הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

טיפול בקרע במניסקוס

טיפול בקרע במניסקוס

המניסקוס ברמת ההגדרה הוא מבנה הממוקם במפרק הברך, בין עצם הירך לבין השוקה, ועשוי מרקמה סחוסית. בכל אחת מהברכיים ניתן למצוא שני מניסקוסים, צידי ותיכון, אשר משמשים לבלימת זעזועים ולפיזורם בצורה שווה, מייצבים את מפרקי הברך ומעניקים לאזור את התחושה. כל אלו הופכים את המניסקוס לפגיע בכל קנה מידה, כאשר קרע במניסקוס הוא הסיכון העיקרי. הקרע נובע ברוב המקרים משילוב בין סיבוב הברך לבין נשיאת משקל, ונפוץ מאוד כפציעת ספורט: זו הסיבה שהוא שכיח בקרב ספורטאים, במיוחד בגילאי 40-30.

קרע במניסקוס כרוך בכאבים עזים ובפגיעה ביכולת ההתניידות והתנועה, לעיתים בצורה חמורה. האם מכשיר לייזר רך פורץ דרך בשם הנדי קיור לייזר יוכל לסייע לסובלים מכך?

הפתרון של הנדי קיור לייזר לקרע במניסקוס

הנדי קיור לייזר הוא מכשיר מהפכני, שהבשורה העיקרית שהוא מציע היא ההתבססות שלו על ארבעה מקורות אנרגיה הפועלים במקביל: לייזר רך, אור אדום, אינפרא אדום ושדה מגנטי סטטי.

פעילותם המשולבת של מקורות האנרגיה מעצימה את האפקט הטיפולי של המכשיר, מאיצה את קצב זרימת הדם וחילוף החומרים, מעודדת את גדילתם וריפויים של תאים, ובעיקר – מקצרת מאוד את התהליכים הנדרשים עד להחלמה מהקרע.

בנקודה הזו כדאי לעצור ולהדגיש כי קרע במניסקוס, בניגוד לסוגים אחרים של פציעות ספורט, לא צפוי להתאחות מעצמו בהיעדר טיפול יעיל. המניסקוס מיסודו מקבל אספקת דם דלה במיוחד, כך שמי שמקווה שמנוחה בלבד תספיק צפוי בוודאי להתאכזב.

למעשה, במקרים רבים גם כאשר מבצעים את הניתוח המתבקש, תהיה עדיין דרך ארוכה מאוד עד לאיחוייה של הפגיעה. 

היתרון הגדול של הנדי קיור לייזר הוא שהמכשיר מעודד ומזרז את פעילות הריפוי הטבעית של הגוף, שהיא פעמים רבות היחידה שאפשר להתבסס עליה. המכשיר לא מחולל קסמים ולא יאפשר פתרון מוחלט של הבעיה אחרי טיפול אחד או שניים, אבל לאחר סדרת טיפולים קצרה צפויות להיות תוצאות נאות. התמדה בטיפול לאורך זמן עשויה, בתרחיש האופטימי, להשאיר את הבעיה מאחור לגמרי.

השימוש בהנדי קיור לייזר הוא בטוח לחלוטין, כאשר המכשיר קיבל את אישורם של משרד הבריאות הישראלי, מכון התקנים הישראלי ומנהל התרופות והמזון האמריקאי ה-FDA. המכשיר נייד וקומפקטי, כך שאפשר לשאת אותו לכל מקום ולשלב אותו בקלות בשגרת החיים. 

פתרונות אחרים לקרע במניסקוס

לצד הנדי קיור לייזר, יש טיפולים אחרים מקשת הרפואה הקונבנציונלית או האלטרנטיבית שיכולים להיות רלוונטיים במקרה של קרע במניסקוס. הטיפול השמרני בבעיה, הניתן לרוב כקו ראשון, כולל נטילה של משככי כאבים (שלא יורדים לשורש הבעיה אלא רק מפחיתים את התסמינים) ונוגדי דלקת.

החסרונות הם תופעות הלוואי והסיבוכים הקיימים בעת נטילה ממושכת של תרופות, על אחת כמה וכמה כאלה הנחשבות ל"חזקות" יותר. בגזרת הטיפולים השמרניים תמצאו טיפולי פיזיותרפיה המותאמים למאפייני האדם ולממדי הפגיעה, כמו גם הנחיות על שינוי הרגלי החיים, מנוחה וכן הלאה.

כאשר הטיפולים הניתנים כקו ראשון אינם מוכיחים את עצמם כיעילים, וכשמדובר מראש בקרע חמור במיוחד, ייתכן שלא יהיה מנוס אלא לבצע ניתוח כירורגי.

השיטה העיקרית לטיפול בקרע במניסקוס היא ארתרוסקופיה, הנחשבת לבטוחה יותר מאשר ניתוחים פתוחים אבל עדיין כרוכה באי אילו סיכונים. העדיפות תהיה לתפור את הקרע, אם הדבר אפשרי. כשהתפירה אינה אפשרית מסיבה כזו או אחרת נעשה "עיצוב מחדש" של המניסקוס, שמקבל צורה חדשה.

שילוב בין כמה טיפולים הוא בהחלט בגדר אפשרות, כאשר בחלק גדול מהמקרים המענה המשולב הוא שישפר את דרגת היעילות. מומלץ בכל מקרה לעקוב אחר קצב ההתקדמות, להתייעץ עם מומחה בתחום ולבצע התאמות במידת הצורך.

לרכישה מיידית של הנדי קיור לייזר

מאמרים נוספים בנושא

טיפול בכאב אורתופדי

על פי ההגדרה הבסיסית, אורתופדיה היא תחום ברפואה המתייחס למחלות, לליקויים ולפגיעות טראומיות של מערכות העצמות והשרירים בגוף. תחת הקטגוריה הדי רחבה של בעיות אורתופדיות

קרא עוד »

טיפול בגיד אכילס

גיד אכילס הוא אחד הגידים החשובים בגוף האדם, וגם הגיד העבה מכולם. הגיד ממוקם בחלקה האחורי של הרגל, מהווה נקודת חיבור בין גידים ושרירים שונים

קרא עוד »

טיפול בקרע בשריר

קצרה היריעה מלפרט כאן על מנגנון הפעילות והחשיבות של השרירים, אותן רקמות ביולוגיות שתפקידן ברמה הכללית הוא להניע לתנועת הגוף, לסייע לפעילותם של חלק מהאיברים

קרא עוד »

טיפול בדלקת מפרקים

דלקת מפרקים היא חלק מהבעיות המרכיבות את שם המשחק של "ארתרופתיה", כלומר מחלות המביאות לכאבים במפרקים. הדלקות האלה, והכאבים כמכלול, עלולים להיגרם עקב לא מעט

קרא עוד »

טיפול בקרע בגיד

על פי ההגדרה הבסיסית, גיד הוא אגד קשיח של רקמת חיבור סיבית. מבחינה מעשית יותר, הגיד מחבר ברוב המקרים בין שרירים לעצמות, תוך כדי עמידה

קרא עוד »

הנדי קיור עבור ספורטאים

אנחנו יכולים להניח בבטחה כי עד לסוף 2017, לקבוצות ספורט רבות יהיה מכשיר LLLT זמין במהלך המשחקים ולאתלטים מכל קצוות הספקטרום יהיה את היתרון של מכשיר LLLT להקלה על הכאבים.

קרא עוד »

טיפול בלייזר קר עבור כאבי ברכיים

מפרק הברך הוא אחד מהמפרקים הגדולים ביותר והמורכבים ביותר בגוף. התלונות והסבל הקשורים לכאבי ברכיים מגבילים בתפקוד היומי, פעילות גופנית, ולעיתים בנהיגה וישיבה ממושכת. טיפול בלייזר קר יכול לסייע בכאבי ברכיים עקב פציעה או אוסטאופורוזיס.

קרא עוד »

פציעות ספורט

המונח "פציעת ספורט" במובן הרחב ביותר, מתייחס למיני פציעות אשר מתרחשות לרוב במהלך פעילות גופנית.קראו על סוגי הפציעות השונים וכיצד יש לטפל בהם.

קרא עוד »

רוצה להתחיל לטפל בכאב כבר השבוע?

הנדי קיור לייזר הינו מכשיר לייזר רך לטיפול עצמי בכאב ובדלקת.
הנדי קיור מטפל במגוון רחב של כאבים ודלקות.

עדויות רופאים והמלצות מטופלים

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

רוצה לטפל בכאב?

נסה את הנדי קיור לייזר ל-120 ימים
תקופת הנסיון הארוכה ביותר בשוק!

רוצה לטפל בכאב?

נסה את הנדי קיור לייזר ל-120 ימים
תקופת הנסיון הארוכה ביותר בשוק!