הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

שאלות ותשובות

 טיפול בלייזר קר הוא בטוח לחלוטין ונפוץ מאוד ברפואה וגם כשיטת טיפול עצמית בבית. כמובן שיש להקפיד על הוראות היצרן בטרם השימוש.

שני טיפולים ביום הם הכמות המומלצת והאופטימלית לשימוש במכשיר עבור איזור טיפול. שימוש יתר לא הוכיח בהכרח תוצאות מהירות או טובות יותר, עם זאת שימוש יתר לא יגרום לכל נזק או סיכון.

לרוב לא חשים בדבר וזה טוב. לעיתים רחוקות ניתן לחוש באפקט מחמם. למרות שלא חשים בדבר במהלך הטיפול, אור הלייזר חודר לרקמה ומבצע את הטיפול.

בדומה לכל טיפול רפואי אחר, לכל אדם קצב החלמה שונה. הדבר תלוי בחומרת מצבך, כאשר הממוצע הוא בין 10-14 ימי טיפול. מטופלים רבים יחושו הקלה בכאבים לאחר כ 3-4 ימי טיפול ולאחר טיפולים נוספים יחושו בשיפור משמעותי. התגובה לטיפול אינדיבידואלית לכל מטופל, לכן יש להמשיך לטפל עד להפחתת הכאבים. בטיפול בכאבים כרוניים ייתכן וזמן ההחלמה יהיה ארוך יותר.

 ההנדי קיור לייזר מאושר ע”י מכון התקנים, משרד הבריאות ובעל אישור מינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA)

ככל מכשיר לייזר, גם בהנדי קיור לייזר יש לנקוט באמצעי זהירות ולהגן על העיניים באמצעות משקפי מגן מיוחדים המסופקים בערכה. בכל מקרה אין להביט ישירות לתוך עינית הלייזר.

הנדי קיור לייזר מגיע עם אחריות מלאה של היצרן עצמו למשך 3 שנים

הטיפול מתמקד בהעברת חלקיקי אור הביו פוטונים לתוך הרקמות והתאים, שגורמים לתהליכים כימיים בגוף, היוצרים חלוקה טובה יותר של תאים וחידוש תאים. הטיפול בלייזר גורם להפרשת הורמונים, ליצירת כל סוגי התאים, כגון: תאי סחוס, תאי עצם, תאי שריר, תאי גיד, וכו’, לזרימת דם משופרת, לחיזוק המערכת החיסונית ולספיגת סידן יעילה בתאים. כל אלה הופכים את הטיפול בלייזר רך לפתרון טבעי לבעיות רפואיות רבות.

 לא!! הלייזר הנפלט מההנדי קיור הוא לייזר רך שאינו מייצר חום ואינו חורך. הלייזר הרך הוא בטוח לשימוש לחלוטין ואינו גורם לתופעות לוואי לרבות סרטן.

ההנדי קיור לייזר הוא מכשיר בטוח המספק פתרונות והקלות למגוון סימפטומים וכאבים. יחד עם זאת השימוש בהנדי קיור אסור לחלוטין על:
נשים בהריון – באזור הבטן/ רחם בלבד
בעלי קוצבי לב – באזור בית החזה בלבד
חולי סרטן – מומלץ שלא להשתמש במכשיר באזור בו היה הגידול
בעלי זיהומים בקטריאליים

בהחלט! המכשיר מטפל גם בתסמונת כאבים כרוניים בירכיים, בכתפיים, בדלקות שרירים, מפרקי עצם הזרוע ועוד.
תכנית טיפול מספר 1 במכשיר היא המתאימה לטיפול בכאבים אלה.

 ההנדי קיור משתמש בלייזר בעוצמה של 0.4-1.4 mW באורך גל 50±950 נאנו-מטר. מדובר בעוצמה נמוכה ובטוחה במיוחד לשימוש.

בהחלט כן! טיפול בלייזר רך באמצעות מכשיר ההנדי קיור בא על חשבון טיפולים קונבנציונאליים אחרים ואינו פוגם ביעילותם. להפך – הוא אף מזרז ומייעל את השפעתם של טיפולים אלה ולעיתים אף מפחית את הצורך בהם, לרבות שימוש בתרופות שונות.

הלייזר הרך מאיץ את ריפוי הרקמה הפגועה, משפר את זרימת הדם באזור הפגוע ואת התחדשות התאים.

הלייזר תורם למטבוליזם התאי וליצירה של תאים מסוגם שונים: תאי סחוס, תאי עצם, תאי שריר, תאי גיד, וכו’
כמו כן הוא תורם לחיזוק המערכת החיסונית ולספיגת סידן יעילה בתאים, לכן הטיפול בלייזר עשוי להוות פתרון טבעי לבעיות רפואיות רבות.

אנרגיית השדה המגנטי שמשולבת במכשיר מיועדת לאפשר פעולה עמוקה ואפקטיבית יותר של הלייזר.

האנרגיה האינפרה אדומה וכן האור האדום הן טכניקות טיפול ותיקות ומוכרות, אשר בשילוב עם הלייזר עשויות לתרום להחלמה מהירה במיוחד של האזור הפגוע.

הלייזר, האור האדום והאינפרה אדום נשלחים בפולסים אשר ניתן לשלוט על תדירותם ובכך לקבוע את עומק הטיפול.

הנדי קיור איננו עוד מכשיר לייזר ביתי, הוא תוצר של פיתוח ישראלי חדשני המשלב 4 טכנולוגיות ריפוי שונות במכשיר אחד: לייזר רך, אינפרה אדום, אור אדום ושדה מגנטי.

להנדי קיור חדירה עמוקה בהרבה מזו של מכשירים אחרים ואלומה ממוקדת יותר לאפקטיביות מירבית.

ההנדי קיור עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומאושר ע”י מכון התקנים הישראלי, משרד הבריאות ובעל אישור מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA)

כן. המכשיר מאושר ע”י FDA אמריקאי, תקן אירופאי CE, באוסטרליה, קנדה, סינגפור ומדינות נוספות ומכון התקנים הישראלי.

משך הטיפול באזור הכאב עם הנדי קיור הינו בערך 12-21 ימים. יש לטפל באזור פעם – פעמיים ביום בהתאם לתוכנית הטיפול. כל טיפול צריך לקחת כ-5 דקות. ברגע שהטיפול באזור הכאב הושלם יש לאפשר 3-5 ימים לרקמות שלכם לנוח לפני שמתחילים לטפל באותו אזור שוב. 

טיפול הלייזר הרך נועד לשימוש פעם עד פעמיים ביום. שימוש יתר במכשיר לא יזרז את תהליך ההחלמה.

באופן כללי, הטיפול בהנדי קיור לייזר לא מגדיל את הכאב. עם זאת, אחוז קטן מאוד של אנשים עשוי להרגיש עלייה קלה בכאב בטיפולים הראשונים. זה סימן טוב, שמראה שהגוף מגיב לטיפול. במקרה כזה, מומלץ לקצר את משך הטיפול היומי בהתחלה, עד למידה בה לגוף שלך נוח עם הטיפול. יש לחזור על הטיפול אחת ל 2-5 ימים, עד שהגוף שלך מסתגל לטיפול ולאחר מכן להמשיך עם הטיפול כפי שצוין במדריך למשתמש. 

כמעט כל אדם יסבול במהלך חייו מתופעות של כאבי גב, מיגרנות, דלקות פרקים, דורבן ובעיות רבות נוספות בהן ניתן לטפל באמצעות ההנדי קיור לייזר.

כאשר אחד מבני המשפחה מתחיל לסבול מאחת מהתופעות הללו ניתן להתחיל מיד בטיפול.

אין צורך לצאת מהבית. אין צורך לסבול ולדחות את הטיפול.
כל בני הבית יכולים להשתמש במכשיר אחד.

רוצה להתחיל לטפל בכאב כבר השבוע?

הנדי קיור לייזר הינו מכשיר לייזר רך לטיפול עצמי בכאב ובדלקת.
הנדי קיור מטפל במגוון רחב של כאבים ודלקות.

כתבות ומידע מקצועי

נזקים לדיסק בין חולייתי

ממה הם נגרמים? למה הם גורמים לכאב? ומה ההבדל בין בלט בקע ופריצת דיסק? אמנם הנזקים הראשוניים לדיסקים הבין חולייתיים מתחילים לרוב דווקא בשנות העשרים

קרא עוד »

ספונדילוליזיס

ספונדילוליזיס (Spondylolysis) היא בעיית גב די נפוצה הבאה לידי ביטוי כפגם בחוליות עמוד השדרה שלנו. על פי רוב, חוליות המותניים הן המועדות ביותר להיפגע, אך

קרא עוד »

עדויות רופאים והמלצות מטופלים

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים