שאלות ותשובות

האם כל אחד יכול להשתמש במכשיר Handy Cure?

מכשיר ההנדי קיור הוא מכשיר בטיחותי שיכול לספק פתרונות והקלות למגוון רב של כאבים וסימפטומים.
יחד עם זאת השימוש במכשיר אסור לחלוטין על:
אנשים שאובחנו בסרטן – חשוב שלא להשתמש במכשיר באזור בו היה הגידול.
בעלי קוצבי לב – באזור בית החזה בלבד.
נשים בהריון – באזור הבטן/ רחם בלבד.
בעלי זיהומים בקטריאליים.
בטיפול בפצע פתוח – אין להקרין ישירות לפצע אלא לטפל מסביב לפצע במרחק של 1 ס"מ לפחות.

מהו זמן הטיפול המומלץ במכשיר הנדי קיור?

משך הטיפול עם Handy Cure הינו בערך 12-21 ימים במהלכם יש לטפל באזור הכאב 1-2 פעמים ביום. משך כל טיפול הינו 10-20 דקות. ברגע שהטיפול הושלם יש לאפשר לרקמות שלכם לנוח במשך שלושה עד חמישה ימים לפני שמתחילים לטפל באותו האזור שוב.

האם ניתן להשתמש במכשיר יותר מפעמיים ביום?

לאחר שחקרנו ובדקנו את הנושא, מצאנו כי 2 טיפולים ביום הם הכמות האופטימלית לשימוש במכשיר. שימוש יתר לא הוכיח בהכרח תוצאות טובות או מהירות יותר, עם זאת שימוש יתר לא מהווה סיכון או יגרום נזק.

כמה זמן ייקח עד שניתן יהיה לחוש בתוצאות?

כמו בכל טיפול רפואי, לכל אחד יש זמני ריפוי והחלמה שייחודיים לו. הדבר גם תלוי במידה רבה בסוג התופעה או הבעיה הרפואית. לרוב, ניתן להרגיש בשיפור בתוך 3 ימים, ובתוך 12 ימים הכאב יופחת באופן משמעותי. זמן החלמה מכאב כרוני עלול לקחת זמן רב יותר.

האם השימוש בהנדי קיור יכול להגדיל את הכאב שלי?

אצל מרבית מהאוכלוסייה השימוש במכשיר לא מגדיל את הכאב. עם זאת, קיים אחוז קטן באוכלוסייה אשר בטיפולים הראשונים עלול לחוש בעלייה קלה בכאב. חשוב מאוד להדגיש כי זהו סימן חיובי שכן זוהי הוכחה שהגוף שלך מגיב לטיפול. במקרים שכאלה, אנו ממליצים לקצר את זמן הטיפול היומי לעד 5 דקות. יש לחזור על הטיפול במשך 2-5 ימים עד אשר הגוף יסתגל לטיפול. לאחר מכן, יש להמשיך בטיפול כפי שמצוין במדריך למשתמש.
האם טיפול בלייזר קר נחשב בטיחותי?
כן. טיפול בלייזר קר הינו בטוח לחלוטין ונפוץ מאוד הן כשיטת טיפול עצמית בבית והן במרפאות ומטפלים מוסמכים. כמובן שחשוב להקפיד על הוראות היצרן בטרם השימוש.

האם יש להנדי קיור תו תקן כלשהו?

מכשיר ההנדי קיור מאושר ע"י מכון התקנים הישראלי ,משרד הבריאות והינו בעל אישור מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA).

מהם הוראות בטיחות בשימוש במכשיר הלייזר?

כבכל מכשיר לייזר, גם בהנדי קיור יש לנקוט באמצעי זהירות ולהגן על אזור העיניים באמצעות משקפי המגן המיוחדים אשר מסופקים בערכה. בכל מקרה אין להביט ישירות לתוך עינית הלייזר.

מה האחריות שאתם נותנים על המכשיר?

הנדי קיור מגיע עם אחריות מלאה של היצרן עצמו למשך שנתיים.

האם טיפול בלייזר עלול לגרום לנזקים לעור או לסרטן?

לא. הלייזר הנפלט ממכשיר ההנדי קיור הוא לייזר קר שאינו מייצר חום ואינו חורך. טכנולוגיית הלייזר הרך בטוחה לשימוש לחלוטין ואינה גורמת לתופעות לוואי לרבות סרטן.

האם המכשיר מטפל גם בכאבים כרוניים?

כן. הנדי קיור משמש לטיפול גם בתסמונת כאבים כרוניים בכתפיים, ירכיים, במפרקי עצם הזרוע ובדלקות שרירים. תכנית טיפול מספר 1 במכשיר היא אשר מתאימה לטיפול בכאבים כרוניים.

האם ניתן לשלב את הטיפול במכשיר עם טיפולים אחרים?

כן. טיפול במכשיר לא בא על חשבון טיפולים קונבנציונאליים אחרים ואינו פוגם ביעילותם. יתרה מזאת- נמצא שהמכשיר אף מייעל ומזרז את השפעתם ולעיתים גם מפחית את הצורך בהם, לרבות שימוש בתרופות שונות.

Pin It on Pinterest