הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

שילוב טיפול פיזיותרפי עם מכשיר לייזר קר – למה כדאי לשלב בין שני הטיפולים?

אחד מכללי המפתח ברפואה, הן הקונבנציונלית והן האלטרנטיבית, הוא ששילוב נכון בין כמה אופני טיפול עשוי להוכיח את עצמו כיעיל פי כמה מכל אחד בנפרד. ניתן לראות לכך עדות ניצחת בשנים האחרונות, כאשר יותר ויותר רופאים יוצאים ממסגרות הטיפול המקובלות ובוחרים בשילובים מכל הסוגים. אחד המוצלחים שבהם הוא בוודאי השילוב שבין טיפול פיזיותרפיה מצד אחד לבין טיפול המבוסס על מכשיר לייזר קר כמו “הנדי קיור לייזר”. כפי שתראו מיד, הטיפול המשולב הוא בבחינת שלם הגדול בהרבה מסך החלקים שלו.

הכירו את הנדי קיור לייזר

הנדי קיור לייזר, המשתנה הראשון במשוואה שלנו, הוא אחת המילים החמות בעולם הרפואה בשנים האחרונות. מכשיר לייזר זה לשימוש ביתי נחשב כיום למוביל מסוגו בעולם, בעיקר בשל השילוב פורץ הדרך שהוא מציע בין ארבעה מקורות אנרגיה הפועלים יחדיו: אינפרא אדום, אור אדום, לייזר רך ושדה מגנטי. בכך מוכיח את עצמו המכשיר כיעיל במיוחד בטיפול במצבים בריאותיים שונים, בהקלה על כאבים (כולל כאבים כרוניים) ובשיקום הגוף לאחר מצבים רפואיים מורכבים או טיפולים שעבר האדם.

בין התמורות החיוביות של המכשיר – המקנות לו את המעמד המיוחד לו הוא זוכה כיום בקרב רופאים, גורמים פרא-רפואיים ומשתמשים – ניתן למנות שיפור משמעותי באספקת החמצן והדם לתאי הגוף החולים, שיפור איכות וקצב חידוש רקמת התאים, ייצור מוגבר של תאים ורקמות, הפחתת נפיחויות באזורי הגוף הפגועים ועוד. כל אלו מאפשרים למכשיר להפחית את משך הריפוי ולהקטין את התלות בפתרונות רפואיים אחרים, הכוללים חסרונות בולטים. כך למשל תרופות כוללות תופעות לוואי וסיכונים בעת נטילה ממושכת, מה גם שרבות מהן (במיוחד תרופות כלליות לשיכוך כאבים) אינן יורדות לשורש הבעיה.

דרישת חובה נוספת שלנו מהטיפולים היא שהם יהיו נגישים ונוחים לביצוע ככל האפשר. מהבחינה הזו מציע הנדי קיור לייזר פתרון מצוין. מדובר במכשיר קומפקטי שהתפעול שלו הוא פשוט במיוחד, כך שאפשר לשלב אותו בקלות בשגרת החיים. הוא אינו גורם לכאבים ולא מביא לתופעות לוואי, כך שהוא מתאים למכנה המשותף הרחב ביותר של המשתמשים וגם לאוכלוסיות רגישות: ילדים, קשישים וכן הלאה.

כך הפיזיותרפיה נכנסת לתמונה

רשימת התמורות החיוביות של מכשיר לייזר קר מרשימה בכל קנה מידה, אבל הדעה המקובלת כיום היא שניתן לשפר את התוצאות עוד יותר באמצעות בחירה בפתרונות משלימים מוצלחים. פיזיותרפיה, מקצוע בריאות שתכליתו אבחון, מניעה ושיקום של בעיות במערכת התנועה של גוף האדם, יכולה בהחלט להיות הפתרון המשלים. הסיבה היא שבאמצעות פיזיותרפיה ניתן לטפל במגוון בעיות הקשורות לעצבים, לשרירים ולשלד הגוף, לרבות חיזוק שרירים בגוף, שיפור טווחי התנועה, טיפולי יציבה, תרגילים להפחתת לחצים ועומסים על אזורים “בעייתיים” בגוף וכן הלאה. 

אחת ממילות המפתח בפיזיותרפיה היא התמדה, כאשר לא מדובר בפתרון קסם: רק ביצוע נכון של התרגילים לאורך זמן עשוי להציע את השיפור ההדרגתי לו מצפים במצב. זו אחת הסיבות לכך שמדברים כיום בעיקר על תוכניות תרגילי פיזיותרפיה, הנעשות לאורך זמן ותוך בקרה על רמת ההתקדמות, ולא על תרגילים בודדים. הפיזיותרפיסט צריך להיות מומחה לבעיה ממנה סובלים, ובחלק מהמקרים גם לעבודה עם האוכלוסייה המדוברת: פיזיותרפיה לקשישים שונה בעשרות מונים מאשר זו המיועדת לילדים מטבע הדברים, כאשר ייתכנו בנוסף הבדלים בין התרגילים המבוצעים על ידי נשים לעומת גברים.

על כל פנים, כאשר משלבים בין הפיזיותרפיה לבין מכשיר הנדי קיור לייזר אפשר להגדיל את המענה הטיפולי לגוף, לתפוס כמה ציפורים במכה, להפחית את התסמינים ולקצר את זמני ההחלמה. לכן מומלץ לברר מוקדם ככל האפשר על רכישת המכשיר ומציאת פיזיותרפיסט לבניית תוכנית הטיפולים.

לרכישת הנדי קיור לייזר

מאמרים נוספים בנושא

מכשיר לייזר לכאבים – 5 דברים שאתם צריכים לדעת

כיום יותר מאי פעם אנשים משתמשים במכשירי לייזר לכאבים בכדי להפחית כאבים ודלקות הקשורים לתנאים נפוצים רבים.
אלפי מטופלים חוו את כוחה של תרפייתה לייזר ומכירים את השפעותיה הטיפוליות, אך עבור אלו שלא, הינה 5 דברים שכולם צריכים לדעת על מכשיר לייזר לכאבים.

קרא עוד »

שימוש בלייזר הנדי קיור

הנדי קיור (Handy Cure) הינו מכשיר קומפקטי וקל לשימוש. הוא נישא, ובעל סוללת ליתיום נטענת. קראו את המדריך המסביר כיצד ניתן להשתמש בו ומהן ההוראות המונעות והאזהרות.

קרא עוד »

מכשיר לייזר בייתי לפטרת ציפורניים

מכשיר הנדי קיור לייזר הינו מכשיר רפואי חדשני אשר מטפל בפטרת הציפורניים באפקטיביות רבה, בקלות ובנוחות של הבית.הנדי קיור מסייע להיפטר מזיהומים בציפורן תוך אפילו טיפול אחד, תלוי בחומרת המצב. גל הלייזר אינפרא אדום חודר אל הציפורן ומבטל את הזיהום ובכך מאפשר לגוף להחיות את הציפורן באופן טבעי ככל שהיא גדלה החוצה נקייה ובריאה יותר.

קרא עוד »

מכשיר אינפרא אדום לכאבים – מכשיר אינפרא אדום ביתי

להיות פעילים אומר לעיתים קרובות לחוש כאב. לא ניתן לשנות זאת. אבל ניתן להקל על הכאבים באופן יעיל באמצעות מכשיר אינפרא אדום לכאבים – טכנולוגיה ברמה קלינית גבוהה, אך נגישה כספית דיה לשימוש ביתי.
מכשיר ה-Handy Cure הפועל בצורה אוטומטית ומותאמת לגוף מציע בתוכו שיטה בטוחה ופשוטה להקל בכאבים קלים ותחושה מאובנת במפרקים ושרירים.

קרא עוד »

לייזר רך לטיפול בכאב

לייזר רך לטיפול בכאב (Low Level Laser Therapy) הוא השימוש בקרני אור אינפרא אדום וקרני אור על גבי פציעות ונגעים במטרה לשפר ולזרז החלמה של רקמות רכות, הפחתת דלקות והקלה על כאבים אקוטיים וכרוניים. הטכנולוגיה ידועה גם בשם LLLT

קרא עוד »

תיאור המוצר

רבים מאתנו נאלצים להתמודד עם כאבים ודלקות למיניהן למשך תקופה ארוכה בה אנו מנסים אינספור של פתרונות להקלת הכאב כדוגמת תוספים, דיקור, כדורים ועוד. הבעיה שבמקרים של דלקות, פציעות ספורט, כאבי מפרקים, מגרנות ושאר תסמינים- הללו מסרבים להיעלם וחוזרים על עצמם. איך ניתן לפתור זאת? הכירו את הנדי קיור: מכשיר לייזר ביתי לשיכוך כאבים.

קרא עוד »
אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים