הנדי קיור - משלוח חינם עד הבית

לשיחת ייעוץ חינם חייג עכשיו!  1-800-900-400

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

ב.ד. סיגמא סחר בינלאומי בע"מ אינה מייצגת יותר את מדיקל קוונט בע"מ

7 עובדות על דורבן בכף הרגל

1. מהו דורבן בכף הרגל?

דורבן בכף הרגל, או דורבן בעקב הוא השם העממי שניתן לדלקת בחלק התחתון של העקב (השם הרפואי של הרצועה המודלקת: החיתולית הכפית). ברוב במוחלט של המקרים דורבן ברגל הוא הסיבה השכיחה ביותר לכאבים בכף הרגל.

7 עובדות על דורבן בכף הרגל

2. מהם התסמינים?

הסימפטום העיקרי של דורבן הוא כאבים בעקב הרגל, במיוחד לאחר קימה משינה או ממנוחה ממושכת. יש אנשים המתארים כאב עמום, אחרים חווים כאב חד הדומה לדקירה ויש מי שמתלוננים על תחושת צריבה. רבים מהסובלים מדורבן מתלוננים שהכאב החמור ביותר מופיע בעיקר בצעדים הראשונים בבוקר אחרי הקימה מהמיטה. במקרים אחרים, הכאב עלול להתעורר לאחר עמידה ממושכת, קימה מישיבה ממושכת, או בזמן עלייה במדרגות. לעיתים הכאב נחלש לאחר כמה דקות של פעילות, אך הוא עלול לתקוף באופן מחזורי במהלך היום.

3. מי על הכוונת?

קבוצת הסיכון העיקרית לתסמונת דורבן היא אנשים שמבלים זמן ממושך על הרגליים – בין אם בעמידה, הליכה, ריצה או קפיצה, ובמיוחד על משטחים קשים: מורים, מדריכים, פועלים, מוכרים, מלצרים ועוד. בנוסף, גם אנשים שעוסקים בספורט וריקוד.

4. מהם גורמי סיכון נוספים?

גורמים נוספים הם השמנת יתר, נעילת נעליים לא מתאימות/ישנות, כפות רגליים שטוחות או בעלות קשתות מוגבהות, ביצוע פעילות גופנית חדשה או הגברה בפעילות הגופנית אליה התרגלנו. גם לגיל יש משמעות ונראה כי התופעה שכיחה בעיקר בקרב בני 40-60.

5. מה קורה אם לא מטפלים?

בוודאי תשמחו לקרוא שבמקרים מסוימים הדורבן נעלם מעצמו בתוך כמה חודשים, וחלה התאוששות הדרגתית. מנגד, במרבית המקרים אי טיפול או טיפול לא נכון עלולים לגרום להתפתחות של דלקת כרונית בעקב, שעלולה בתורה להוביל לשינוי ביציבה ובהליכה בניסיון להקל על הכאב. שינוי שכזה פוגע בחלקים נרחבים יותר בגוף – בראש ובראשונה בגב, מה שעלול לסבך מאוד את המצב.

6. מהן דרכי הטיפול המסורתיות ומדוע הן לא אידאליות?

השיטה הפשוטה והקלה לטיפול היא למעשה הפחתה מיידית של הפעילות ומתן מנוחה לרגליים. ניתן למרוח קרח על המקום ואף לעסות את האיזור מספר פעמים ביום. חשוב לנעול נעליים נוחות ומתאימות למצב ואף לשקול הוספת מדרס. במקרים חמורים, הרפואה הקונבנציונאלית מציעה משככי כאבים אנטי-דלקתיים שלהם תופעות לוואי קשות שעלולות להיות הרסניות ואף מסכנות חיים. במקרי קיצון, תוצע התערבות ניתוחית.

7. יש פתרון חלופי, שיעילותו מוכחת, בטוח לשימוש ללא כל תופעות לוואי, והוא מתוצרת כחול לבן!

מכשיר ההנדי קיור לייזר הוא מכשיר ישראלי חדשני לטיפול בכאבים ודלקות. המכשיר יודע לתת מענה למגוון כאבים אקוטיים וכרוניים והוא נמצא יעיל במיוחד בטיפול במקרים של דורבן בכף הרגל. הוא משלב ארבעה מקורות אנרגיה: לייזר רך, שלו יעילות מוכחת בטיפול בכאב, שדה מגנטי סטטי המסייע לחדירה יעילה של קרני הלייזר, אור אדום ואור אינפרה-אדום, שהם בעלי אפקט אנטי דלקתי מוכר.

השילוב של ארבעת מקורות האנרגיה מאפשר להשיג תוצאות קליניות בצורה יעילה ומהירה: הלייזר הרך בעזרת השדה המגנטי חודר לעומק הרקמה עד לשורש הכאב ומקל עליו, בעוד שהאור האדום והאינפרה-אדום מגבירים את זרימת הדם וחלוקת החמצן לתאים ומסייעים לגוף להילחם בדלקת באופן טבעי. בנוסף, המכשיר קל וקומפקטי, נייד, נטען ונוח לשימוש בכל מקום. המכשיר בטוח לשימוש ומאושר ע”י גורמי התקינה המחמירים בעולם, לרבות משרד הבריאות הישראלי, ה-FDA האמריקאי וה-CE האירופי.

פוסטים אחרונים

אנחנו כאן בשבילכם

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם יועץ כאב בכיר
השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם!

לשיחת ייעוץ חינם עם יועץ כאב מקצועי השאירו פרטים

*120 ימי התנסות בתנאים מעולים