מספר גדל והולך של אנשים מחפשים טיפול לייזר ברמה נמוכה (LLLT) להקלה על הכאב בשל מגוון רחב של יתרונות בריאותיים ששיטה זו מציעה. להלן מספר גורמים נפוצים שיש להביא בחשבון בעת בחירת מכשיר LLT.

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים