הנדי קיור

מאמרים לפי נושאים

מאושר: | |

מכשיר ההנדי קיור לייזר המהפכני מאפשר לכל אחד ואחת לבצע טיפול ביתי נגד כאבים.

המכשיר נמצא יעיל מאוד בטיפול בכאבים, דלקות וכאבי שרירים (פיברומיאלגיה) ובמגוון בעיות אורטופדיות ובעיות כאב המאפיינות את אוכלוסיית הגיל השלישי.

בנוסף המכשיר נמצא יעיל מאוד בטיפול בפציעות ביתיות וכן בפציעות ספורט.

ההנדי קיור משתמש בטכנולוגיית הלייזר הרך והנו המכשיר היחיד הקיים בשוק המשלב עוד 3 מקורות אנרגיה נוספים בזמן הטיפול המייעלים ומשפרים את איכות הטיפול.

באמצעות המכשיר אנו מטפלים ישירות במקום המדוייק ובמקור של נקודת הכאב בגוף. מאחר והטיפול מבוצע בבית בזמנכם החופשי, אנו ממליצים לחזור ולבצע טיפולים חוזרים באותו מקום של הכאב גם אם אתם מרגישים בשיפור עד הפסקת הכאב.

לאלו מכם אשר מבצעים פעילות ספורטיבית, אנו ממליצים לבצע טיפול של כ – 5 דקות לפני הפעילות וכן לאחרי הפעילות הספורטיבית.

רוצה להתחיל לטפל בכאב כבר השבוע?

הנדי קיור לייזר הינו מכשיר לייזר רך לטיפול עצמי בכאב ובדלקת.
הנדי קיור מטפל במגוון רחב של כאבים ודלקות.

כתבות ומידע מקצועי

הנדי קיור – הוראות הפעלה בעברית

שימוש במכשיר הנדי קיור מפחית באופן משמעותי את רמת הכאב. הטיפול בלייזר קר מוביל להמרצה ביולוגית של התאים ולהפרשה מוגברת של אדרופין, הפחתת נפיחויות, התחדשות ייצור האנרגיה בתא (ATP), הפחתת המתח בשרירים וכן שיכוך הכאב. מטופלים רבים חשים הקלה כבר בטיפול הראשון. אם זאת חשוב להמשיך בסדרת הטיפולים עד להפחתה משמעותית בכאב.

לקריאה בהרחבה »

כיצד להשתמש נכון במכשיר הנדי קיור?

התמודדות עם כאב תמידי היא לא רק מתסכלת, אלא זה גם מפריע בחיי היומיום שלנו-  אפילו פעילויות פשוטות כמו הליכה או עמידה יכולות להיות קשות אם אנחנו מרגישים כאב קיצוני. למרבה המזל, יש דרכים להפחית את הכאב במהירות כך שתוכלו  לחזור לחיות את חייכם כרגיל. אחת הדרכים הבטוחות ביותר כיום היא באמצעות Handy Cure.

לקריאה בהרחבה »

איך לבחור מכשיר LLLT?

מספר גדל והולך של אנשים מחפשים טיפול לייזר ברמה נמוכה (LLLT) להקלה על הכאב בשל מגוון רחב של יתרונות בריאותיים ששיטה זו מציעה. להלן מספר גורמים נפוצים שיש להביא בחשבון בעת בחירת מכשיר LLT.

לקריאה בהרחבה »

הנדי קיור – 4 מקורות אנרגיה

הלייזר של Handy Cure משלב ארבעה מקורות אנרגיה, כל אחד מהם מספק אפקטים תרפויטיים שונים. השילוב של פולסים של לייזר, פולסים של קרינה אינפרא-אדומה, פולסים של אור אדום ושדה מגנטי סטטי במכשיר אחד מספק אפקטים סינרגטיים שהם המפתח לריפוי מהיר.

לקריאה בהרחבה »

הקלה בכאב לפני ואחרי ניתוח

מכשיר הנדי קיור מוכיח הצלחה גדולה בעזרה למטופלים אשר מתמודדים עם כאב לפני או אחרי ניתוח מכיוון שהוא מספק דרך בטוחה ולא פולשנית למיתון כאבים. מכשיר ההנדי קיור משתמש בטכניקות של מגנטיות, אנרגיית אור אינפרה אדום וכן לייזר ומותאם לעבוד ביחד עם עוד טיפולי שחרור כאב.

לקריאה בהרחבה »

עדויות רופאים והמלצות מטופלים

אנחנו כאן בשבילכם

לפרטים ומידע נוסף השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם!