הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

טיפול בשחיקת סחוס

שחיקת סחוס

שחיקת סחוס, או בשמה הלועזי “אוסטאוארתריטיס”, היא מחלת המפרקים השכיחה ביותר. המדובר בתהליך ניווני, הנפוץ בעיקר במפרקים הנמצאים תחת עומס או בשימוש רב, ושפוגע בעיקר באוכלוסייה המבוגרת. שחיקת הסחוס כרוכה בכאבים עזים ועלולה להביא לפגיעה אנושה ביכולת התפקוד העצמאי של האדם, כך שברור מדוע הוא יהיה מעוניין לדעת את כל דרכי הפתרון וההקלה הקיימים כיום.

טיפול הלייזר שעושה פלאים לשחיקת סחוס

המילה האחרונה בהתמודדות עם הכאב, לדעת רבים, היא מכשיר הנדי קיור לייזר המיועד לשימוש ביתי. המכשיר משלב בין לייזר קר, שדה מגנטי סטטי, אור אדום ואנרגיית אינפרא אדום, כאשר הפעילות המשותפת מביאה לתוצאות מיטביות מבחינת הפחתת הכאבים, היווצרות רקמות חדשות, שיקום הגוף ועוד. מומלץ מאוד לכן לשלב את הנדי קיור לייזר עם טיפולים אחרים, אותם יש להרכיב על פי מאפייני האדם, אזור הפגיעה, חומרת הבעיה ופרמטרים נוספים.

הכול מתחיל במניעה

למרות ששחיקת סחוס נוטה להופיע כמעט אצל כל אדם מבוגר, בשלב זה או אחר של חייו, ניתן להקטין את ממדי התופעה ו”לעכב” אותה באמצעות כמה דגשים פשוטים. רצוי שהאדם יבצע פעילות גופנית באופן סדיר, בהתאם למגבלות גופו ובצורה שאינה מאסיבית מדי. ביצוע נכון ובריא של פעולות שגרתיות – ישיבה, הרמת חפצים, עבודה על המחשב וכדומה – עשוי לשפר אף הוא את המצב.

גם כאשר האדם סובל משחיקת סחוס, ניתן להקל עליו באמצעות שינויים מסוימים באורח החיים. פעם היו שסברו שפעילות גופנית עלולה להחמיר בעיה קיימת בסחוס הברך, אבל כיום יש תמימות דעים על כך שביצוע נכון שלה יסייע רבות. פעילות גופנית והקפדה על משקל גופני תקין הם חלק מדרישות החובה לצורך שיפור מצב הסחוס, כאשר ניתן ואף רצוי להיעזר בחלק מהמקרים בפיזיותרפיסטיים לצורך הרכבת וביצוע תוכנית אימונים אישית. טיפולים המוגדרים כ”פיזיקליים” – דוגמת חימום האזור באמצעות פדים או עזרים מיוחדים, הידרותרפיה ואחרים – עשויים להביא אף הם לתוצאות נאות.

שחיקת סחוס

שאלת הטיפול התרופתי בשחיקת סחוס

תרופות משמשות את האדם לטיפול באינספור מצבים רפואיים, לרוב כקו ראשון. גם במקרה של שחיקת סחוס ניתן להיעזר בהן, אם כי חשוב לזכור שהתרופות אינן יורדות לשורש הבעיה אלא מטפלות בתסמינים שלה. משככי כאבים הם הפתרון הבסיסי יותר, כשבמקרים מורכבים יותר ניתן לשלב בתכנית הטיפולי תרופות אנטי דלקתיות, כדורי גליקוזאמינוגליקאן שאמורים לסייע בבניין הסחוס ועוד. החסרונות הם תופעות הלוואי הפוטנציאליות של התרופות, העובדה שהן מספקות הקלה זמנית בלבד (אם בכלל) ופוטנציאל ההתמכרות לתרופה, שעלול להביא לנזק בלתי הפיך לגוף.

אם הטיפולים הסטנדרטיים אינם עוזרים מספיק, וגם במקרים מורכבים יותר, ניתן לבצע ניתוחים כירורגיים שמטרתם לתקן את המכניקה של הברך או אפילו החלפת מפרק הברך. הטיפולים עשויים לטפל בבעיה באופן שורשי, אם כי חשוב להזכיר את הסיכונים הקיימים בהם ותקופת השיקום הדי ארוכה הנדרשת לאחריהם. לכן מומלץ לבצע אותם רק אם אין ברירה אחרת.

אז איך מתחילים?

מומלץ להיעזר ברופא לצורך קביעת רמת החומרה של שחיקת הסחוס והתאמת פתרונות רפואיים. ההעדפה צריכה להיות לפתרונות יעילים ובטוחים – למשל הנדי קיור לייזר שאינו כרוך בכאבים או בתופעות לוואי מכל סוג – על חשבון אלו שעלולים להזיק לגוף. שילוב מוצלח יקצר משמעותית את הדרך עד לשינוי לטובה של מצב הסחוס, על כל השיפור באיכות החיים הנובע מכך. 

סרטון הדרכה לטיפול בשחיקת סחוס

מקורות מידע:

אוסטאוארתריטיס (שחיקת סחוס) – המרכז הרפואי תל-אביב ע”ש סוראסקו Osteoarthritis – Symptoms and Causes Osteoarthritis – World Health Organization

מעוניינים לטפל בכאב שחיקת סחוס? הזמינו עכשיו באתר הנדי קיור מחיר משתלם וקבלו משלוח חינם תוך שבעה ימי עסקים ובנוסף 120 ימי התנסות במחיר מיוחד, אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים בטופס למטה או התקשרו אלינו והתחילו להיפטר מהכאב.

פוסטים קשורים

תיאור המוצר

רבים מאתנו נאלצים להתמודד עם כאבים ודלקות למיניהן למשך תקופה ארוכה בה אנו מנסים אינספור של פתרונות להקלת הכאב כדוגמת תוספים, דיקור, כדורים ועוד. הבעיה שבמקרים של דלקות, פציעות ספורט, כאבי מפרקים, מגרנות ושאר תסמינים- הללו מסרבים להיעלם וחוזרים על עצמם. איך ניתן לפתור זאת? הכירו את הנדי קיור: מכשיר לייזר ביתי לשיכוך כאבים.

לייזר רך לטיפול בכאב

לייזר רך לטיפול בכאב (Low Level Laser Therapy) הוא השימוש בקרני אור אינפרא אדום וקרני אור על גבי פציעות ונגעים במטרה לשפר ולזרז החלמה של רקמות רכות, הפחתת דלקות והקלה על כאבים אקוטיים וכרוניים. הטכנולוגיה ידועה גם בשם LLLT

פציעות ספורט

פציעות ספורט

המונח “פציעת ספורט” במובן הרחב ביותר, מתייחס למיני פציעות אשר מתרחשות לרוב במהלך פעילות גופנית.קראו על סוגי הפציעות השונים וכיצד יש לטפל בהם.

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים