הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

שירות לקוחות

אנחנו מודים לכם על שבחרתם בהנדי קיור לייזר ומברכים אתכם לרגל תחילת הטיפול. אנחנו עושים כל מאמץ על מנת לספק את השירות הטוב ביותר לקהל הלקוחות שלנו. חשוב לנו שתרגישו בנוח ליצור איתנו קשר אם יש כל דבר בו נוכל לסייע לכם, גם במהלך תקופת הטיפול. צוות השירות, ההדרכה והתמיכה הטכנית שלנו זמין עבורכם טלפונית בימים א’-ה’ בין השעות 09:00-15:00 במספר 09-7455750. ניתן לפנות גם דרך הצ’ט בפייסבוק.

הדרכה וייעוץ בטיפול עם הנדי קיור לייזר

תוכניות הטיפול שלנו פותחו ע”י מומחים במיוחד על מנת לתת מענה ספציפי לפי סוגי הכאב/ דלקת ולפי האזור המטופל. שימוש נכון במכשיר והקפדה על שגרת הטיפול הם המפתח להצלחה בטיפול. להוראות מפורטות להפעלה ושימוש במכשיר, הכוללות סרטוני הדרכה ייעודיים בהנחיית פיזיותרפיסט לחצו כאן. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר במספר 09-7455750. אם אתם זקוקים לכל סיוע או הכוונה נוספת ממוקד ההדרכה.

תיקון מכשיר הנדי קיור לייזר

אם אתם חווים תקלה במכשיר, צרו קשר עם מוקד התמיכה הטכנית במספר 09-7455750. במקרים רבים, יוכלו הנציגים שלנו לסייע לכם טלפונית ולמנוע את הצורך לשלוח את המכשיר לתיקון במעבדה. אם יימצא שיש צורך בתיקון במעבדה ניתן לשלוח את המכשיר אלינו לתיקון בדואר רשום לכתובת:  התע”ש 20, כפר סבא. לחילופין, ניתן לתאם איסוף באמצעות שליח.

אחריות על מכשיר ההנדי קיור לייזר

תעודת האחריות עבור המכשיר נשלחת ביחד עם המארז. התעודה בתוקף למשך 3 שנים מיום הרכישה, בצירוף חשבונית הרכישה.

תוכלו גם להשאיר פרטים ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים